18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejny wypad MTB ode mnie - Wielka Sowa

prockenzie • 2013-05-10, 22:20
W lutym wjechaliśmy na Ślężę, to w maju zdecydowaliśmy się zdobyć Wielką Sowę (1015 mnpm.). Wycieczka nagrywana dwoma gopro2, filmik dynamicznie zmontowany do muzyki mumfordów. Na pytania chętnie odpowiem. Mam nadzieję że się spodoba, cze!


Gerwazy Waligóra

2013-05-11, 12:24
Trochę nudne to, jeszcze wiele musisz nadrobić do dynamicznego edytowania i najwazniejsze, nagrywania. .. bo ujecie z kasku czy klaty bez stabilizacji wygladaja jak padaczka.

A ze wycieczka to frajda to nie zaprzecze;)

Biker50

2013-05-11, 12:24
Niby fajnie.
Niby sport.
Niby aktywność.
Niby rower.
Niby we wspólnym gronie.
Niby na świeżym powietrzu.
Niby kamerki mamy.
Niby jest jakaś inicjatywa.
Niby to mniej czasu przed kompem.
Niby pomysł zacny.
Niby duch rywalizacji.
Niby bliskość natury.
Niby rower po wszystkim myje.
Niby poznawanie nowych miejsc.

Ale jak patrzę na te Gimbusowate facjaty to i tak wiem, że nic z tego dobrego nie będzie :(

Nie zrozum mnie źle. To nie wasza wina. Wina zawsze i na zawsze będzie Tuska.

Pallar_Anders_Visa

2013-05-11, 12:34
Tym GoPro2 nagraywałeś cały czas czy włączałeś co ileś tam? Ile to pamięci ma i ile możesz materiału nagrać max? Ile Ci obróbka zajęła?
Jak jest ujęcie z "siodełka" to jak to to zamontowałeś tam? Pod siodełko, coś a'la gorillapod?

Kiciok

2013-05-11, 13:13
Ja czekam tylko na pogodę, żeby wybrać się na Ślężę :P

Też moje okolice ;]

slupek17

2013-05-11, 14:51
a ja w listopadzie 2012 zakupiłem
Kona Steely 2012 oczywiście jest to rower MTB
kosztował 3800zł skoro już rozmawiamy o cenach
i po lesie naprawdę świetnie się nim zapie**ala
a Kross Hexagon V3 też mam i on sie nadaje tlyko na ścieżki leśne bez korzeni i kamieni i ewentualnie na asfalt :-)

Hario

2013-05-11, 16:35
A ja ostatnio kupiłem hexagona 2013 za 1300 zl i też fajnie śmiga :P

mateuszowy

2013-05-11, 16:53
k***a nie lepiej posiedzieć w domu ? Przecież i tak zdechniecie wcześniej, czy później...

Specialized_DEMO

2013-05-11, 17:04
Ja za rower zawsze dam piwo :D nie mnie jednak jeżeli chcesz jeździć wygodnie to zainwestuj w jakiś uginacz lepszy ;) mam RST Storm na sprzedaż 160mm skoku, cena 600

ozymandiusz

2013-05-11, 17:59
jak na ślęży byłeś to polecam ci wrócić w noc świętojańską i wejść na szczyt. oczywiście wieczór i noc.

marcinek329

2013-05-11, 19:56
Zapraszam na Ziemię Kłodzką (góry Sowie) tutaj jest więcej takich terenów! :)

prockenzie

2013-05-11, 22:01
Pallar_Anders_Visa napisał/a:

Tym GoPro2 nagraywałeś cały czas czy włączałeś co ileś tam? Ile to pamięci ma i ile możesz materiału nagrać max? Ile Ci obróbka zajęła?
Jak jest ujęcie z "siodełka" to jak to to zamontowałeś tam? Pod siodełko, coś a'la gorillapod?



Włączałem i wyłączałem co chwile. W rezultacie miałem 90 klipów, 2 godziny surowego materiału. Pamięci ma w zależności od karty, ja miałem 16GB i 32GB, lecz barierą była bateria której żywotność nie jest wystarczająca. Obróbka to 5 godzin nieprzerwanego montowania. Ujęcie z siodełka... nie ma ujęcia z siodełka, gopro miałem zamontowane na jednym poziomym pasku przepasanym wokół brzucha/klaty - kamera zmieniała położenie w zależności od tego jak dużo powietrza miałem w płucach. Hehe, szkoda mi hajsu na oryginalą uprząż to improwizuję.

TelewiZorro

2013-05-12, 21:47
też tam byłem, fajna knajpa na górze browar jest