18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolęda

Mentorstajl • 2012-11-30, 17:04
W związku z tym że za miesiąc święta - trochę świątecznej atmosfery :D




Enjoy :mikolaj:

RumAndCola

2012-12-01, 11:26
ale przecież Pedaudi to samochód wieśwagena więc nie wiem po co się tu kłócić i porównywać jak nie ma czego ;d

t00malek4

2012-12-01, 11:32
dirty_pig napisał/a:

bmw > audi


Fiat 126p > Bmw

PryszczatyJeż

2012-12-01, 11:45
RumAndCola napisał/a:

ale przecież Pedaudi to samochód wieśwagena więc nie wiem po co się tu kłócić i porównywać jak nie ma czego ;d


Może będzie lepiej, jak już pójdziesz umyć tatusine Tico, bo w końcu jutro niedziela :)

RumAndCola

2012-12-01, 11:58
@up tico to masz w majtkach ;) to jaki wóz masz ? pedałdi czy golfa ? a może jesteś z bogatszej bamberskiej rodzinki i masz paska w turbogazie ? no wklej zdjecie tego cuda i się pochwal

Piechur23

2012-12-01, 11:58
Przestań nam mydlić oczy tymi świątecznymi wstawkami.. wszyscy wiedzą że za 3 tygodnie koniec świata!

Nikczemny_Płód

2012-12-01, 13:01
Audi skończyło się po przyłączeniu go do Syfwagena. Zaczęła się awaryjność na poziomie Fiata z lat 1990-1999. Ładny design to zasługa przyłączenia Lamborghini, nagle w tedy Claus Potthoff zaczął tworzyć ładne projekty - pojawiło się R8.

BMW nie lubie, bo w Polsce jeżdżą nimi ludzie "pewnego" pokroju, wciąż więcej debili za kołkiem niż porządnych kulturalnych kierowców. Tak jak i w przypadku obecnego Audi tak BMW CAŁĄ swoją game ładnych aut zawdzięcza Włochom. Przewage nad Audi ma jednak inna, wciąż produkują świetne samochody technicznie.


Obiektywnie patrząc lepszym wyborem jest BMW (a najlepszym tak na marginesie Mercedes). Co ciekawe fanklub mercedesa nie musi nikomu wpie**alać na siłe swoich ideologi - bo po prostu Mercedesy to mercedesy, ładne, ultra wygodne i niezniszczalne.

Wnioski mozna wyciągnąc samemu.

ps...........88

2012-12-01, 14:58
wiesiors4 napisał/a:


Daj 5 racjonalnych wytłumaczeń tej tezy. Z góry mówię, że: "beemwu jest takie gangsterskie", "pasuje do dresu" lub "mój pitbull mieści się w bagażnik" się nie liczą.



Chłopaczek przejechał się z kolegą starą e30 1.6 albo e34 2.5, mało nie narobił pod siebie i teraz nie ma dla niego innej marki jak bmw :D myślę że nawet dwóch sensownych powodów nie potrafi podać :D

PryszczatyJeż

2012-12-01, 15:13
RumAndCola napisał/a:

@up tico to masz w majtkach ;) to jaki wóz masz ? pedałdi czy golfa ? a może jesteś z bogatszej bamberskiej rodzinki i masz paska w turbogazie ? no wklej zdjecie tego cuda i się pochwal


Widze masz kompleksy :) Nie mam ani Audi ani VW. Jeśli już koniecznie chcesz wiedzieć to mam Citroena Xantie, który te Audi czy nawet BMW w rankingach niezawodności wyprzedza :)

jendrke

2012-12-01, 18:29
BMW zapewne przoduje w silnikach ;)
Legendarne 2.8i 3.0i (oczywiście starsze modele niż aktualne)
3.0d, no i może 6.0 V12 dla koneserów długich limuzyn :)
Poza tym linia i wyposażenie BMW, bardziej mi leżą.
Jeśli ktoś jest zawziętym fanem napędu 4x4, to dlaczego nie wybrać xDrive?


btw. Audi też jest całkiem fajne, może daje mniej skrajnych emocji, ale zapewne więcej bezpieczeństwa :)


~PowerBoBass

2012-12-02, 10:13
Odwieczna walka debilów na najniższym możliwym poziomie :> Czytam i pękam ze śmiechu :D

Tak, mam BMW :lol: