18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koktaile i zamieszki

hajnel • 2015-02-04, 21:19
Całkiem miło się ogląda! Temat ostatnio dość modny :karate:



Ostrzegam, muzyka może wk***iać

xzimonx

2015-02-05, 14:15
Gdzie to sie dzieje?

kacaraba

2015-02-05, 14:18
Ehh Serbski Film, to piękne zakończenie z tą muzyką i moja rozdziawiona gęba po zakończonym seansie :D

Adae

2015-02-05, 14:41
Niestety na taką prymitywną hołotę działa tylko użycie siły i strach. U nas też pozwala się bydłu niszczyć obchody Święt Niepodległości, słabe państwo zastraszone przez Sraczyńskiego boi się zrobić z tym brudactwem porządek, co w efekcie będzie prowadziło do zaostrzania się działań bezkarnego marginesu społecznego.

RybsiK

2015-02-05, 15:14
Ciekawie by było, że zamiast Molotovów leciały by granaty :bomba:

qrvishon

2015-02-05, 15:39
Sky Wikluh - Pazi Sta Radis
nie ma za co

SilverBlade

2015-02-05, 16:01
właśnie dzięki tej muzyce się zajebiście ogląda takie filmiki. rozpie**ol widowiskowy połączony z rozj***nymi uszami.

BlckSn

2015-02-05, 16:30
Ostrą amunicję dla służb i strzelać w nich. Jak rzucają mołotowami to kula w łeb.

jejfan1

2015-02-05, 17:22
@Baranejro Skocz z mostu ;-)

Canis

2015-02-05, 18:18
Niech podpalają sobie policjantów (sorry, taki wybrali sobie zawód), ale za to, że rzucają w cywilne auta, to powinien ich ktoś przejechać. i jeszcze raz. i jeszcze raz.

BlckSn

2015-02-05, 18:48
Cytat:

Niech podpalają sobie policjantów (sorry, taki wybrali sobie zawód)

jesteś pie**olnięty czy matce z wózka wypadłeś? To w takim razie wszystkich ratowników mają kłuć igłami? Policjanci w takiej sytuacji powinni mieć prawo odstrzelić takiego sk***iela, który w nich koktajlami rzuca.

Ma...........31

2015-02-05, 19:04
Adae napisał/a:

Niestety na taką prymitywną hołotę działa tylko użycie siły i strach. U nas też pozwala się bydłu niszczyć obchody Święt Niepodległości, słabe państwo zastraszone przez Sraczyńskiego boi się zrobić z tym brudactwem porządek, co w efekcie będzie prowadziło do zaostrzania się działań bezkarnego marginesu społecznego.


Sama jesteś okazem hołoty , ale intelektualnej. Tych ludzi nazywasz hołotą ?? ludzi ,którzy walczą o swoje i próbują coś zmienić ?? Obalanie rządów zawsze odbywało się przy użyciu siły i dalej tak będzie bo władza nie liczy się z pokojowymi manifestacjami lub akcjami na fejsbuku i innych portalach.Za to ,że ktoś nie boi się zamanifestować swoje poglądy i próbuje coś zmienić należą się brawa. Tylko my Polacy jesteśmy wykorzystywani na każdym kroku i nic z tym nie robimy . Z roku na rok jest coraz gorzej w Polsce , codziennie inna propaganda , tematy zastępcze , media nie mówią o biedzie w Polsce tylko zajmują się pierdołami. Czytając komentarze na różnych portalach na przykład o górniczych manifestacjach/zamieszkach to aż żal to czytać. Typowe myślenie Polaka to : skoro ja nie mam żadnych przywilejów to czemu oni mają mieć , większość tych informacji o górnikach to zwykła marna propaganda. Oni chyba jako nieliczny w Polsce potrafią zawalczyć o swoje. Ludzie piszą ,że my podatnicy do tego będziemy dopłacać. W ostatnich latach to więcej z górnictwa wpłynęło do budżetu niż kopalnie dostały pomocy. Niby ich emerytury będą nas kosztowały , po części racja , ale czy decyzje rządzących nie kosztują nas bardziej ? Szukają oszczędności w innych tylko nie w swoim burdelu. Przeraża mnie to ,że większość Polaków nie potrafi już myśleć , tylko powtarzają to co mówią inni.

DGZwiro

2015-02-05, 19:41
A potem k***a policja zła bo użyła broni? Lepiej k***a żeby dali się zabić, zapałować i spalić? Noż k***a rozumiem czemu chłopaki walczą i rzucają te Mołotowy ale do ch*ja. Niech po takich wydarzeniach nikt nie ma za złe policji że strzelali. Goście używając takich środków powinni być świadomi że druga strona nie pozwoli się zaj***ć za darmo.

A poza tym u nas by się przydała taka impreza. Tylko od razu celować w pałac prezydencki i sejm. A jeżeli uważacie że przewrót to ch*jowe rozwiązanie - ja też tak uważam, ale czasami człowiek jest zmuszony do ostateczności. Bo rząd na nas szcza z góry i już przestał udawać że to deszcz. Teraz to już naród debatuje czy te szczyny można pić.

BiałyMurzyn69

2015-02-05, 20:53
uczcie się , bo może kiedyś to Wy będziecie musieli walczyć o swoje ... .

Deoknife :)

2015-02-05, 21:43
Czekam na coś takiego na wiejskiej..