18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koksy próbują zjeść szwedzkie kiszone śledzie - Surströmming

C17H21NO4 • 2017-01-29, 20:49


Polskie koksy testują szwedzki przysmak czyli kiszone śledzie.

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2017-01-30, 14:34 ]
michal3311 napisał/a:


dabster

2017-01-30, 02:13
Pierwszy degustator kawał luja, ładnie musiał cyklować na te plecy

Wrath_Dealer

2017-01-30, 02:55
nic nie czuć... nic nie czuć... ależ mnie ta gówniara wnerwia :D

Antek01

2017-01-30, 03:17
@Duke77: kiedyś była moda na to by pakować w górne partie i olać nogi, które wyglądały jak patyki. Teraz jest moda by robić tylko górę pleców, klatę, barki i jak największe bajcepsy i tricepsy. A bebech wyj***ny jak u lochy.

Hellios

2017-01-30, 03:43
Panowie tak ochoczo komentujący wygląd innych facetów - sugeruję spróbować sił w jury w konkursie Mistera Polski.

Ten największy koks to Artur Walczak - zawodnik strongman, reprezentujący Polskę w wielu prestiżowych konkursach dla siłaczy na całym świecie. Gwarantuję, że z wagą 82-88 kg można tam co najwyżej wodę podawać.

Andre1945

2017-01-30, 04:46
Jesteś gruby i nie ćwiczysz - sadole się przypie**olą.
Jesteś wykokszony i wyglądasz jak szafa - sadole się przypie**olą.
Jesteś chudy i nosisz rurki - sadole się przypie**olą.


Ergo przeciętny użytkownik Sadistica to wąsaty, spocony i czerwony na mordzie janusz z harnasiem w łapie, w ortalionowych spodniach i koszulce ''Biedronka - codziennie niskie ceny'', który za główne osiągnięcie życia ma naukę pisania i czytania.

Pan_Diabeł

2017-01-30, 05:18
Andre1945, przeciętny sadol przypie**ala się nawet sam do siebie.

tarcer123

2017-01-30, 05:34
Ciągną z 500+ to mogą pozwolić sobie na rarytasy.

Pu...........le

2017-01-30, 07:34
Czytam te komentarze i tak patrze, że wy chyba nawet nie wiecie kim są te typki :)

BrianGriffin

2017-01-30, 08:33
Andre1945 napisał/a:

Jesteś gruby i nie ćwiczysz - sadole się przypie**olą.
Jesteś wykokszony i wyglądasz jak szafa - sadole się przypie**olą.
Jesteś chudy i nosisz rurki - sadole się przypie**olą.



Można ćwiczyć, nie być wykokszonym, nie być patykiem i nie nosić rurek. Np jak Phelps. Dasz wiarę?

Al...........go

2017-01-30, 09:19
Andre1945 napisał/a:

Jesteś gruby i nie ćwiczysz - sadole się przypie**olą.
Jesteś wykokszony i wyglądasz jak szafa - sadole się przypie**olą.
Jesteś chudy i nosisz rurki - sadole się przypie**olą.


Ergo przeciętny użytkownik Sadistica to wąsaty, spocony i czerwony na mordzie janusz z harnasiem w łapie, w ortalionowych spodniach i koszulce ''Biedronka - codziennie niskie ceny'', który za główne osiągnięcie życia ma naukę pisania i czytania.



Wiesz dlaczego? Powiem Ci. Bo to nie jest gejowskie forum, żeby kura i inni stritłorkerzy, cioty w rurkach na rowerkach albo skoksowane świnie wrzucały tu swoje sylwetki i oczekiwały miliona spustów na klatę.

Sonal

2017-01-30, 09:23
Oni są tłuściejsi niż przeciętny amerykanin. Po co im te zwały tłuszczu w tych strongmenach?
@Purecowstyle - a czemu mielibyśmy wiedzieć kim oni są? NIKIM. Mimo, że ktoś się zdziwił, iz w miarę dobrze się wypowiadają - to jestem pewny na 100%, że nie pracują nad lekarstwem na raka, nie projektują najnowszego procesora czy jakiejkolwiek nowej technologii. Więc nie są warci by ktokolwiek się nimi interesował. PS. I do tego k***a kręcą pionowo - to już jest dla mnie oznaka debila.

WeedLover

2017-01-30, 10:11
Kutacz_Boga napisał/a:

ch*j z tą rybą, ale nie spodziewałem się takiej kultury wypowiedzi po typach wyglądających w ten sposób.



Widocznie niewielu znasz osobiście, a opinię opierałeś na podstawie jednostek prezentujących poziom dresów pakujących w piwnicy.

lapps

2017-01-30, 10:14
Sonal napisał/a:

Oni są tłuściejsi niż przeciętny amerykanin. Po co im te zwały tłuszczu w tych strongmenach?
@Purecowstyle - a czemu mielibyśmy wiedzieć kim oni są? NIKIM. Mimo, że ktoś się zdziwił, iz w miarę dobrze się wypowiadają - to jestem pewny na 100%, że nie pracują nad lekarstwem na raka, nie projektują najnowszego procesora czy jakiejkolwiek nowej technologii. Więc nie są warci by ktokolwiek się nimi interesował. PS. I do tego k***a kręcą pionowo - to już jest dla mnie oznaka debila.




ty za to piszesz posty ktore wywoluja raka :szczerbaty:

i w poziomie kreca oszolomie

Igorek95

2017-01-30, 10:34
Materiał jest o sfermentowanych śledziach a nie o sterydach! :lol:

zbijok

2017-01-30, 10:46
pie**olicie o wyglądzie, gdzie praktycznie każdy może wypracować wygląd szafy wcześniej czy później, przy samozaparciu, odrobinie hajsu i wolnym czasie na siłownie...