18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolizje/wypadki w Terminalu Kontenerowym "część II"

InnyName • 2013-12-11, 00:07
Jako, że poprzedni temat się przyjął, (a i brak roboty to i mam czas) BA, dostałem nawet kilka wiadomości. Cieszy mnie również, że tu tyle osób z 3m ! Pozdro

Od razu odpowiem, ze nie odpowiadam na żadne pytania na temat tego co się dzieje głebiej w terminalu, kto kogo zdradza, kto obgaduję, a kto co rozj***ł. Zainteresowani mogą popytać innych pod bramą terminalu.
Temat jest tylko rozrywkowy i ku przestrodze w pracy. Warto dodać także, że nie jestem sztauerem, prezesem, operatorem, kierownikiem, spedytorem, gospodarzem, dysponentem czy kimkolwiek tam jeszcze. Jestem zewnętrznym kierowcą. Ludzie są dziwni.


Dzięki również anonimowym osobą które podesłały swoje sweet focie :)

A więc start:

Atak statku na keje





To co było w poprzednim temacie + 1 nowe zdjęcie.





Gdańsk- pijany empty container handler czołem do betonu





A tu "zdążę, zdążę !" Suwnica placowa kontra samochód zewnętrzny



Reszta jutro w komentarzach (dziś), czekam na resztę fotek, a poza tym temat będzie za długi.
Jeśli fotki dojdą hehe :)

Pozdrawiam !

Parzo

2013-12-11, 11:53
Ładnie ładnie :) Piwo leci, Pamiętam to jak stena walneła chyba suwnice przybrzeżną też było to fajne widowisko :D

sharqylbj

2013-12-11, 12:02
Tylko weź to wyedytuj żeby się nie przyj***li o ilość fotek w temacie, bo szkoda posta

pakicito

2013-12-11, 12:06
Cytat:

Na harda to


nawet jako sarkazm, to jest głupie

Parzo

2013-12-11, 12:07
PS nie wiem czy mówić ale uważajcie na latające drony (działały przynajmniej latem jako fotoradary, znajomy otrzymał takie piękne zdjęcie z lotu ptaka, to było DZIWNE, nie wiem jak sie akcja zakonczyla bo urwał się kontakt...) A i jako ciekawostke tez mozna dodać suwnice tą wielką z napisem Gdynia (Christ firma ją ma obecnie czy jak to sie tam pisze) co sie przewróciła od wiatrów (jakies 1.5 roku temu) A o zapadającej się estakadzie nie wspominając, oraz tirach co wyslizguja sie bo zle jest wyrobiony zakręt z obwodowej na estakade oraz dolne filary kwiatowskiego estakady co przezyly "ataki" np buda, koparki nie wspominając o samobójcach w autach (mogłem zdjęcia robic, ale ze jako kierowca bylem to i tak bym nie zdarzyl) To takie tam moje informacje jak jezdze tam od paru lat...

*busa nie buda.

soadrocks

2013-12-11, 12:13
MotoGdynia napisał/a:



Dzięki również anonimowym osobą które podesłały swoje sweet focie :)



osobą? Naucz sie pisać mĄgole :glowawmur:

InnyName

2013-12-11, 12:34
soadrocks napisał/a:



osobą? Naucz sie pisać mĄgole :glowawmur:



Siedzisz i sprawdzasz wszystkie teksty na sadolu, żeby poprawić 1 słowo na cały tekst ?
Ciekawe masz życie, może napisz książkę.
Ale jak tak cię to boli to zostawię już tak.



więc tak:
Kolizja samochodu zewnętrznego z puszkami, warto dodać, że puszki są oddalone od siebie o jakieś 20-30cm, tak wiec ładnie przyj***ł :)





A tutaj skutki podobnej sytuacji umieszczonej u góry

Samochód zewn. w ataku na suwnicę placową. Suwnica cała :)








PS.
Ide jutro na 7 rano tak wiec może coś się wydarzyło przez moją nieobecność, oby nie :<

kamik306

2013-12-11, 14:18
Parzo napisał/a:

PS nie wiem czy mówić ale uważajcie na latające drony (działały przynajmniej latem jako fotoradary, znajomy otrzymał takie piękne zdjęcie z lotu ptaka, to było DZIWNE, nie wiem jak sie akcja zakonczyla bo urwał się kontakt...) A i jako ciekawostke tez mozna dodać suwnice tą wielką z napisem Gdynia (Christ firma ją ma obecnie czy jak to sie tam pisze) co sie przewróciła od wiatrów (jakies 1.5 roku temu) A o zapadającej się estakadzie nie wspominając, oraz tirach co wyslizguja sie bo zle jest wyrobiony zakręt z obwodowej na estakade oraz dolne filary kwiatowskiego estakady co przezyly "ataki" np buda, koparki nie wspominając o samobójcach w autach (mogłem zdjęcia robic, ale ze jako kierowca bylem to i tak bym nie zdarzyl) To takie tam moje informacje jak jezdze tam od paru lat...

*busa nie buda.




tego się czytać nie da :/


a za temat z terminalu piwko :D

Schabik

2013-12-11, 15:51
Jak dostać robotę w takim porcie?

palooza

2013-12-11, 17:28
Cytat:

anonimowym osobą


Spłoniesz k***a w piekle

paco_x

2013-12-11, 19:16
Atak kontenerowca na ke, ale ten poler to sie chyba zmczyl juz wczesniej?

arni77

2013-12-11, 20:35
Ahh szkoda, że mój brat u Konkurencji pracuje, znacznie mniej tam się dzieje.
Ja tylko podziwiam zawsze operatora Noela za to, że wyciąga i układa te kontenery między tymi biurowcami, gdzie masz to całe Bistro Pado.

soadrocks

2013-12-11, 21:57
MotoGdynia napisał/a:



Siedzisz i sprawdzasz wszystkie teksty na sadolu, żeby poprawić 1 słowo na cały tekst ?
Ciekawe masz życie, może napisz książkę.
Ale jak tak cię to boli to zostawię już tak.



Nie, nie siedzę i nie sprawdzam wszystkich tekstów, sadola przeglądam okazyjnie, ale wk***ia mnie coraz większe otępienie społeczeństwa. Rozumiem że można się pomylić, jebnąć jakiś bład ortograficzny, ale nie mogę pojąć jak można być takim analfabetą i jeszcze sie tego nie wstydzic... :-/