18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koksy próbują zjeść szwedzkie kiszone śledzie - Surströmming

C17H21NO4 • 2017-01-29, 20:49


Polskie koksy testują szwedzki przysmak czyli kiszone śledzie.

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2017-01-30, 14:34 ]
michal3311 napisał/a:


waloos

2017-01-30, 10:56
Ja bym chciał w końcu zobaczyć film jak któryś polak je te śledzie w miarę prawidłowo, tzn nie solo.
Przecież skandynawowie też jedzą to z czymś co ma mniej "smaku" ewentualnie zabija smak śledzia. Widywałem filmy gdzie jedli to na chlebie z ziemniakami, na samym chlebie z cebulką, bez chleba ale z ziemniakami, ale nigdy k***a nikt tego nie jadł solo.

No i po pierwsze to zawsze te śledzie obierali.

No ale mistrzem chyba zostaje Wiesiu Wszywka, który pizgnął sobie grzydla tej wody!!!

Ar...........an

2017-01-30, 11:04
Ten z widelcem to Janusz. Po skończeniu szkoły zawodowej wyjechał do Szwecji gdzie kładł papę, mieszał zaprawę i nosił cegły dzięki czemu się tak wyrobił. Gdy się dorobił wrócił do kraju i w jednej z remiz poznał Karynę która lubiła dziurawić gumy. Potem postawił niewykończaną ( bo Karyna chciała wesele na 200 osób) chałupę z czerwonym daszkiem oraz za kredyt we frankach założył biznes w postaci skupu złomu. :)

PabloEskobar

2017-01-30, 11:15
Ardrian napisał/a:

Ten z widelcem to Janusz. Po skończeniu szkoły zawodowej wyjechał do Szwecji gdzie kładł papę, mieszał zaprawę i nosił cegły dzięki czemu się tak wyrobił. Gdy się dorobił wrócił do kraju i w jednej z remiz poznał Karynę która lubiła dziurawić gumy. Potem postawił niewykończaną ( bo Karyna chciała wesele na 200 osób) chałupę z czerwonym daszkiem oraz za kredyt we frankach założył biznes w postaci skupu złomu. :)



"A i tak nigdy go nie doścignę..."- tak tumanie powinieneś zakończyć swoją opowieść pisaną w czasie przerwy od smażenia kotletów w maku :szczerbaty: także drzyj zelówy zawistny czereśniaku

tarcer123

2017-01-30, 11:18
PabloEskobar napisał/a:



"A i tak nigdy go nie doścignę..."- tak tumanie powinieneś zakończyć swoją opowieść pisaną w czasie przerwy od smażenia kotletów w maku :szczerbaty: także drzyj zelówy zawistny czereśniaku



Telemarketer j***ny. :amused:

JarosławTusk

2017-01-30, 12:55
@Kutacz_Boga

Dlatego nie ocenia się ludzi po wyglądzie.

~Velture

2017-01-30, 13:01
Ja serio nie ogarniam was. Kulturalnie się bawią, nikomu nie szkodzą, chcą poznać coś nowego a wam nie pasuje. Chłopaki nie drą mordy, nie przeklinają co 2gie słowo i nie zachowują się jak j***ne dresy z grochowskich kamienic pytając przechodniów o ich problemy.
Wy na spotkaniach rodzinnych/towarzyskich po wypiciu kilku kielonków albo piw nigdy się nie śmialiście i siedzieliście w smętnej jak p*zda ciszy z kołkiem w dupie?

Rozumiem, że każdy z was wygląda jak boski Adonis z wyrzeźbionym ciałem o idealnej kondycji i nie miał matki nigdy (bo się nawet dopie**alacie do babki gdzieś tam w tle która jest w ciąży).


Lololoney

2017-01-30, 13:33
Widziałem już wiele filmów, gdzie ludzie próbowali tego "specjału" i myślę (chociaż sam nie probówałem), że zasadniczym błędem jaki ludzie popełniają, że próbują zaraz po odwarciu, prosto z puchy...
Przecież kapusta kiszona też jebie szambem (kto miał okazję obserwować proces kiszenia, ten wie), dlatego potem gdy przekłada się ją do słoików to wyciska się z tego "soku"... Wydaje mi się, że gdyby degustatorzy nie uczestniczyli w otwieraniu puszki (w sensie nie zrazili by się tym pierwszym wrażeniem) i podało by im się te śledzie opłukane, lub przynajmniej pozostawione na talerzu do wywietrzenia, to wrażenia mogły by być przynajmniej mniej ekstremalne...

rafal1902

2017-01-30, 13:51
j***ć bufor serwerów sadistica. Jest tak k***a słaby jak dział Hard!!

binekbnk

2017-01-30, 14:12
k***a co za bufering...

~Angel

2017-01-30, 14:25
Chwilowo kołowrotek się nie kręci z powodu:


michal3311

2017-01-30, 14:32
komus nie chce sie czekac jak ten kuwa film sie zbuferuje