18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Kogo obgadywali politycy podczas meczu Polska–Ukraina?

jan.rzut • 2013-03-29, 11:24
Kogo obgadywali politycy podczas meczu Polska–Ukraina?

Materiał zarejestrowany przez dziennikarzy NIE 22.03.2013

Kilka fragmentów przeklejonych ze strony NIE, dla chętnych reszta pod linkiem.


Po ok. 35 minutach pierwszej połowy LECH WAŁĘSA znika na zapleczu loży. GRZEGORZ SCHETYNA rozmawia z DONALDEM TUSKIEM:
S: - Ale czapkę przyodział. I wciąż z tym tabletem. W szpitalu nago zdjęcia, klata w Miami, jakieś małpie cyrki…
T: - Technologia nie dla każdego. Jak ta z Poznania od teatru, y… no, ch*ja papieża…
S: - No, wrąbała się po uszy. Posuną ją, nie ma siły.
T: - Tym bardziej, że on nie aż taki ch*j. Na moje kapował, ale teraz czyszczą.
S: - Czyszczą. A Lecha z gejami za murem powinni posadzić na trybunie.
T: - To by przeskoczył (śmiech).
S: - A potem zakaz stadionowy…
T: - I co on, bidul, będzie robił? Żonkę męczyć, bo już dosyć Ameryki.


Operator telewizyjny pokazuje DONALDA TUSKA na stadionowym telebimie. Kibice zaczynają gwizdać. Ponownie GRZEGORZ SCHETYNA zwraca się do Tuska.
S: - Gwizdajcie, debile, gwizdajcie…
T: - Cicho, mogą nas jeszcze pokazywać. Tamto (stadionowy telebim – przyp. red.) niekoniecznie gra, co w telewizji…
S: - To po cholerę kamerzysta prowokuje?
T: - A co, ma mecz pokazywać? (śmiech). A debile swoją drogą (śmiech). Kanclerzem Niemiec bym był. Po nogach by całowali. A i w piłkę lepiej.


ROMAN KOSECKI (wiceprezes PZPN i poseł PO) do GRZEGORZA SCHETYNY o ZBIGNIEWIE BOŃKU, prezesie PZPN.
K: - O, rudy idzie… k***a, nie dość że rudy, to jeszcze jakiś dzisiaj rozczochrany.
S: - Ale przy Lato to on jest królowa brytyjska.
K: - Ja tam Lato lubiłem. W interesach zawsze się wywiązywał.
S: - Solidny, mówisz?
K: - Jego robota to Euro. Muchowa tylko do zdjęć, minki robić. Ale on niemedialny był. To go…
S: - Ale co nabrał, to nikt mu nie zabierze. Daj, Boże, każdemu takie. Daj, Boże.


http://nie.com.pl/14-2013/tusk-na-podsluchu

straatveger

2013-03-29, 11:47
Ja pie**ole czyta te lewackie komusze ścierwo uszatego parkinsonowatego złodzieja z popie**olonym wyżertym przez cukier mózgiem idioty pie**olonego łysego żyda, którego stary był hitlerowcem a matka prostytutką j***nego starego tłustego j.urbacha, który dorobił się na tym, że ty dzsiaij nie masz pracy, bo posprzedawał wszystkie stołki za lapówki.
Nie - nie dziękuje nie czytam komuszych gazet

a po zatym redaktorzy NIe są tak inteligentni, ze jak ich wódz każe im występować w jego 15 sekundowych filmikach na Youtube to lecą z przyjemnością, ostatni jeden redaktor zagrał "człowieka zamknietego w kuble na śmieci" bardzo ważną role przydzielił mu jego wódz URBACH

jan.rzut

2013-03-29, 11:56
straatveger gdyby te fragmenty rozmów zostały nagrane przez ojca Rydzyka i kogoś z jego kliki wtedy byłby bardziej wiarygodne? Dla mnie nie ma różnicy, kto to nagrał jeśli są one faktycznie prawdziwe, tak jak twierdzą autorzy.

"Zabezpieczając się przed ewentualnymi zarzutami natury prawnej, informujemy, iż wszystkie rozmowy zostały przez nas zarejestrowane i będą zrozumiałe nawet dla głuchoniemych biegłych. Co zaś się tyczy zarzutów natury etycznej – powyższe rozmowy, choć miały charakter prywatny, padły w miejscu publicznym. A że je usłyszeliśmy dzięki wyjątkowo czułym uszom, cóż… Nieetyczne to było wypuszczanie Kwaśniewskiej na mecz w cienkim kożuszku!"

BlackWiz

2013-03-29, 12:02
Na pewno tym artykułem podbiją sobie oglądalność. Od siebie wklejam więcej kwiatków, z racji że strona coś długo się wczytuje, a większość użytkowników raczej do cierpliwych nie należy. ;) Odważną klauzulę załączyli. Czują się pewni siebie. Jednak jak to zwykle bywa w dzisiejszych czasach, zbytnia pewność siebie doprowadza do ciężkich depresji, które niechybnie prowadzą do samobójstw. ;)

DONALD TUSK do ROMANA KOSECKIEGO, którego syn Jakub wszedł na boisko w drugiej połowie.
T: - E, widzę synek po tatusiu odziedziczył. Zapieprza jak chiński skuterek.
K: - Ja w jego wieku byłem młodszy (śmiech).
T: - Widział… (niewyraźny fragment). Ale się nie podniesiemy. 3:1 i będzie koniec. Albo czwartą wbiją. Zero grania…
(Do Tuska podchodzi asystent, wręcza mu telefon. Tusk znika w kuluarach. Po kilku minutach wraca do Koseckiego).
T: - Związane ręce mam. Grzesiu będzie startował, obiecuje, pogra, we mnie nie uderzy.
K: - Się rozumie.
T: - Bo jak walnie, to i jemu się po łbie dostanie. Nie mogę, wiesz, teatrzyk musi odegrany zostać.
K: - A ty czemu kwitów nie każesz wyciągnąć?
T: - Ostatni do tego jestem. Od napie**alania to bokserzy są. Zresztą atmosfery nie ma, nastroju, rozumiesz…
K: - Bo na ciebie nic nie ma. Zresztą spokojny jesteś.
T: - Nie ma, nie ma… Każdy swoje za kołnierzem ma. Ale za długo siedzę, żeby z byle kijkiem wyskakiwać.
K: - I słusznie. Na spokojnie jedziemy, na spokoju.

BOGDAN BORUSEWICZ do MARKA KOŹMIŃSKIEGO, wiceprezesa ds. zagranicznych PZPN, chwilę po akcji niewykorzystanej przez Ludovica Obraniaka, spolszczonego Francuza.
B: - Matko Boska…
K: – Pan się cieszy, że w piłkę trafił (śmiech).
B: – A, to ten Francuzik… W białym mu dobrze (śmiech).
K: – Ale nie w formie zupełnie.
B: – Dobrze, że żabojad z boiska do okopu nie ucieka (śmiech).

JOLANTA KWAŚNIEWSKA, mijając się w przejściu z LECHEM WAŁĘSĄ.
K: – A skąd pan takie ciepłe dostał (Wałęsa trzymał w ręku kubek z gorącym napojem – przyp. red.)?
W: – A tam dają, za szkłem.
K: – Ziąb okrutny.
W: - Przynajmniej piciu przynoszą, a tam (w zwykłych sektorach – przyp. red.) stój pani w kolejce jak do czyśćca.
K: – (Śmiech) Niech pan koniecznie ucałuje ode mnie małżonkę.
W: – A pani męża. Godzinę już siedzi, rękę podał, ale słowem się nie odezwie.

ALEKSANDER KWAŚNIEWSKI do DONALDA TUSKA i GRZEGORZA SCHETYNY tuż przed końcowym gwizdkiem.
K: - Dziękujemy, gra marna, cięgi zbieramy, ale miło było.
S: – Od Ukraińców dostać, straszny wstyd.
T: – Przy takim kopaniu to o San Marino się boję.
S: – Chociaż ty to Ukrainę miło wspominasz.
K: – Głódź był moim actimelkiem (śmiech).
T: – Widzimy się jak umówione.
K: – Jak zwykle. Dzięki!
(Chwilę po odejściu Kwaśniewskiego).
T: – Patrz go, jaki ch*jek opalony.
S: – Ale Jola zmarzła. Cienki kożuszek taki.

"Zabezpieczając się przed ewentualnymi zarzutami natury prawnej, informujemy, iż wszystkie rozmowy zostały przez nas zarejestrowane i będą zrozumiałe nawet dla głuchoniemych biegłych. Co zaś się tyczy zarzutów natury etycznej – powyższe rozmowy, choć miały charakter prywatny, padły w miejscu publicznym. A że je usłyszeliśmy dzięki wyjątkowo czułym uszom, cóż… Nieetyczne to było wypuszczanie Kwaśniewskiej na mecz w cienkim kożuszku!" - Robert Jaruga

straatveger

2013-03-29, 12:13
jan.rzut napisał/a:

straatveger gdyby te fragmenty rozmów zostały nagrane przez ojca Rydzyka i kogoś z jego kliki wtedy byłby bardziej wiarygodne? Dla mnie nie ma różnicy, kto to nagrał jeśli są one faktycznie prawdziwe, tak jak twierdzą autorzy.


Przecież to jest wymyślone :/ Ja pie**ole :facepalm:
A później taki policjant bije ludzi na 11 listopada :lodowka:
Nie mam szacunku dla lewackiego kurestwa, czerwona hołotę :samoboj:

To jest wyimaginowany tekst, którego autorem jest ROBERT JARUGA, nie od dzisaij wiadomo, że komuchy sobie wszystko wymyślają jak są takimi koazakami to niech tłusty czerwony uszaty wódz wrzuci powyższe nagrania na swój kanał :mrgreen: :lol: Łykacie te bajki jak młode pelikany, nie od dzisaij wiadomo, że w NIE są nieźli felietoniści, pożyjcie i dopiero komentujcie.

tekst przygotowany na 1 kwietnia

Nikczemny_Płód

2013-03-29, 13:10
Aleś jest p*zda traatvager. Lewakiem to jest tusk i jego cyrk więc o kim ty piszesz? Naucz sie pojęć a dopiero ich używaj, samo wykorzystanie słowa "lewak: nie czyni cie glamur a tylko pokazałes jak tępe p*zdy glosują na to po.


Nie dość, że p*zda to jeszcze lewacka k***a :amused:

straatveger

2013-03-29, 13:34
@up jak widzę takich jak ty to jestem za przyrówceniem obowiązkowych rekolekcji piątkowych dla gimnazjum, Największe lewackie poglądy ma urban, zaraz po nim na równi SLD Z paligłupem oszustem.
lewica - socjalizm gospodarczy i lewicowość obyczajowa
prawica - kapitalizm gospodarczy i prawicowa obyczajowość

kapitalizm to ustrój, w którym zarabiasz tyle, ile wypracujesz, a państwo zabiera ci jak najmniej, zaś socjalizm to ustrój, w którym wszyscy są biedni nie ważne ile włożą pracy
Teraz w Polsce mamy półsocjalizm, a państwo zabiera ok. 60+% podatków

Będzieśz miał na wosie w drugiej klasie heheheh

sauerps

2013-03-29, 14:29
jak wrzucam coś co chociaż minimalnie jest związane z polityka to wrzucacie zaraz na dział polityka i religia. Nawet minute nie poleży w poczekalni. A tu proszę. wóz albo przewóz rybki albo akwarium. Bądźcie konsekwentni a nie buractwo uprawiacie. Bez obrazy dla autora postu, chodzi mi o działanie moderatorów

wypizdson

2013-03-29, 14:33
@straatveger

Uuuu stary z socjalizmem gospodarczym to ładnie pojechałeś, oj ładnie.

Być może we Francji i Szwecji masz lewicowych polityków u sterów, którzy de facto wyznają socjalizm, ale w Polsce to raczej inna zabawa.

W Ruchu Poparcia "Paligłupa" jak to ładnie nazwałeś, są głównie mali i średni przedsiębiorcy wyznający absolutną wolność gospodarczą i demokrację bezpośrednią.

Oprócz dziwnych akcji, które są jedynie nagłaśnianie w TV wyprowadzają od zaj***nia projektów ustaw dotyczących głównie sektora prywatnego - WSZYSTKIE, są upie**alane przy samej dupie przez PO (jak mi porównasz PO z lewicą to nie mamy o czym rozmawiać).

Ah i apropos tych w/w akcji, ubiegnę Twoje pytanie. Robią to, bo do władzy chcą dojść powoli, zbierając głosy mniejszości - dlaczego? Bo wszyscy do jakiś mniejszości należymy. Dziwną drogę obrali, ale no cóż, każdy ma swój styl.

straatveger

2013-03-29, 14:50
DONALD TUSK :
Cytat:

A co, ma mecz pokazywać? (śmiech). A debile swoją drogą (śmiech). Kanclerzem Niemiec bym był. Po nogach by całowali. A i w piłkę lepiej.


No k***a, nawet kabaret by tego nie wymyślił, ale przeciętny użytkownik sadola łyknie tę bajkę.

ps nie porównuję PO do Lewicy, PO gdyby było liberalne tak jak się y deklarowało to nawet by mi się podobalo, ale te wszystkie podziały to FIKCJA, no mopże po za idolem gimbazy palikotem, który popiera chore zachowania mniejszości (pedały, obraza religii, przypie**alanie się do glupot) wystarczczy wspomnieć o legalizacji marichuany, zeby przymknac oczy gimbusom i zafundować sobie głosy 18 latków... smutne

ellsworth

2013-03-29, 14:57
"Kanclerzem Niemiec bym był. Po nogach by całowali. A i w piłkę lepiej."
Ładnie doj***ł ;)

erni13

2013-03-29, 15:01
Jakis dowód na to?

KimDzongIl

2013-03-29, 15:27
@all up

Po co ta kłótnia, skoro nie wiadomo czy to prawda.

1. Autorze są jakieś nagrania w sieci bo na stronce nic nie ma.
2. Jeżeli nie ma nagrań możliwe, że to fikcja
3. Patrząc na zawartość strony odczuwam, że więcej niż możliwe jest to ściemą
4. Z tego co wiem loże VIP i prezydenckie są zamknięte (mogę się mylić),jeżeli są zamknięte to nie ma jak podsłuchać
5. Jeżeli naprawdę by podsłuchiwał, na bank inna redaktorzyna czy kibic pyknął by fotę i sprzedał medią

Jak dla mnie śmierdzi fejkiem

Pamiętajcie, że mózgi macie od myślenia a nie powtarzania po innych