18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kompilacja popisów Kena Blocka w WRC...

murad • 2012-11-20, 23:46
Ken Block postanowił wystąpić kilka razy w rajdach WRC, oto krótka kompilacja jego sztuczek:



Myślę, że powyższy filmik powinien oświecić wszystkich fanów hamerykańskiego pozera, producenta napojów czy tam butów a nie rajdowca. Najwyższa pora ukrócić mit owego "super utalentowanego kierowcy".
Pewnie większość hejterów Kubicy uwielbia Blocka....

qbann666

2012-11-21, 12:11
to prawda od poczatku powtarzalem ze block to pozer. nie wiem czy nie jest przypadkiem wlascicielem DC Shoes.. gosc nagral 3 czy 4 filmiki jak sie slizga 600 konnym autem co pewnie cwiczyl i nagrywal milion razy. to jaki jest dobry widac wlasnie w rajdach. nie wygrywa nawet we wlasnych zawodach (gymkhana grid). filmiki spoko nie powiem dobre nakrecone fajne sztucki ale nic poza tym gosc nie ma do pokazania

lamkapol

2012-11-21, 12:13
Przecież na wszystkich Gymkhanach widać ślady opon po milionowej próbie i w końcu coś się udaje, ładny montaż i gotowe!

TheColt

2012-11-21, 12:22
Ken Block to produkt i nie można go za to winić, robi co mu każą producenci. Mimo wszystko wydaje mi sie że to przyjazny typ.

jeloo

2012-11-21, 12:26
Coby napisał/a:

Tak tylko weźcie pod uwagę, że ślady na filmach Gymkhana wzięły się stąd, że przejazd musiał być jakoś zaplanowany i przećwiczony. To nie jest improwizacja, że on na bieżąco sobie myśli "o a tu pie**olne sobie przejazd pod naczepą". Znawcy k***a tematu.



Właśnie o to chodzi, że jest setki razy ćwiczony, i o tym cały czas mówimy.


Cytat:

W jego przypadku jeśli nie rozpie**oli samochodu albo jeśli po prostu mu nie nawali to kończy w czołówce, zwłaszcza w rallycrosie. A to, że jego wizerunek wykożystuje Monster to co? Gość dobrze jeździ, ma na siebie pomysł, sponsor to troszke podkręcił i finansuje samochód, który przygotowuje Crawford (ok 1500roboczogodzin). I co? Popie**ala sobie sponsorowanym samochodem, który od razu mu naprawiają i do tego na tym zarabia. Ale pewnie, mistrzowie NFS wiedzą lepiej co to znaczy dobrze jeździć



Tak wiemy lepiej, a jak Ty nie wiesz, to proponuję sobie pooglądać parę filmików, z prawdziwymi kierowcami. Ja nie sugeruję, że jestem jakimś zajebistym kierowcą, ale w rajdach trochę siedzę, i uwierz mi, Block jest kierowcą ledwie przeciętnym.

PaulBZWNGR

2012-11-21, 12:35
Najbardziej mi szkoda jego pilota :)

lasyk

2012-11-21, 12:35
Block jeździ efektownie nie efektywnie. Wrzucając ten film zaprzeczyłeś sam sobie. Hejtujesz go za ch*jową jazdę w rajdach.. Hipokryta. Wrzuć lepiej coś z gymkhany i pokaż co tam odpie**ala. KLASA!

wrc1

2012-11-21, 12:52
szczerze mowiac nie myslalem, ze jest AZ tak cienki.

zyzyryxy

2012-11-21, 12:54
typowy amerykaniec, na prostej to pan i władca, ale nie wie co to zakręt :p

recenzor

2012-11-21, 12:56
Pieniądze szczęścia nie dają. Szczęście daje wydawanie pieniędzy. On to robi na swój sposób, więc do czego pijecie?
Tak, jest gorszy niż czołówka kierowców.
Tak, jest lepszy niż ja i większość użytkowników.

Yanosik

2012-11-21, 13:22
rockface123 napisał/a:

mam dla was propozycje sadyści rajdowcy, wejdźcie do auta ( większość nie ma 18 lat ale ch*j! ) znajdźcie szutrową drogę i k***a gaz do dechy nagrajcie waszą przejażdżkę jak jesteście lepsi


pozdrawiam fan kena blocka. I tak uważam że najlepszym kierowcą jest Sebastian Loeb z francji



Najlepiej tak pie**olić "sam wejdź za kółko a potem oceniaj". Jak widzę takie pie**olenie to mi ciśnienie się podnosi. Jak się nie potrafi czegoś robić to się tego nie robi albo k***a trenuje a potem się pcha na taki rajd. Jak będziesz leciał samolotem, pilot o mały włos się nie rozpie**oli przy lądowaniu i Ty go pojedziesz za to, to Ci on odpowie "jak taki mądry jesteś to mogłeś sam lądować" .. nie na tym to wszystko polega.

Loki91

2012-11-21, 13:24
Efektownie by jeździł gdyby te drifty nie kończyły się wizytą w krzakach ;)
Ani efektownie ani efektywnie. Przy setce prób i 5 zapasowych samochodach to i ja bym pokonał jakiś zakręt idealnym driftem mieszcząc się na centymetry :roll:

batmanPL

2012-11-21, 13:47
1. Sebastian Loeb Francja Citroen 270
26. Ken Block USA Ford 4

co tu wiecej to pisania

winyl

2012-11-21, 14:05
widzę, że szykany i serpentyny to jego konik.

killerZeWsi

2012-11-21, 14:19
@pkh
Odpie**ol się od Małysza. Ma kasę, spełnia swoje marzenia, jest normalny przy tym a nie popie**olony jak CR - zajebisty typ.

herbatkowy

2012-11-21, 15:14
Nie jestem jakims hejterem ale widze ze to jest tak jak w pilce noznej. Na reklamach pilkarze sobie trafiaja w poprzeczke bramki 10 razy z polowy boiska, a w waznym meczu do bramki nie potrafia trafic. Tak jak tutaj, na filmikach ken block cuda wyczynia tym autem a na rajdach raczej przecietnie mu to idzie.