18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolizje/wypadki w Terminalu Kontenerowym

InnyName • 2013-12-05, 20:14
Jako że pracuje w terminalu kontenerowym, a nie rzadko dochodzi tu do wypadków, kolizji z powodu ciągłej zmiany operatorów ciągników siodłowych którzy z kolei zmieniają pracę z powodów jakości umowy, godzin pracy, traktowania ludzi, wynagrodzenia i takie tam...
No cóż, jako że będzie to sprawdzenie czy temat się przyjmie, zamieszczę kilka zdjęć na początek..
Jak się przyjmie to z czasem jak się nazbiera pare takich kąsków to wrzucę więcej :) A dziś zapowiada się piękny sztorm, oby nic nie spadło :(

Małe wyjaśnienie:
Suwnica placowa RTG to takie "małe" 20metrowe w górę poruszające się po placu zabawki
Suwnica nabrzeżowa to ta rozładowująca statek
Ciągnik siodłowy to przez polaków nazywany TIR tylko że taki wewnętrzny, 1 osobowy wiec śmieszny
Puszki to po prostu kontenery
No i kontener 40' to kontener długi, lub dłuższy 45' lub mały i średni 20', 30'



Więc tak.
Efekt kolizji ciągnika siodłowego z kontenerem pełnym :) Uszkodzenia przy takich wypadkach w ciągniku i naczepie zazwyczaj są zerowe, więc bez sensu je dodawać.



Kolejna kolizja ciągnika siodłowego zewnętrznego z kilkoma "puszkami", ten miał szczęście, że na niego nie spadło :) Niestety nie dotarło do mnie zdjecie uszkodzeń tego drania który to zrobił.



Ciągnik siodłowy kontra suwnica placowa RTG, rozlane to olej :)
Osłona wbita w oponę :P



Ponoć siadły hamulce wciągarki w suwnicy nabrzeżowej, rozpędzony kontener 40' przewraca ciągnik :)





No i od konkurencji, jako kąsek o którym pewnie wielu z was słyszało...
Suwnica nabrzeżowa która się zmęczyła po stosunku z promem "firmy" Stena Lina, naturalnie pisząc, prom otarł się o suwnicę, następnie uciekł z miejsca wypadku twierdząc, że kapitan o niczym nie wiedział, cudnie nie ? Położyć suwnicę i nawet o tym nie wiedzieć.



No to tyle, bez plagiatu, zdjęcia własnej produkcji więc nie było, tylko ostatnie foto jest zapożyczone :)
Pozdrawiam sadole i uważajcie na spadające drzewa, ma wiąc 35m/s !

Marllix

2013-12-05, 20:28
MotoGdynia napisał/a:

Pozdrawiam sadole i uważajcie na spadające drzewa, ma wiąc 35m/s !



Już się nie mogę doczekac.Pomorskie, 9 piętro ,co to bedzie co to będzie 8-)

PrsDBW

2013-12-05, 22:30
Jako lokalny patriota czuję się zobowiązany postawić Ci piwko ;)

de_ent

2013-12-05, 22:31
miło że dostałeś pierwszy raz stałą pracę, nawet taką z której wszyscy spieprzają ale już ochłoń

Mercury001

2013-12-05, 22:35
@ Marllix włącz kamerkę on-line :D

mrlewy

2013-12-05, 22:35
Jak to mówili starożytni Rzymianie: "Wincyj k***a!" :ok:

yogi

2013-12-05, 23:11
A w tym kontenerze jest mój odrestaurowany mustang z '67 :amused:


Człowiek Widmo

2013-12-05, 23:18
yogi napisał/a:

A w tym kontenerze jest mój odrestaurowany mustang z '67 :amused:



No to chyba będziesz go musiał jeszcze raz odrestaurować :-)

Parzo

2013-12-05, 23:20
A co to ostatnio było, jak jechałem to widziałem kontener na środku skrzyżowania (tam gołębia) od strony kiosku bilecik (przy tej kładce rowerowej) idealnie można powiedzieć po srodku był kontener wywalony :D śmieszne to było i dziwne...

methos23

2013-12-05, 23:31
Fajny materiał. Piweczko!

l_witek

2013-12-05, 23:55
Myślałem ze w tym kraju rozj***li wszystko a tu SURPRISE MOTHAFUCKA Terminal kontenerowy!

fannadil

2013-12-06, 00:22
no do tego w trojmiescie, wiec piwo leci

dawid40

2013-12-06, 00:42
Dobry temat, piwo! zbieraj więcej takich zdjęć i wrzucaj :)

Szalej

2013-12-06, 00:58
ile osób juz tam zgineło?

Smaro

2013-12-06, 02:37
No fajny temat. Rzucaj kolego wiecej! Piwko