18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Kogo obgadywali politycy podczas meczu Polska–Ukraina?

jan.rzut • 2013-03-29, 11:24
Kogo obgadywali politycy podczas meczu Polska–Ukraina?

Materiał zarejestrowany przez dziennikarzy NIE 22.03.2013

Kilka fragmentów przeklejonych ze strony NIE, dla chętnych reszta pod linkiem.


Po ok. 35 minutach pierwszej połowy LECH WAŁĘSA znika na zapleczu loży. GRZEGORZ SCHETYNA rozmawia z DONALDEM TUSKIEM:
S: - Ale czapkę przyodział. I wciąż z tym tabletem. W szpitalu nago zdjęcia, klata w Miami, jakieś małpie cyrki…
T: - Technologia nie dla każdego. Jak ta z Poznania od teatru, y… no, ch*ja papieża…
S: - No, wrąbała się po uszy. Posuną ją, nie ma siły.
T: - Tym bardziej, że on nie aż taki ch*j. Na moje kapował, ale teraz czyszczą.
S: - Czyszczą. A Lecha z gejami za murem powinni posadzić na trybunie.
T: - To by przeskoczył (śmiech).
S: - A potem zakaz stadionowy…
T: - I co on, bidul, będzie robił? Żonkę męczyć, bo już dosyć Ameryki.


Operator telewizyjny pokazuje DONALDA TUSKA na stadionowym telebimie. Kibice zaczynają gwizdać. Ponownie GRZEGORZ SCHETYNA zwraca się do Tuska.
S: - Gwizdajcie, debile, gwizdajcie…
T: - Cicho, mogą nas jeszcze pokazywać. Tamto (stadionowy telebim – przyp. red.) niekoniecznie gra, co w telewizji…
S: - To po cholerę kamerzysta prowokuje?
T: - A co, ma mecz pokazywać? (śmiech). A debile swoją drogą (śmiech). Kanclerzem Niemiec bym był. Po nogach by całowali. A i w piłkę lepiej.


ROMAN KOSECKI (wiceprezes PZPN i poseł PO) do GRZEGORZA SCHETYNY o ZBIGNIEWIE BOŃKU, prezesie PZPN.
K: - O, rudy idzie… k***a, nie dość że rudy, to jeszcze jakiś dzisiaj rozczochrany.
S: - Ale przy Lato to on jest królowa brytyjska.
K: - Ja tam Lato lubiłem. W interesach zawsze się wywiązywał.
S: - Solidny, mówisz?
K: - Jego robota to Euro. Muchowa tylko do zdjęć, minki robić. Ale on niemedialny był. To go…
S: - Ale co nabrał, to nikt mu nie zabierze. Daj, Boże, każdemu takie. Daj, Boże.


http://nie.com.pl/14-2013/tusk-na-podsluchu

Tekwondo

2013-03-29, 22:07
chyba żartujecie, że w to wierzycie?

!Timon

2013-03-29, 22:28
W co tu wierzyć czy nie wierzyć? Bez tego tekstu w miarę ogarnięci ludzie wiedzą, że właśnie takie rozmowy tam są prowadzone. Bo niby jakie mają być?
Takie:

T: Czuję się winny za sytuację w kraju
S: Nie przejmuj się Donek, damy radę jeszcze będzie żyło się lepiej.
T: Naprawdę tak uważasz? Nie masz poczucia, że wszystko się pieprzy? Spójrz na boisko, nawet tam...
S: Damy radę, jeszcze postawimy kraj na nogi tylko musimy ciężej pracować.

?

Hassos

2013-03-29, 23:04
k***a skoro mają nagrany głos, który usłyszy głuchoniemy biegły to dlaczego go nie udostępnią. Napisać to ja również mogę, że moje urządzenie tzw. uszy, podczas transmisji telewizyjnej zarejestrowały taką o to rozmowę:

Jaruga: Jola zesrałem się z podniety
Jola: ch*j z Tobą lewaku
Jaruga: twój mąż też jest lewakiem
Jola: aha


Więc :idzwch*j: będzie nagranie, uwierzę, a póki co to pewnie już zebrała się grupka debili, którzy uwierzą w każdą rewelację na temat Tuska. Jutro w 'Naszym dzienniku' ukaże się rozmowa o brzozie między Tuskiem, a Schetyną i wyznawcy Jarka pójdą na marsz w akcie protestu.

straatveger

2013-03-30, 09:49
No jak tam lewackie k***y z antify z mózgiem ameby ? uwierzyliście w ten żarcik co nie :D ? :krawaciarz: :krawaciarz:

MiloszS

2013-03-30, 12:29
fakt faktem, Josek Urbach powinien wisieć już dawno. Sk***iały, uszaty ŻYD