18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Komandosi z Lublińca

Pan_Generał • 2012-12-20, 19:16
Bardzo ciekawy materiał tvp o naszych 'specjalsach' z Lublińca.




A teraz ciekawostka, poniżej znajduję się naszywka noszona przez dowódców sekcji bojowych, cel wiadomo jaki. Upamiętnienie AK.


Dico666

2012-12-20, 21:42
Co jak co ale jednostki specjalne mamy zajebiste.

crashu

2012-12-20, 21:44
nie mamy czym się wstydzić na "zachodnim europie"

shogun

2012-12-20, 22:24
Ranger napisał/a:





A tak z innej beczki to ponoć JWK jest pośmiewiskiem sił specjalnych. Chyba przez to, że goście stacjonują w Lublińcu razem z GROM'em i niższy poziom wyszkolenia jest jeszcze bardziej widoczny.


Ale ty jesteś frajer gówno wiesz i się odzywasz. Grom nigdy nie stacjonował w Lublińcu obie jednostki ,,rywalizują" ze sobą każdy zna grom bo o nich się pisze i mówi, a o 1PSK z Lublinca nie, zapewniam cie ze mają się czym pochwalić i ten kto ma o tym trochę pojęcia to wie ile szkoleń i poświęcenia czasu, rodziny, potu i krwi to kosztuje a teraz odpal se jakąś strzelankę i żyj dalej w swoim świecie tylko nie pisz już głupot na forum

borisklinga

2012-12-20, 22:36
Szkoda tylko że sa marionetkami w rekach sk***ionej antypolskiej władzy

Ranger

2012-12-20, 22:40
Cytat:

Grom nigdy nie stacjonował w Lublińcu obie jednostki ,,rywalizują" ze sobą każdy zna grom bo o nich się pisze i mówi



Widać kto tutaj gówno wie... Jedź do Lublińca i sam zobacz kto tam siedzi oprócz JWK ;)
Reszty nie będę komentował, bo musiałaby być poprawnie napisana i miała jakiś sens. Temat Sił Specjalnych to chyba ty znasz ze strzelanek, bo z takim poziomem inteligencji to nawet do firmy ochroniarskiej na umowę zlecenie byś się nie dostał...

Schabik

2012-12-20, 22:40
Strasznie ich podziwiam i bardzo dużo bym dał za okazję do udziału w treningu, nie mówiąc o możliwości zostania komandosem (kondycha itp. dużo pozostawiaja do życzenia...)

shogun

2012-12-20, 23:14
Ranger napisał/a:



Widać kto tutaj gówno wie... Jedź do Lublińca i sam zobacz kto tam siedzi oprócz JWK ;)
Reszty nie będę komentował, bo musiałaby być poprawnie napisana i miała jakiś sens. Temat Sił Specjalnych to chyba ty znasz ze strzelanek, bo z takim poziomem inteligencji to nawet do firmy ochroniarskiej na umowę zlecenie byś się nie dostał...


zdjęcie jest dowodem że byłem w Lublińcu i coś o 1PSK wiem w przeciwieństwie do ciebie jak czytam takie bzdury to zapominam o pisowni bo mnie krew zalewa że taka ciota co pewnie w wojsku nie była stawia plame na żołnierskim honorze

borisklinga

2012-12-20, 23:22
UP@

kiedys na allegro takie chodziły po 13zł/sztuka

Ranger

2012-12-20, 23:24
Cytat:

zdjęcia są dowodem że byłem w Lublińcu i coś o 1PSK wiem



Nie, zdjęcia są dowodem, że masz ''żeton'' PSK, które od ponad roku zwie się JWK. Taki żetonik to sobie możesz kupić na allegro za 10zł...
Wrzuć konkretne zdjęcia, poślij na PW skan z numerem służbowym, a będziemy mogli rozmawiać o takich sprawach.

Cytat:

jak czytam takie bzdury to zapominam o pisowni bo mnie krew zalewa że taka ciota co pewnie w wojsku nie była stawia plame na żołnierskim honorze



To świadczy dlaczego byłeś(jeśli to prawda) w PSK, a nie jesteś. Jeśli czyjeś słowa w internecie są w stanie cię doprowadzić do takiej frustracji, że zapominasz jak się pisze to co dopiero by było gdybyś znalazł się w stresującej sytuacji bojowej... Na szczęście psycholog jednostki wcześnie cię wychwycił ;)

shogun

2012-12-20, 23:36
Ranger napisał/a:



Nie, zdjęcia są dowodem, że masz ''żeton'' PSK, które od ponad roku zwie się JWK. Taki żetonik to sobie możesz kupić na allegro za 10zł...
Wrzuć konkretne zdjęcia, poślij na PW skan z numerem służbowym, a będziemy mogli rozmawiać o takich sprawach.



To świadczy dlaczego byłeś(jeśli to prawda) w PSK, a nie jesteś. Jeśli czyjeś słowa w internecie są w stanie cię doprowadzić do takiej frustracji, że zapominasz jak się pisze to co dopiero by było gdybyś znalazł się w stresującej sytuacji bojowej... Na szczęście psycholog jednostki wcześnie cię wychwycił ;)


Naucz się czytać ze zrozumieniem byłem Lublincu w 1PSK też ale tam nie służyłem, żeton dostałem tam na pamiątkę. Nie chcę już ci nic udowadniać ale daj jakiś dowód że Grom stacjonował w Lublincu bo tu się bardzo mylisz co do reszty zresztą też

zuku73

2012-12-20, 23:36
Ranger jak mówisz ze maja niski poziom wyszkolenia itp itd to idź zastrzel kilku talibów, odbij kilku zakładników i nagraj to żebyśmy mogli się od Ciebie nauczyć. Panowie wykonują dobra robotę i szacunek dla nich, a przed klawiatura to każdy jest lepszy od każdego we wszystkim.

Belzedup666

2012-12-20, 23:37
Każdy by poszedł bronić Polskiej Polski ale nie tej żydowsko-tuskowej.
Szacunek dla nich że bronią amerykańskiej ropy. Mam nadzieje że nie będą musieli bronić polskiego gazu łupkowego.

dreamair

2012-12-20, 23:39
@Ranger
masz trochę racji, ale nie oceniałbym zbyt pochopnie poziomu wyszkolenia JWK, bo nikt z nas tutaj raczej nie ma jakichkolwiek podstaw to wysnuwania takich ocen. Teksty internetowe pisane przez dziennikarzy i zdjęcia lub filmy nie są tutaj żadnym kryterium. Prawda jest taka, że GROM jest lepiej wyszkolony, bo zwykle idą tam "lepsi" z JWK, Formozy... z różnych, wiadomych przyczyn. Ale też nie zapominajmy, że dalej jest to jedna z lepszych jednostek specjalnych na świecie.

Ranger

2012-12-20, 23:53
Cytat:

Naucz się czytać ze zrozumieniem byłem Lublincu w 1PSK też ale tam nie służyłem, żeton dostałem tam na pamiątkę.



No k***a, genialne... Na pamiątkę dostałeś od sprzedającego na allegro :lol:

Cytat:

Nie chcę już ci nic udowadniać ale daj jakiś dowód że Grom stacjonował w Lublincu



ch*j tam, nie wierzysz to nie. To tylko potwierdza, że temat to dla ciebie obcy, jak nasza sąsiednia galaktyka :)

Cytat:

Ranger jak mówisz ze maja niski poziom wyszkolenia itp itd to idź zastrzel kilku talibów, odbij kilku zakładników i nagraj to żebyśmy mogli się od Ciebie nauczyć.



Uwielbiam takie pie**olenie... Zabić Taliba, który nie ma żadnego wyszkolenia i biega boso po górach to nie jest żaden wyczyn. Szczególnie, że w porównaniu z innymi jednostkami to nasze siły specjalne są cienkie, a nazywanie ich ''jednymi z najlepszych'' to propaganda.

Cytat:

Prawda jest taka, że GROM jest lepiej wyszkolony, bo zwykle idą tam "lepsi" z JWK, Formozy... z różnych, wiadomych przyczyn. Ale też nie zapominajmy, że dalej jest to jedna z lepszych jednostek specjalnych na świecie.



No nie do końca. Chłopaki z ''Formozy'' tworzą swój osobny świat. Moim zdaniem to właśnie ''Formoza'' jest wzorem dla naszych sił specjalnych, bo chłopaki robią dobrą robotę, a przy okazji są skromni i unikają mediów(dopóki MON dupy nie zawraca swoimi kampaniami reklamowymi). Z tego też powodu niewielu ''Formoziaków'' decyduje się na przejście do GROMu. Z kolei z NILu, JWK i jednostek pow-des ludzie masowo starają się przejść do GROMu, bo to jest olbrzymia przepaść jeśli chodzi o wyszkolenie, udział w zadaniach i poziom sprzętu.
Co do rankingu(który sam w sobie jest idiotyczny) ''Najlepszych sił specjalnych świata'' to JWK nie znalazłby się nawet w pierwszej 20-tce.

Nie zmienia to faktu, że nasze siły specjalne, jak na polskie realia są dość mocno rozwinięte, ale na świecie liczyć się nie możemy.