18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koleś wypija sos z papryki Naga Jolokia

zygmuntor • 2013-09-22, 22:04
Typ wypija shota sosu z papryki Naga Jolokia. Naga Jolokia była do niedawna nazywana najostrzejszą papryką świata (ponad 1 000 000 jednostek w skali Scoville'a). Aktualny rekord ostrości, ustanowiony w marcu 2011 roku, należy do papryki Trinidad Scorpion "Butch T" (1 463 700 jednostek w skali Scoville'a).

To, co jest pite na filmiku, ma moc około 400 x większą od sosu chili. Samo wypicie: 0:49, później efekty... Niestety nikt go nie poratował mlekiem czy innym tłuszczem...
źródło: http://www.liveleak.com/view?i=ca1_1379872583

PS. Są na sadisticu filmiki z podobnymi próbami, efekty raczej równie opłakane, np: 1, 2, 3

RudziAxD

2013-09-24, 18:46
Ale co on ma k***a z brwiami ... ?

darkwalker

2013-09-24, 18:55
Ten sos to Dave's Ghost Pepper Naga Jolokia Hot Sauce i dupy nie urywa (wypala) oczywiście jak zjesz więcej to popali w dupsko, ale tak jest z większością sosów(bywa i tak że człowieka zimnym potem obleje, wtedy kończy się zabawa :P ). Dodatkowo pomimo informacji o ostrości kupując 2 takie same sosy w różnych przedziałach czasu mogą się one różnić ostrością z uwagi na to jak ostre były papryczki w danej hodowli, o danym czasie.

Z Ostrej Kuchni próbowałem większość, oczywiście dla niektórych najważniejsze żeby był jak naj ostrzejszy bo trzeba się popisać przed znajomkami lub forever alone w sieci. U mnie była to ciekawość jak to jest i ile można wytrzymać. Swoją drogą zdarzają się opinie takich co twierdzą że jak się je za ostro to się z czasem straci smak, co jest gówno prawdą, jeśli tracisz smak to z banią masz coś nie tak a nie od papryczek.

Często jadam ostro, nawet bardzo, jedyne co zauważyłem po upływie lat że w pocie to wychodzi, jak się szczy do klopa to potrafią oczy piec, ścierają się bardzo szybko literki od potu na klawiaturze i takie inne świrki ;) minus taki że prędzej czy później trzeba przystopować bo po prostu żołądek już nie daje rady.

Co do samych sosów to robić sobie armageddon jak dla mnie jest bez sensu z uwagi na mękę którą trzeba przejść a chyba jemy po to by się najeść a nie walczyć o życie. Choć plusy są takie że ostrzejszego styknię na dłużej z uwagi na ilość dodawaną na raz.

Jeśli miał bym Sadolom polecić sos to był by po 1. Ass Reaper (z uwagi na nazwę :P ), 2. Mad Dog, jest niezły i nie zabija, podchodzi trochę z wyglądu i smaku pod barbecue tylko ostry. 3. Blair's After Death, jest dobry w smaku i nie za mocny (często mocne sosy są gorzkie). 4. Mama Africa's Habanero, najmocniejszy z tej linii ale ogólnie nie jest wcale taki mocny, ma genialny smak habanero, polecam do wszystkiego :) aha i można go w 4pakach kupić w niektórych marketach (w Leclercu na pewno). 5. i ostatni to Crazy Jerry's Brain Damage i jest to mój ulubiony który absolutnie polecam każdemu ! Dodatkiem do Chili są miód, mango i mandarynki + przyprawy, sos jest bajecznie smaczny i można go żreć butelkami ;)

Tyle z wykładu, dziękuję dobranoc.

Kuriki

2013-09-24, 18:58
Mega frajdę mi sprawia jak widzę zapłakaną mordę człowieka, który się w coś wpie**olił z własnej winy- zabawa kosiarką, zabawa piłą, zabawa z tanią dz**ką, walenie konia tasakiem, wkładanie słoika do dupy, wkładanie żarówki do c**y, chlanie najostrzejszego sosu na świecie etc. :nietoperz:

BlanX

2013-09-24, 19:22
Ale ci Angole to p*zdy,napiłby się od razu roztopionej smoły,siarki albo ołowiu i dopiero chwalił w netach...

Vindigo

2013-09-24, 19:43
Daje jak koteczek z trudnościami w odkrztuszeniu kłaczka xD

piorun22

2013-09-24, 20:15
ma szczęście że zwymiotował bo by mu dupe na kiblu rozerwało

evirysum

2013-09-24, 20:23
srake w lodzie będzie moczył na następny dzień...Ja po jednym chocolate habanero na klopie pasy zapinałem :D

he...........01

2013-09-24, 20:55
Ogólnie pikantne żarcie poprawia krążenie i pozytywnie wpływa na pobudzenie żołądka, poprawienie trawienia, i pracę jelit. Niestety to, co gość robi jest ewidentnie popie**olone i niebezpieczne. Można sobie ładnie rozj***ć flaki przy czymś takim, raczej.

kaspa01

2013-09-24, 21:01
z dupy to dopiero się posypie szkło

Kozojeb

2013-09-24, 21:01
Niech żłopie jak głupi. Wątrobę sobie zjebie i będzie miał!

Marcellox

2013-09-24, 22:31
Angole takie głupie, że nawet nie wiedzą ze mlekiem sie takie rzeczy popija :D

Sniper6

2013-09-25, 01:34
Czy tylko ja zawsze się nie mogę powstrzymać od śmiechu jak takich typów oglądam?