18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolesie robią zbitę z lewaków

Thomas_Terkovitz • 2010-11-16, 23:29
Reporterzy z pyta.pl na jakiejś lewackiej paradzie


Tasior

2010-11-17, 00:20
Po tym filmiku widać, że lewactwo nie niesie za sobą nic godnego naśladowania, żadnych wartości żadnych idei, a przy tym wszystkim jest bandą idiotów, nieuków, ignorantów, lalusiów, pedałów, anarchistów i wszystkiego najgorszego ścierwa...dziękuje dobranoc

zonk

2010-11-17, 00:29
lewiacy źli, narodowcy źli... może tak skończy się te polityczne pie**olenie na sadisticu ?

Tasior

2010-11-17, 00:32
SQT napisał/a:

lewiacy źli, narodowcy źli... może tak skończy się te polityczne pie**olenie na sadisticu ?



Widać, że jesteś jeszcze za głupi na sadistica. :-P

vass

2010-11-17, 02:16
tasior87 napisał/a:



Widać, że jesteś jeszcze za głupi na sadistica. :-P


A Ty za mądry

Pan Kibel

2010-11-17, 02:24
co za tumany pie**olone :wali:

zonk

2010-11-17, 06:49
tasior87 napisał/a:



Widać, że jesteś jeszcze za głupi na sadistica. :-P


do ch*ja pana, ostatnie czasy co chwilę jakiś palant wyskakuje z filmem typu: PIS jedzie po PO, PO jedzie po PIS, nardowocy jadą po lewakach, l;ewacy jadą po narodowcach. Sorry ale to ni ch*j sadystyczne jest, ani smieszne, ani ciekawe bo mnie tak obchodzi jak zeszłoroczny śnieg.

Rh...........ox

2010-11-17, 10:34
Uwolnić Rudolfa Hessa!!!

NR...........er

2010-11-17, 11:13
No lewacy faktycznie zwykle tylko krzyczą, ale ten facet co zadawał pytania to specjalnie chciał ich zj***ć i on nie oczekiwał odpowiedzi ich ciciał z nich zrobić idiotów a co oczywiste robił to tyko po to żeby jego żałosna strona (Pytam.pl chyba) mogła prosperować i żeby on mógł uciułać te 2000 zł nic nie robiąc i nic nie umiejąc. Gość nie jest lepszy od lewaków. j***ć go!

Arte

2010-11-17, 11:35
żałosny ten koles... chcial zablysnac ale niestety slabe gadanie miał...

think666

2010-11-18, 00:37
Wybaczcie, ale jak słyszę zdanie typu "lewacy są głupi, jałowi, nie przejawiają żadnych wartości" to aż mnie ściska. Głupi, jałowi, zdegenerowani, otumanieni itd. ludzie są po zarówno po lewej i po prawej stronie.

tasior87, skoro uważasz, że "Po tym filmiku widać, że lewactwo nie niesie za sobą nic godnego naśladowania, żadnych wartości (...) jest bandą idiotów, nieuków, ignorantów, lalusiów, pedałów, anarchistów " to wychodzi na to, że wszyscy prawicowcy zachowują się jak obrońcy krzyża tak? Głupi jesteś.

buoba

2010-11-18, 14:57
1:52

-A może mi Pan pokaże, co to jest?
-Ja Panu nic nię będę pokazywać

Spadłem z krzesła ze śmiechu :lol:

xyz893

2010-11-18, 15:16
Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę

Uwolnic Rudolfa Hessa :D

tofur

2010-11-18, 15:19
No niestety. największego idiotę to z siebie zrobili sami pytający. no bo czemu np ma sluzyc wmawianie kaliszowi ze jest mannem? nie lubie kalisza, ale koles pytajacy chyba nie skojarzyl co to desygnat :) . calu filmik jest gowniany i na jedno kopyto: zadawac idiotyczne pytania tak zeby pytani nie wiedzieli o co chodzi. nie udowadnia to niczego, poza tym jak niski poziom reprezentuja pytajacy. przykre

suiCid3R

2010-11-18, 16:22
założe się że gdyby podobną sonde zrobić po stronie narodowców,to pewnie usłyszelibyśmy same inteligentne, merytorycznie i blyskotliwe wypowiedzi.
a ten matopędzel który zadawał te ""jakże zabawne" pytania jest po prostu wk***iajacy.