18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolęda

Mentorstajl • 2012-11-30, 17:04
W związku z tym że za miesiąc święta - trochę świątecznej atmosfery :D




Enjoy :mikolaj:

Mentorstajl

2012-11-30, 22:57
vodafix napisał/a:

suche jak samochód Mentorstajl pewno audi 80 ma i się wyzywa na bmw bo biorą go na trasie



Prawie trafiłeś ;) mam A4.Biorą ? To zależy jak mi się spieszy,czasami na pewno.Jakbyś nie zauważył mojej wypowiedzi kilku postów wyżej. :idzwch*j:

chmielu666

2012-11-30, 22:58
R8 to bym jeździł

Macieyou

2012-11-30, 22:59
Mój szef miał starą audi a8. Bardzo chwalił że auto mega itp. 4.2 benzyna a do tego ciężką nogę ma niesamowicie, jak gdzieś z nim jezdziłem to oczywiście lewy pas i rakieta. Jakiś czas potem kupił sobie bmw 7 (e65). W zimie nie dało się nim jeździć, na byle zakręcie dupa latała jak k***ie majtki, mimo włączonego esp i wszystkich tych innych elektronicznych gówienek. BMW poszło do żyda i przyszła kolej na nową s8. To dopiero zajebiste auto. Jak kiedyś będę r*chał na hajs swoich pracowników jak on (7zł/h) to też sobie taką kupię. Akurat jak będzie mnie na nią stać to będzie kosztowała ze 20k zł.

Mateusz.K

2012-11-30, 23:08
Bila napisał/a:

Co ty nie powiesz :homer:

ObrazekObrazek



Bo to R8 może nie miało napędu Quattro ? :amused:
Albo jakaś babka kierowała

xblazex

2012-11-30, 23:20
sadystaxx napisał/a:

Obie marki są świetne, każda ma swoje zalety i zapewne wady. Audi zasłynęło z quattro, a BMW z napędu na tył, który w czasach aut bez ESP i innych elektronicznych ograniczeń potrafił dać mnóstwo frajdy z jazdy.
Nigdy k***a nie zrozumiem tej całej spiny Audi vs BMW, tekstów o dresiarzach itp.

i masz u mnie piwo kolego,racjonalne podejscie i to mi sie podoba.a te debile sie kloca caly czas jakby k***a o religi rozmawiali

Sz...........an

2012-11-30, 23:21
sadystaxx napisał/a:

Obie marki są świetne, każda ma swoje zalety i zapewne wady. Audi zasłynęło z quattro, a BMW z napędu na tył, który w czasach aut bez ESP i innych elektronicznych ograniczeń potrafił dać mnóstwo frajdy z jazdy.
Nigdy k***a nie zrozumiem tej całej spiny Audi vs BMW, tekstów o dresiarzach itp.



Też nie rozumiem :) . Logiczne, że po to są różne marki i typy aut żeby każdy wybrał coś dla siebie.

vilcz3k

2012-11-30, 23:23
@bartnik1

Gówno k***a! jedno wielkie gówno


xblazex

2012-11-30, 23:27
Macieyou napisał/a:

audi a8

Macieyou napisał/a:

4.2 benzyna

Macieyou napisał/a:

kupił sobie bmw 7 (e65). W zimie nie dało się nim jeździć, na byle zakręcie dupa latała



no tak ale z regóły 4.2 v8 mialo naped na 4 koła a bmw seria 7 ma na tyl,a to jest mega róznica :)

WolF

2012-11-30, 23:47
Dobre :) Choć wolę BMW
Pamiętaj tylko o jednym: Xdrive

tofur

2012-11-30, 23:50
dobreeee masz piwo chłopie ale bmw i tak sie lepiej prowadzi. quatro do kreatywnej jazdy sie nie nadaje za bardzo:P

gywer1

2012-12-01, 00:50
Od razu zaznaczam że ogólnie hitlerowskie auta mi się nie podobają, mam dwie hondy,nissana i dwie stare tylnonapędowe toyoty,ale z dwojga złego na pewno wolałbym BMW, choć nie mam i nigdy nie miałem dresu, pitbula i łysego łba. Jakość wykonania bije Audi na głowę a napęd na tył daje o wiele więcej frajdy pod warunkiem że umiesz jeździć. Jak nie umiesz to faktycznie lepiej czterołapa bo więcej błędów wybacza, choć jak kiedyś próbowałem jeździć A6 3.0tdi z uszkodzonymi systemami "wspomagającymi" jazdę po śniegu to byłem bardzo niemile zaskoczony. Ten samochód można utrzymać na śliskiej drodze tylko dzięki elektronice, co świadczy o marce nienajlepiej.
Dodatkowo wg. mojego subiektywnego zdania styliści Audi nie mają się czym pochwalić- z zewnątrz jedynie r8 wygląda nieźle, ale to dla tego że go opracowali w lambo a nie u faszystów. Generalnie jak chcesz polatać bokami to BMW jest dość rozsądnym wyjściem, a jak jesteś trochę bogatszym szarym człowieczkiem bez polotu to Audi jest dla Ciebie.

sylwek1191

2012-12-01, 01:05
ja mam golfa 3 i ch*j a wy róbcie shitstorm o to czy bmw z dresem czy audi z garniakiem :)

pandka

2012-12-01, 01:22
vodafix napisał/a:

suche jak samochód Mentorstajl pewno audi 80 ma i się wyzywa na bmw bo biorą go na trasie



Od 80-tki to ty się odpie**ol, bo ten niemiecki czołg jest nie do zajeżdżenia. Sam mam 80 i A4 i coś czuję, że ta starsza nigdy nie padnie, 'przeżyje' połowę tych nowych modeli, które są robione na odpie**ol.

Nie wiem, jak to jest... jak kogoś biorą na trasie to coś złego? Człowiek chce sobie spokojnie dojechać do celu, bez szaleństw, bo zmęczony po robocie jest, to zaraz wyskoczy mu taki półmózg jak ty, z ziomeczkami w aucie i da w pedał p*zda opór, co by zaszpanować jak to on łyka innych swoją starą beemą, a dwa kilometry dalej znajdujesz go na słupie, albo co gorsza wbitego w inny samochód, bo coś mu na drogę wyskoczyło i nie miał jak skontrować - w sumie to zawsze paru idiotów mniej, gorzej jak niewinni zginą. Jeździć trzeba umieć, jak chce się poszaleć to są odpowiednie miejsca na zabawy samochodem.

Z MÓZGIEM SIĘ JEŹDZI, k***A, Z MÓZGIEM.

PryszczatyJeż

2012-12-01, 10:40
gywer1 napisał/a:

Jakość wykonania bije Audi na głowę


Dobrze się czujesz?? Audi 80 jest o wiele lepiej wykonana niż np BMW E36, tak samo Audi 100 C4 niż BMW E34. I tu sobie porównaj też jakość wykonania, nie zapominając o blachach :) . Poza tym silnik z Audi 100/A6 2.5 TDI R5, ciekawe, które BMW dorówna mu bezawaryjnością i żywotnością ;) (nie to nie ten wadliwy 2.5 TDI V6 z nowszej A6, nie mylić) A jeśli już się ktoś przyczepi, to pamiętajcie o 2.5 TDS z BMW :)

xblazex

2012-12-01, 11:15
Karu napisał/a:

ciekawe, które BMW dorówna mu bezawaryjnością


z tego co slyszalem to chwalony jest z e34 2.4TD