18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Komfort życia w Warszawie za rządów HGW

gergu • 2013-10-08, 17:24
Historia prawdziwa. Dziś rano:

Idę sobie do pracy, a konkretnie czekam na przystanku na autobus. Jak zwykle spóźniony podjeżdża autobus, z którego wysiada kilka osób. Ostatnim z nich jest pewien pan w średnio-starszym wieku z dumnie przyczepionym na kurtkę znaczkiem:

"Popieram Hankę. Nie idę na referendum"


No spoko, nie czepiam się, niech sobie nosi co chce. W końcu wolny kraj. Wsiadam do autobusu, patrzę przez szybę, a wspomniany pan od razu z autobusu zmierza ku śmietnikowi przy przystanku i zaczyna w nim grzebać. Przebiera całą ręką, widać że nie robi tego pierwszy raz, można powiedzieć - profesjonalista w swoim fachu :mrgreen: Tak sobie pomyślałem... Musi mu się zajebiście dobrze żyć w tym mieście i kraju, skoro grzebie w śmietnikach i popiera obecną władzę.

Aż żałuję, że nie zrobiłem żadnego zdjęcia, ale może to i lepiej... Żal było na to patrzeć.

stud3nt

2013-10-08, 22:05
Pater patriae napisał/a:

pozdrawiam wszystkich idiotów co to wierzą jeszcze w demokrację (najgłupszy system w historii).



Powiedz to Szwajcarom.

Pozdrawiam Ciebie i podobne Tobie osoby - które patrzą na problem z jednej strony, chociaż składa się na niego bardzo wiele ważnych czynników.

wodzioKRK

2013-10-08, 22:09
Cytat:

Nie tacy jak ty próbowali zniszczyć to miasto i ch*j im się udało.
Tacy jak ty to mogą tu jedynie między weekendami zapie**alać w TESCO w ochronie czy robić za biurwę między weekendami i wracać co piątek na swoje chamowo pobrzękując pustymi słoikami.



sorry :) zbyt dobrze mi w Krakowie żeby jechać na jakiś wyp*zdów :D Nie czuję takiej potrzeby. Tutaj nie muszę rozdawać ulotek, wciskać ludziom kit i ciemnotę na słuchawce, siedzieć na kasie w TESCO czy udawać ochronę :D Mam ciepłą państwową posadkę i nie muszę dzwonić słoikami :D TAK JESTEM pie**olONYM URZĘDASEM - DARMOZJADEM

PS.
of course szanuję Bohaterów (tak, dla mnie z dużej litery) Powstania Warszawskiego ale stolyca reprezentatywna nie jest :D

giboN31

2013-10-08, 22:26
Ach ci światowcy ze stolicy i ich problemy który złodziej ma nimi rządzić...

sonko

2013-10-08, 23:17
a więc tak, robicie sobie tam w warszawie referendum i 1-hanka zostaje albo 2-hanke ktoś zastępuje i nurtuje mnie ta druga opcja bo w tym momencie oczywistą rzeczą będą nowe wybory, tylko czy nie dało by sie po prostu zrobić nowych wyborów ? jak sie okaże że ona nie była jednak taka zła to wygra, jak nie to ktoś inny a troche kasy zawsze sie zaoszczędzi (przez brak referendum) bo kto za takie zabawy zapłaci jak nie wszyscy z całej Polski a nie tylko Warszawy ? (poprawcie mnie jeśli sie myle)

hogg

2013-10-08, 23:35
Sosnowiec_jest_be napisał/a:



Warszawo Walcz!! Zwisają mi te błędy, cała Polska śmieje się z warszawy, a ty histeryzujesz bo napisałem jakies słówka źle. No ale jak to mówią w warszawie nauczysz sie kraść i obciągać a żyć i pracować dopiero jak stamtąd wyjedziesz. Pozdrawiam.



Po pierwsze nie zwisają, tylko nie masz na nie wpływu, bo za głupi tuman kurzu jesteś by opanować takie proste rzeczy jak poprawna pisownia.

Po drugie nie cała Polska, tylko zakompleksione prowincjonalne buractwo twojego pokroju i tobie podobne.

Po trzecie, nie nauczysz się tu kraść, bo takiego jak ty kmiota z czarnymi węglowymi pazurami zaraz wyhaczą już na centralnym miejscowi krawcy i ćwikną ci tobołki ze słojami nawet się nie jorgniesz kiedy. Nie takie kozaczki jak ty próbowali tu kariery robić, takim jak ty to Kolumnę Zygmunta już przed wojną Cynjan sprzedał i wydzierżawił tramwaj na wesele.

A co do obciągania, to mamy dość już przyjezdnych kurew nie tylko z całej Polski ale i zza granicy, więc swoją mądrość i doświadczenie w tej kwestii, gdzie najlepiej obciągać jak głęboko i za ile to zachowaj dla swoich kolegów. ch*j nas interesuje twoje doświadczenie.

Ja nauczyłem się żyć i pracować tu bez żadnego problemu i nigdzie nie muszę wyjeżdżać stąd. Ale swój apel o wyjeździe możesz przekazać dziesiątkom tysięcy, które przebywają tu między weekendami.

siemien

2013-10-09, 10:33
"To nie ludzie powinni bać się władzy, to władza powinna bać się ludzi." tak tylko przypomnę.

Ciapaty88

2013-10-09, 13:17
Ogólnie to referendum jest najlepszą formą wpływania obywateli na władzę jaka istnieje. Powinno być ich jak najwięcej(nie mogę teraz sobie przypomnieć, ale jest taki jeden kraj,chyba skandynawski, w którym referendum sa bardzo ważne)jednak Donek mówi, że nie i ch*j:) Kocham ten kraj, nie tak patologiczny jak Armenia, ale tez dajecie czadu. A Ty z Warszawki to taki kozak? Wielkie, śmierdzące, ciapate, brudne miasto pełne bufonów i innych leszczy. Pozdrowienia z Trójmiasta!