18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolesie robią zbitę z lewaków

Thomas_Terkovitz • 2010-11-16, 23:29
Reporterzy z pyta.pl na jakiejś lewackiej paradzie


Karenz88

2010-11-18, 16:29
słyszałem od kumpli że chłopaki z C18 się tam organizowali i nawet kilku nastu dorwali ale większość spieprzyła
a gdzie była aNTIFA ?
taka lewacka impreza bez nich ?

rrdzony

2010-11-18, 16:51
tasior87 napisał/a:

Po tym filmiku widać, że lewactwo nie niesie za sobą nic godnego naśladowania, żadnych wartości żadnych idei, a przy tym wszystkim jest bandą idiotów, nieuków, ignorantów, lalusiów, pedałów, anarchistów i wszystkiego najgorszego ścierwa...dziękuje dobranoc

co niesie ze sobą lewactwo?
- prawa pracownicze
- demokracja bezpośrednia
- sprzeciw wobec szowinizmu
- sprzeciw wobec wyzysku kapitalizmu
- itd...


a co niesie ze sobą "prawactwo"? tylko proszę o konkrety, a nie o nic nie znaczące slogany typu: "bóg honor ojczyzna" albo "wielka polska katolicka" - bo z patriotyzmu i modlitwy nie wyżyjesz, więc proszę o konkrety

malibu2

2010-11-18, 17:00
wśród lewaków i wśród narodowców są ciemne masy - a tutaj nawet tej ciemnoty pyciarze nie potrafili ani znaleźć ani wyśmiać...

debile - piwa nie będzie...

Karenz88

2010-11-18, 17:44
rrdzony napisał/a:

co niesie ze sobą lewactwo?
- prawa pracownicze
- demokracja bezpośrednia
- sprzeciw wobec szowinizmu
- sprzeciw wobec wyzysku kapitalizmu
- itd...


a co niesie ze sobą "prawactwo"? tylko proszę o konkrety, a nie o nic nie znaczące slogany typu: "bóg honor ojczyzna" albo "wielka polska katolicka" - bo z patriotyzmu i modlitwy nie wyżyjesz, więc proszę o konkrety


hahah lewaczek się odezwał
lewactwo jedyne co nam przyniosło to śmierć i upokorzenie
1939 pamiętasz? czerwoni przyjaciele wbili nam nóż w plecy
w 1945 zafałszowane wybory przejęcie władzy na Polską

i jeszcze 45 niewoli
nie po to Polacy walczyli z komunizmem żeby teraz jacyś idioci to propagowali
lewaki nie pomagają normalnym ludziom tylko nierobom , bezdomnym , pedałom i debilom

co niesie prawica :
-rozwój
-szacunek potomnym
-pomoc ludziom pracy
-silny naród
-bezpieczeństwo
-zwalczanie narkomani
-tradycje i korzenie

rrdzony

2010-11-18, 17:56
Karenz napisał/a:


hahah lewaczek się odezwał
lewactwo jedyne co nam przyniosło to śmierć i upokorzenie
1939 pamiętasz? czerwoni przyjaciele wbili nam nóż w plecy
w 1945 zafałszowane wybory przejęcie władzy na Polską

i jeszcze 45 niewoli


nie pamiętam tych lat. jestem wolnościowym lewicowcem - bliski mi jest anarchosyndykalizm. każdy totalitaryzm, czy czerwony czy brunatny jest zły. chyba tylko idiota może się utożsamiać z bolszewikami.

dla ciebie wszystko co z lewej strony jest złe. poczytaj sobie G. Orwella "W hołdzie Katalonii" - zobaczysz inny obraz. w hiszpanii najbardziej pro-kapitalistyczną partią podczas rewolucji była partia komunistyczna popierana przez stalina.

Cytat:


nie po to Polacy walczyli z komunizmem żeby teraz jacyś idioci to propagowali


jak już wyżej napisałem, nie utożsamiam się z zsrr ani prl.

Cytat:


lewaki nie pomagają normalnym ludziom tylko nierobom , bezdomnym , pedałom i debilom


bez komentarza.

Cytat:


co niesie prawica :
-rozwój


chyba mięśni na siłowni
Cytat:


-szacunek potomnym
-pomoc ludziom pracy


?? w jaki sposób? przecież dla ciebie każdy kto się skarży na warunki pracy jest nierobem.
"Poglądy polityczne prawicy nie oferują pracownikom nic innego, niż truciznę ideologiczną, która jeszcze bardziej odsuwa ludzi od siebie i jeszcze bardziej wzmacnia władzę mniejszościowych elit."

Cytat:


-silny naród


co znaczy silny naród? naród to określenie grupy ludzi, nawet nie jest dokładnie sprecyzowane kto należy do narodu
Cytat:


-bezpieczeństwo


tak, wystaw policję na ulice. może zomo, co?
Cytat:


-zwalczanie narkomani


JKM jest także prawicą i chce zalegalizować narkotyki.
Cytat:


-tradycje i korzenie


niech każdy wierzy sobie w co chce, nie wpie**alaj się innym do domów!

a korzenie się przydają, tak jak inne przyprawy

juriusz

2010-11-18, 21:46
ci reporterzy z pyta.pl sa bardziej pedalscy od biedronia

suchy777

2010-11-19, 07:57
Najlepsze jest to że większość tutaj siuśmajtków zawsze krzyczy precz z komuną czy lewactwo pedalstwo itp. Ciekawe co na to Wasi rodzice, ciekawe kiedy większość z Was się urodziło i jak było.
Ten filmik nie pokazuje nabijania się z Lewicy tylko pokazuje głupotę redaktorzyny co niby przeprowadzał krótkie wywiady. Ale i tak dalej userzy (nie wszyscy) sadistica będą popijać mleczko przed kompem i pisać "lewactwo, pedalstwo, komuchy". Szkoda słów na bachorów..

dorianxx

2010-11-19, 14:12
Cytat:

Po tym filmiku widać, że lewactwo nie niesie za sobą nic godnego naśladowania, żadnych wartości żadnych idei, a przy tym wszystkim jest bandą idiotów, nieuków, ignorantów, lalusiów, pedałów, anarchistów i wszystkiego najgorszego ścierwa...dziękuje dobranoc



odpie**ol się od anarchistów. Wróc sie k***a do gimnazjum jeśli nie znasz tego słowa.
Anarchizm to utopijna demokracja, system idealny. I uwierz mi, chciałbyś aby taki był swiat.
Jak nie? to wypie**alaj

Ragnar SW

2010-11-19, 14:29
Jedynym który się tu skompromitował to redaktor - dawno nie widziałem takich tanich tekstów, w wykonaniu takiego patafiana. Bezczelności nie należy mylić z elokwencją. Pal licho kto jest po jakiej stronie- zniesmaczony byłbym też gdyby ktoś atakował prawicę w tak nikczemny sposób, nawet jeśli nie pałam do niej sympatią.

PS - mam jeszcze pytanie odnośnie początku - czy jeśli Pan Redaktor też buszuje po tym pochodzie to też jest gay?

Vercetti1988

2010-11-19, 15:44
Ja się w politykę nie wdaję, z tej dyskusji powyżej wynika tylko tyle, żel najlepiej by było jakby Polska sie podzieliła na prawo i lewo, z czego lewo mogłoby leżeć na wschodzie, tam i tak już bieda.

A nawiązując go HK- jest to dawna kolonia brytyjska, przekazana w 1990 roku chinom, aczkolwiek tworzy praktycznie niezależne państwo, gdzie prawo różni się od tego stosowanego w państwie środka. Nadmieniam tylko, iż HK jest w posiadaniu największego portu kontenerowego na świecie, posiada wiele budynków zajętych przez biura i magazyny. Zastosowanie tam przestarzałej polityki gospodarczej zniszczyłoby kurę znoszącą złote jaja... to tak gwoli ścisłości, w odniesieniu do wypowiedzi tego palanta w okularkach :)

gerwant

2010-11-20, 19:04
Jak można głosować na tych sk***iałych lewackich pedałów. Ludzie opamiętajcie sie do h*ja! Podobno komuny u nas nie ma...

malydupek

2010-11-22, 01:46
Dlatego należy zwalczać nacjonalistyczne ścierwo najlepiej jak się da...
Co i rusz próbują wszystkim wmówić, że promują wartości narodowe, a sami pragną połowę kraju zabić za to, że nie mieszczą się w wąskim, faszystowskim rozumku.