18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Komfort życia w Warszawie za rządów HGW

gergu • 2013-10-08, 17:24
Historia prawdziwa. Dziś rano:

Idę sobie do pracy, a konkretnie czekam na przystanku na autobus. Jak zwykle spóźniony podjeżdża autobus, z którego wysiada kilka osób. Ostatnim z nich jest pewien pan w średnio-starszym wieku z dumnie przyczepionym na kurtkę znaczkiem:

"Popieram Hankę. Nie idę na referendum"


No spoko, nie czepiam się, niech sobie nosi co chce. W końcu wolny kraj. Wsiadam do autobusu, patrzę przez szybę, a wspomniany pan od razu z autobusu zmierza ku śmietnikowi przy przystanku i zaczyna w nim grzebać. Przebiera całą ręką, widać że nie robi tego pierwszy raz, można powiedzieć - profesjonalista w swoim fachu :mrgreen: Tak sobie pomyślałem... Musi mu się zajebiście dobrze żyć w tym mieście i kraju, skoro grzebie w śmietnikach i popiera obecną władzę.

Aż żałuję, że nie zrobiłem żadnego zdjęcia, ale może to i lepiej... Żal było na to patrzeć.

mare30ks

2013-10-08, 18:00
popiera bo przed hanka nie bylo co wygrzebywac ze smieci :)

Pater patriae

2013-10-08, 18:06
Pewnie znalazł gdzieś i tak sobie tylko nosi dla beki. ;-)

Tak nawiasem mówiąc, to pozdrawiam wszystkich idiotów co to wierzą jeszcze w demokrację (najgłupszy system w historii), gdy nawet ludzie, którzy doszli do władzy poprzez wybory i na każdym kroku przynudzają jaki to zajebisty system itp., publicznie odradzają udział w referendum, które przecież jest samą esencją demokracji. Żal mi tego kraju :cry: .

Dymekx

2013-10-08, 18:12
Znaleźli bezdomnego dali mu dychę aby przyczepił plakietkę i cała magia demokracji :) .

jakniejaktak

2013-10-08, 18:23
Nie wiecie jak było? Trudno się domyślić :homer:
Dostał bilet na autobus i 3 zł za godzinę od Hanki i popie**alał z takim napisem po całym mieście żeby obecna władza Warszawy nadal piła z korytka :)

gergu

2013-10-08, 18:24
jakniejaktak napisał/a:

Nie wiecie jak było? Trudno się domyślić :homer:
Dostał bilet na autobus i 3 zł za godzinę od Hanki i popie**alał z takim napisem po całym mieście żeby obecna władza Warszawy nadal piła z korytka :)

Na pewno tak właśnie było, dziękuję bardzo.

voidinfinity

2013-10-08, 18:58
Jak mu przypie**olą mandat za kradzież śmieci to będzie miał :-P

Safian

2013-10-08, 21:21
Przy głosowaniu musiałby podać adres zameldowania, więc chyba oczywiste, że nie pójdzie :F

Sosnowiec_jest_be

2013-10-08, 21:22
Pewnie przyjechał z Sosnowca. Wogóle to wiecie, że w wyborach w Warszawie moga brać udzial ci co mieszkają w Sosnowcu? Te same bydło.

gregor87

2013-10-08, 21:26
czy wy warszawiacy naprawdę myślicie, że cały kraj przejmuje się waszymi problemami ?

Sosnowiec_jest_be

2013-10-08, 21:28
gregor87 napisał/a:

czy wy warszawiacy naprawdę myślicie, że cały kraj przejmuje się waszymi problemami ?



Podoba mi się warszawiacy z małej litery. Piwko.

wudun

2013-10-08, 21:33
Co do samego referendum to mnie to jebie bo tam nie mieszkam ale, odwoływanie kogoś ze stołka na kilka miesięcy przed wyborami jest trochę chore. Typowa zagrywka polityczna a plebs się cieszy że dojebie tuskowi nie dostrzegając że ktoś zgrabnie guziczki na pilocie wciska. Dodatkowo najważniejszy powód odwołania to rozkopane miasto. Debilizm w czystej postaci. Dojdzie do tego że każdy następny nie zacznie żadnego remontu bo go wypie**olą;D. Dla mnie młyn w warszawie zawsze na plus bo jestem z Łodzi i każda zadyma w stolicy dodaje punktów mojemu miastu. Więc się tam lejcie ale porządnie. Za 10 lat pociągi w drugą stronę rano będą przepełnione;D

wodzioKRK

2013-10-08, 21:41
w zasadzie to gdybym mieszkał w Warszawie to też dążyłbym do autodestrukcji tego miasta...

hogg

2013-10-08, 21:51
Sosnowiec_jest_be napisał/a:

Pewnie przyjechał z Sosnowca. Wogóle to wiecie, że w wyborach w Warszawie moga brać udzial ci co mieszkają w Sosnowcu? Te same bydło.



Wogóle?! Te same?! Co za k***a kmiot, weź lepiej kilof i zapie**alaj rąbać węgiel w przodku.

krawatKRK napisał/a:

w zasadzie to gdybym mieszkał w Warszawie to też dążyłbym do autodestrukcji tego miasta...



Nie tacy jak ty próbowali zniszczyć to miasto i ch*j im się udało.
Tacy jak ty to mogą tu jedynie między weekendami zapie**alać w TESCO w ochronie czy robić za biurwę między weekendami i wracać co piątek na swoje chamowo pobrzękując pustymi słoikami.

Sosnowiec_jest_be napisał/a:



Podoba mi się warszawiacy z małej litery. Piwko.



Nie z małej litery tumanie, tylko małą literą. Każdemu się podoba, bo nazwy mieszkańców miast zapisuje się małą literą.

gregor87 napisał/a:

czy wy warszawiacy naprawdę myślicie, że cały kraj przejmuje się waszymi problemami ?



A jakie my mamy problemy, uświadom nas? No oczywiście po za bydłem najazdowym ze słojami?

Sosnowiec_jest_be

2013-10-08, 21:56
hogg napisał/a:



Wogóle?! Te same?! Co za k***a kmiot, weź lepiej kilof i zapie**alaj rąbać węgiel w przodku.



Nie tacy jak ty próbowali zniszczyć to miasto i ch*j im się udało.
Tacy jak ty to mogą tu jedynie między weekendami zapie**alać w TESCO w ochronie czy robić za biurwę między weekendami i wracać co piątek na swoje chamowo pobrzękując pustymi słoikami.



Nie z małej litery tumanie, tylko małą literą. Każdemu się podoba, bo nazwy mieszkańców miast zapisuje się małą literą.



A jakie my mamy problemy, uświadom nas? No oczywiście po za bydłem najazdowym ze słojami?



Warszawo Walcz!! Zwisają mi te błędy, cała Polska śmieje się z warszawy, a ty histeryzujesz bo napisałem jakies słówka źle. No ale jak to mówią w warszawie nauczysz sie kraść i obciągać a żyć i pracować dopiero jak stamtąd wyjedziesz. Pozdrawiam.