18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kompilacja popisów Kena Blocka w WRC...

murad • 2012-11-20, 23:46
Ken Block postanowił wystąpić kilka razy w rajdach WRC, oto krótka kompilacja jego sztuczek:



Myślę, że powyższy filmik powinien oświecić wszystkich fanów hamerykańskiego pozera, producenta napojów czy tam butów a nie rajdowca. Najwyższa pora ukrócić mit owego "super utalentowanego kierowcy".
Pewnie większość hejterów Kubicy uwielbia Blocka....

pkh

2012-11-21, 00:07
Lepsze to niż Małysz za kółkiem :D

Poza tym ciekawe na ile rajdów miał tyle wypadków, możę na 200? :P

Jakby nie patrzeć na tych jego filmikach gymkhana czy jakos tak zawsze mają sporo powtórzeń ujęcia, widać po śladach na asfalcie

NWC

2012-11-21, 00:09
Kręcić się autem z taką mocą na 4 buty pędzonym to każdy jeden potrafi :/

socjalmmv

2012-11-21, 00:12
W tym sporcie liczy się zapie**alanie a nie nagrywanie jednego odcinka tysiąc razy aby w końcu było do pokazania na youtube.

hailstorm

2012-11-21, 00:13
na 70 startów tylko w 5 rajdach zdobył jakiekolwiek punkty (via. wiki)

olex

2012-11-21, 00:57
szału nie ma, w koncu debiut... ta komplikacja wygląda jakbym ja w dirta 3 grał zaj***ny

p4siu

2012-11-21, 02:09
w colinie 3 swoj pierwszy rajd lepiej jechałem

BrunerOvned

2012-11-21, 08:36
olex napisał/a:

szału nie ma, w koncu debiut... ta komplikacja wygląda jakbym ja w dirta 3 grał zaj***ny


No rzeczywiście!
Zaraz zaraz... co???

rockface123

2012-11-21, 08:51
mam dla was propozycje sadyści rajdowcy, wejdźcie do auta ( większość nie ma 18 lat ale ch*j! ) znajdźcie szutrową drogę i k***a gaz do dechy nagrajcie waszą przejażdżkę jak jesteście lepsi


pozdrawiam fan kena blocka. I tak uważam że najlepszym kierowcą jest Sebastian Loeb z francji

jeloo

2012-11-21, 11:59
Gdybym ja powtarzał te przejazdy setki razy zanim nada się to do opublikowania, to też bym jeździł tak "zajebiście" jak on. W końcu za którymś razem musi mi się udać, prawda?

Kurczak Bez Kości

2012-11-21, 12:02
ameryki nie odkryłeś, każdy kto choć trochę śledzi rajdy wie, że marny z niego rajdowiec

lesiot

2012-11-21, 12:09
rockface123 napisał/a:

mam dla was propozycje sadyści rajdowcy, wejdźcie do auta ( większość nie ma 18 lat ale ch*j! ) znajdźcie szutrową drogę i k***a gaz do dechy nagrajcie waszą przejażdżkę jak jesteście lepsi



W sumie nie ma sprawy... przejadę 20 razy, za 21 razem pojdzie mi w końcu jakoś znośnie, za 40 całkiem spoko... a filmik z 90 przjazdu w końcu opublikuje.
Patrzcie jestę Kenę Bolkię.

Coby

2012-11-21, 12:10
Tak tylko weźcie pod uwagę, że ślady na filmach Gymkhana wzięły się stąd, że przejazd musiał być jakoś zaplanowany i przećwiczony. To nie jest improwizacja, że on na bieżąco sobie myśli "o a tu pie**olne sobie przejazd pod naczepą". Znawcy k***a tematu. W jego przypadku jeśli nie rozpie**oli samochodu albo jeśli po prostu mu nie nawali to kończy w czołówce, zwłaszcza w rallycrosie. A to, że jego wizerunek wykożystuje Monster to co? Gość dobrze jeździ, ma na siebie pomysł, sponsor to troszke podkręcił i finansuje samochód, który przygotowuje Crawford (ok 1500roboczogodzin). I co? Popie**ala sobie sponsorowanym samochodem, który od razu mu naprawiają i do tego na tym zarabia. Ale pewnie, mistrzowie NFS wiedzą lepiej co to znaczy dobrze jeździć

stworek

2012-11-21, 12:10
jeloo napisał/a:

Gdybym ja powtarzał te przejazdy setki razy zanim nada się to do opublikowania, to też bym jeździł tak "zajebiście" jak on. W końcu za którymś razem musi mi się udać, prawda?


Nie, nawet wtedy byś tak nie jeździł. :roll:

Ps. I nie jestem jego fanem, koleś ma kasę to się bawi, my mamy Najmana który uważa się za zawodowego zabijakę, a Amerykanie mają Blocka który uważa się za zawodowego rajdowca.