18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

kolejny szczyt...

oc...........ki • 2015-03-11, 10:29
Szczyt bezczelno​ści -
zagłosować ​na PiS i wyjechać z kraju :ciasteczkowy:

eterhal

2015-03-11, 13:17
19888891 napisał/a:

Szczyt bezczelności to głosować na Krula i uczyć się dziennie na państwowej politechnice zgarniając fundusz socjalny za to, że mieszka się na wsi i ojciec ma za małe zarobki, bo napie**ala na KRUSie dotacje na hektary :mrgreen:



Płaci taki podatki? To mu się należy jak każdemu innemu. Szczytem głupoty jest zaś finansowanie tego z funduszy państwowych, ale skoro dają, to czemu nie brać? Znieśli by obowiązek opłacania składek na takie rzeczy, to by nie brał, a tak to płaci i wymaga. Widzę jednak, że nie masz pojęcia jak działa system podatkowy, więc co ja ci tłumaczę...

kronosmarr

2015-03-11, 13:22
Namex napisał/a:

Ohh znów wielcy sadolowi eksperci wypowiadają się na temat polityki. Jak chcecie coś zmienić, to musicie niestety się zebrać w kupie i coś zrobić. Bo pie**oleniem i życiem nadzieją to nic nie zmienicie.



A ty uważasz, że hejtowaniem na siłę zdziałasz więcej? Ja staram się przekonywać i uświadamiać kogo mogę. Można powiedzieć, że prowadzę krucjatę na bezmyślność ludzi z mojego otoczenia.

kiljan2

2015-03-11, 13:26
Nie wiem co jest większym szczytem głupoty, głosować na bandę z PO czy wybrać rudego na przewodniczącego Europy. A żeby tego było mało, to właśnie podczas rządów PO najwięcej ludzi z Polski wyjechało.

PO i ich sukcesy:
- Przyjęcie pakietu klimatycznego - będziemy płacić za to, że mamy gospodarkę opartą na węglu tym co sobie już nastawiali wiatraków i atomów. Ograniczymy emisję CO2 poprzez zakaz jazdy autami bez normy Euro 4 i zamkniemy największych trucicieli czyli kopalnie i resztę przemysłu jaka nam została. Ale ciiii bo dostaliśmy przecież na MAXA.
- Sprzedaż Kasprowego Wierchu w obce ręce - tak udało się sprzedać kawałek Parku Narodowego, wraz z infrastrukturą która jeszcze kilka lat temu przynosiła po 19mln rocznie zysku.
- Zamiecenie afery podsłuchowej pod dywan, bo się przecież nic nie stało. Ktoś tylko chciał ukręcić głowę sprawie w Urzędzie Skarbowym, normalka w tym państwie.
- Próba sprywatyzowania sektora górniczego - i tu nie rozumiem, prywatnym się opłaca, Czechom się opłaca, Niemcom się opłaca a PO się nie opłaca. Ale jak dyrektor mianowana przez PO łazi z torebką za 40 tyś. zł (roczny zarobek górnika) to może się nie opłacać??????

baltor2004

2015-03-11, 13:55
ja prdl... żart stary jak świat i ni ch*jaaa się ma do obecnej sytuacji. Co to na głównej robi ?!

Hereticus

2015-03-11, 15:06
@eterhal

Co do oświaty to Korwin chce prywatyzacji, ale popiera pomoc państwa w formie bonów edukacyjnych, czyli student dalej nie płaciłby za politechnikę (już prywatną). Koszt finansowania całej oświaty byłby, przede wszystkim, drastycznie zredukowany, ze względu na poprzestaniu utrzymywania całej administracji związanej z szkolnictwem.

fdM

2015-03-11, 15:12
Areczos napisał/a:

W końcu to jest Mój jak i Twój obywatelski obowiązek i ch*j.



Jaki znowu obowiązek!? Jak ktoś nie ogarnia ekonomii / polityki to jego obowiązkiem powinno być zostanie w domu i dostosowanie się do wyboru ludzi, którzy mają o tym pojęcie.
Powinno się przeprowadzać jakiś test przed dopuszczeniem do głosowania, może wtedy jeden z drugim nie poszliby zagłosować na śmiesznego gościa / przeciw PIS albo PO / dla jaj / bo tak mowią w TV

kenzol

2015-03-11, 15:13
Skoro nie PiS to rozumiem, że PO... Jaki jest powód żeby głosować jeszcze na tych ludzi i związać się z nimi na kolejne 4 lata???

natking

2015-03-11, 16:01
Marian Kowalski jest najpiękniejszy!

Xx...........oJ

2015-03-11, 16:28
@kenzol A nie można k***a zagłosować na inną partię oprócz po, pis, psl, sld, pp? Przecież są...

eterhal

2015-03-11, 17:13
Hereticus, zdaję sobie z tego sprawę. Uprościłem nieco, bo denerwuje mnie wytykanie wyborcom prawicy, że korzystają z usług systemu, za które płacą. W końcu bon opierałby się na innych zasadach, i nie miałby (jak sam zauważyłeś) nic wspólnego z utrzymywaniem administracji. Zresztą podejrzewam, że byłoby to raczej coś na zasadzie kredytu bez oprocentowania niż darowizny od państwa.

maryjanos

2015-03-11, 19:19
za takie zj***ne posty powinni od razu usuwać konta

TyM

2015-03-11, 20:44
Szczyt bezczelności? Głosować nie znając się na polityce.

kenzol

2015-03-11, 22:30
Jonxx napisał/a:

@kenzol A nie można k***a zagłosować na inną partię oprócz po, pis, psl, sld, pp? Przecież są...



Tylko k***A na jaką? Ja zagłosuję na Ruch Narodowy, ktoś inny na Korwina, jeszcze ktoś inny na byłą partię Korwina, ktoś na Zielonych, na Solidarną Polskę, na Twój Ruch, na Samoobronę, na Polską Partię Piratów (tak, jest taka partia :-D ) i co tam jeszcze mamy? I potem każda z tych partii zdobędzie góra 1-2% głosów i ch*j, nie wejdą do Sejmu, bo minimalny próg wynosi 5%. PiS wcale nie jest taką złą opcją. Błędem jest myślenie, że PiS nie różni się niczym od PO, PSL, SLD... PiS to od dawna przeciwnik polityczny PO, wyśmiewany w mediach, które manipulują naiwnymi ludźmi. Rządzili Polską 2 lata i po nagonce medialnej mieli honor (czego brakuje platfusom) skrócić kadencję i rozpisać nowe wybory. Pod krótkimi rządami PiSu i ich koalicjantów wprowadzono wiele pożytecznych ustaw, m. in. tzw. "zasada jednego okienka" ułatwiająca proces zakładania firmy oraz planowane były kolejne ułatwienia, ale jak tylko PO doszło do władzy, to pozostały one już tylko na papierze. PiS zaczął skutecznie hamować narastanie długu publicznego, który w tym tempie ostatecznie miał maleć! I wiele, wiele innych, o których nie mogą wspominać media, bo PiS to zło wcielone, a Jarosław to bucowaty despota, dążący do wojny z Rosją... Za to po ośmiu latach pod rządami PO mamy państwo kompletnie rozmontowane, wyprzedane, podległe Niemcom, bankom i korporacjom (czyt. Unii Europejskiej), z długiem publicznym przekraczającym bilion zł i ciągle narastającym, bez perspektyw na przyszłość dla zwykłych obywateli...

TyM napisał/a:

Szczyt bezczelności? Głosować nie znając się na polityce.



Święta prawda. Amen.

Nemayu

2015-03-11, 23:22
kenzol, ale jak wszyscy pójdą i zagłosują na tego kogo popierają to "małe" partię będą miały te 1-3% te lepsze z mniejszych 5-10%, ale te "wielkie" będą miały 10-20%, a może i mniej. Co do PiSu... socjalizm jest zły, więc PiS jest zły o ustawach PiSu się nie wypowiem, ale doskonale widzę jak plują na traktat Lizboński, który podpisał Kaczyński, czyli PiS, a później się jąkają jak im się to wytknie.

Jest też druga opcja jeśli wszyscy zagłosują na mniejsze partię 50-70% głosów nieważnych i wtedy to będzie raczej burdel.

panchamityle

2015-03-11, 23:34
Babo, do garów a od polityki to trzymaj się z daleka. Chyba od ch*jów w uszach nie wiesz, że naszą krainą włada od lat PO. Co ja zresztą Ci będę babo tłumaczył...