18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koktaile i zamieszki

hajnel • 2015-02-04, 21:19
Całkiem miło się ogląda! Temat ostatnio dość modny :karate:



Ostrzegam, muzyka może wk***iać

Szto

2015-02-05, 22:12
I co? Rozpieprzyli tylko bardziej już i tak rozpieprzony kraj, wiele dekad przeminie nim powrócą na ten sam poziom co przed "rewolucją". O polepszeniu bytu już nawet nie wspominam. Druga sprawa w momencie kiedy w ruch poszły koktajle to też w ruch powinna pójść ostra amunicja i na tych zamieszkach zakończyła by się ta zabawa, a nie na szopce którą mamy teraz.

Adae

2015-02-05, 22:14
A ja jestem wielkim sk***ielem, który jak widzi albo słyszy debila z takimi poglądami w rzeczywistości to mu wchodzi na ryj argumentacją, a gdy bydło między uszami trzyma tylko siano to mieszam z glebą - bo tak trzeba się obchodzić z anty polskim tępactwem. Do książek zamiast do obciągania pedały - w Polsce stan życia się nieprzerwanie polepsza. To, że wasi starzy woleli wam do wanny wchodzić zamiast pozwalać wam zdobywać wiedzę, i teraz klepiecie totalną biedę, albo jesteście rozpieszczony szmatami, dla których jest bida z nyndzą bo nie ma nowego iPhona6, nie zmieni tego faktu.

Czytać roczniki statystyczne i badania demograficzne zamiast słuchać cfelowieszczy. Albo i nie, i może p*zdusia jednego z drugim spotkam w rzeczywistości - spuszczę wpie**ol słowny i się na twarze waszych szmul (p*zdusie często mają fajne dupki, które lubią być z kimś kogo łatwo kontrolować i sypać się na boku).

FransFr

2015-02-06, 00:22
Do Manhunt1231
Nie pie**ol, Polacy to wydaje się być najbardziej głupi naród i niezaradny. Obali się rząd i co? Kogo znajdziesz na ich miejsce nie prowokując interwencji zza granicy? Kibole i ci najbardziej hardzi w walce są nastawieni tylko na destrukcje a to w naszej sytuacji nam nie pomoże. A jeżeli naprawde chciałbyś zobaczyć latające mołotowy na ulicach polskich miast to musisz mieć wybitnie nierówno pod sufitem bo przy obecnych podziałach społecznych poskutkuje to wojną domową.

Czekam na konstruktywny kontrargument.

DGZwiro

2015-02-16, 22:53
Adae napisał/a:

A ja jestem wielkim sk***ielem, który jak widzi albo słyszy debila z takimi poglądami w rzeczywistości to mu wchodzi na ryj argumentacją, a gdy bydło między uszami trzyma tylko siano to mieszam z glebą - bo tak trzeba się obchodzić z anty polskim tępactwem. Do książek zamiast do obciągania pedały - w Polsce stan życia się nieprzerwanie polepsza. To, że wasi starzy woleli wam do wanny wchodzić zamiast pozwalać wam zdobywać wiedzę, i teraz klepiecie totalną biedę, albo jesteście rozpieszczony szmatami, dla których jest bida z nyndzą bo nie ma nowego iPhona6, nie zmieni tego faktu.

Czytać roczniki statystyczne i badania demograficzne zamiast słuchać cfelowieszczy. Albo i nie, i może p*zdusia jednego z drugim spotkam w rzeczywistości - spuszczę wpie**ol słowny i się na twarze waszych szmul (p*zdusie często mają fajne dupki, które lubią być z kimś kogo łatwo kontrolować i sypać się na boku).




Żeby nie było, mam swoją rodzinę, dobrze zarabiam, do wszystkiego doszedłem sam. NIC od nikogo nie dostałem. Od 16 roku życia zapie**alam. Więc nie pie**ol mi tu że jestem rozpieszczonym gówniarzem którego przerosło dorosłe życie. Bo sobie radze. Ale i tak mam dość tego jak nasz rząd traktuje ludzi.

Rozpisałem tu masę przykładów ale taki przemądrzały cwaniaczek i tak ch*ja zrozumie z inteligentnego wywodu. Jak jesteś ślepy i nie widzisz co się dzieje to dalej ciesz się z deszczu od polityków.

zwieshu

2015-03-17, 13:34
przeciez tu juz siedza redaktorzy onetu tefałenu i polsatu + armia kupionych livebotów do pisania komentów a mi kryształowa kula powiedziała ze to nas czeka w przyszłym roku wiec kupowac zapasy byny puki jest po niecale 5zl :D