18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobiety i ''ruski mir'' w praktyce

Macx83wwww • 2023-12-04, 00:36
Ofiara pijaka



Kobieta za kurs miała zapłacić 520 rubli, dała dwa banknoty - 500 i 100 rubli, na jej nieszczęście, drugi banknot był lekko rozdarty..



Zwróciła mu uwagę, żeby nie palił


Juzef_Rzelazin

2023-12-04, 00:58
Ale to, ze dla was jest to bulwersujące, nic nie znaczy, to po prostu inna kultura.
Czy ktos sie oburza, jak afrykanie chodzą z nagimi pindolami czy piersiami? Albo ze od tysięcy lat budują chatki z błota i kijków? Nie. Dlaczego? Bo to INNA KULTURA.
Na wschodzie silny agresywny mężczyzna jest atrakcyjny - to inna kultura.
Problem w tym, ze ktos wmawia wydawałoby się normalnym ludziom ( a oni w to wierzą), że mają dzikich przyjmowac pod swoj dach i sie z nimi bratac. Wtedy sceny jak wyzej mamy u siebie.

mynameisgod

2023-12-04, 03:01
wszędzie jest patologia
nadal mieszkamy w dżungli
nie wszyscy to uświadamiają -bo jest wyrafinowana ..

ps
opis opisem-prawdy nie znamy
to,że kobieta coś zeznaje na kamerę też nie świadczy że tak było
teraz dziecko na każdego mężczyznę może powiedzieć ,że pedofil-i pójdzie do pierdla...

no
chyba że ksiądz.to nie pójdzie...

sothis

2023-12-04, 09:07
mynameisgod napisał/a:

wszędzie jest patologia
nadal mieszkamy w dżungli
nie wszyscy to uświadamiają -bo jest wyrafinowana ..
ps
opis opisem-prawdy nie znamy
to,że kobieta coś zeznaje na kamerę też nie świadczy że tak było
teraz dziecko na każdego mężczyznę może powiedzieć ,że pedofil-i pójdzie do pierdla...
no
chyba że ksiądz.to nie pójdzie...



Co do księży.... Ciekawe co z nimi będzie jak nas zislamizują.

ibrahim

2023-12-04, 09:55
"Co do księży.... Ciekawe co z nimi będzie jak nas zislamizują."

Zislamizują tylko tchórzy. Ja będę do nich napie**alał z kalibru .50, i będę dzielił kulki równo i sprawiedliwie, jak prawdziwy Chrześcijanin., a ty, to jak tam chcesz.

darek1234

2023-12-04, 10:47
sothis napisał/a:

Co do księży.... Ciekawe co z nimi będzie jak nas zislamizują.



W jaki sposób "nas zislamizują"? Wytłumacz geniuszu

CzarnyAdolf

2023-12-04, 11:34
Tablice korkowe jakie wiszą w windach po kilka lat w każdym nowym apartamentowcu

POLTERGAIST

2023-12-04, 11:44
k***a, czy ta winda jest zrobiona z płyty OSB ?

mynameisgod

2023-12-04, 11:46
sothis napisał/a:

Co do księży.... Ciekawe co z nimi będzie jak nas zislamizują.



KK to pasożyt...
jeśli zislamizują-pierwszy się schowa albo będzie z nimi robić układy-
coś jak papież z Hitlerem i faszystami ...
pamiętasz?

;-)

Rak_od_bytu

2023-12-04, 12:12
Juzef_Rzelazin napisał/a:

Ale to, ze dla was jest to bulwersujące, nic nie znaczy, to po prostu inna kultura.
Czy ktos sie oburza, jak afrykanie chodzą z nagimi pindolami czy piersiami? Albo ze od tysięcy lat budują chatki z błota i kijków? Nie. Dlaczego? Bo to INNA KULTURA.
Na wschodzie silny agresywny mężczyzna jest atrakcyjny - to inna kultura.
Problem w tym, ze ktos wmawia wydawałoby się normalnym ludziom ( a oni w to wierzą), że mają dzikich przyjmowac pod swoj dach i sie z nimi bratac. Wtedy sceny jak wyzej mamy u siebie.


Więc lepiej żeby ta tzw. "kultura" już nigdy do nas nie zawitała. Polskie kobiety też jej doświadczyły w 1945, gdy "wyzwalały" nas zwycięskie wojska kacapskie.
Dlatego każdy myślący Polak powinien wspierać wlaczących z tą "kulturową inwazją" Ukraińców, żeby ruska armia połamała sobie tam zęby. Nikt nikomu nie każe ich kochać. Wystarczy docenić, że robią dla nas dobrą robotę.

garnuszek

2023-12-04, 12:17
jakby to była moja kobieta i dziecko to chyba by mnie ch*j strzelił, zaj***łbym sk***ysyna gołymi rękoma i reszta życia w pierdlu...

crookla

2023-12-04, 12:41
W pierwszym filmie widze wyszczekaną babe która na sile trzaska drzwiami i za to dostaje w cymbał, a w drugim gratuluje instynktu i nakręcania silniejszego...

Policeman

2023-12-04, 13:44
ibrahim napisał/a:

"Co do księży.... Ciekawe co z nimi będzie jak nas zislamizują."
Zislamizują tylko tchórzy. Ja będę do nich napie**alał z kalibru .50, i będę dzielił kulki równo i sprawiedliwie, jak prawdziwy Chrześcijanin., a ty, to jak tam chcesz.



patrząc po twoim nicku, już cię trochę zislamizowali, ale bredzisz. Nie, to za mało powiedziane. pie**olisz k***a tak od rzeczy, że pewnie osiedlowy menel 70 lat, uschnięte łąpy, by ci nastukał, a w necie zgrywasz Rambo. To, że o broni palnej nie masz zielonego pojęcia, to widać, taki kaliber w Polsce rzadko występuje, do obrony własnej bez szans, myśliwska czy kolekcjonerska,- nie słyszałem by ktoś taką broń miał, a siedzę w temacie dosyć długo, nikt z czegoś takiego nie strzela, ew. 5-10 wybrańców na przestrzeni całego kraju, sprowadzanie amunicji i broni o tym kalibrze to jakieś Himalaje trudności. Może w woju strzelasz, to powiedz jaki karabin na stanie polskich sił zbrojnych korzysta z amunicji o kalibrze 0.50 bmg?
Dobra, nie sil się, wiem, że ch*ja o tym wiesz, pograłeś w jakieś gierki i zapamiętałeś sobie kaliber. To może, że ty to się nie dasz bo nie jesteś tchórzem czy słabym. Kolejne typowe pie**olenie napinaczy i ćwoków patentowanych. Co się nie dasz? Przyjdą i zrobią 300k dzieci rocznie, a Polacy 200k dzieci rocznie. Dwa pokolenia i nie ma Polaków prawie wcale. Po 25 latach wybiorą wpierw władze lokalne, a potem centralne, a te władze zmienią prawo na prawo szariatu. Co z tym zrobisz?

Tak, pewnie będziesz napie**alał, nie dasz, nie jesteś tchórzem. Ja wiem co będziesz robił - gówno, gówno możesz zrobić i masz na gówno wpływ. Ja chociaż nie jestem tak tępy by pie**olić, że tam byli tchórze i się dali. Już teraz w dużych miastach w Polsce widać mnóstwo imigrantów islamskich, co z nimi zrobiłeś? Powstrzymałeś coś? To zamknij się i wróć do grania w gierki ze swoim karabinem 0.50

Szach1994

2023-12-04, 13:50
crookla napisał/a:

W pierwszym filmie widze wyszczekaną babe która na sile trzaska drzwiami i za to dostaje w cymbał, a w drugim gratuluje instynktu i nakręcania silniejszego...



Dokładnie, swoją drogą ja jako facet ze względu na dziecko bym za bardzo nie fikał, a taka lambadziara ma swój świat

Maculata

2023-12-04, 14:37
Rak_od_bytu napisał/a:

Więc lepiej żeby ta tzw. "kultura" już nigdy do nas nie zawitała. Polskie kobiety też jej doświadczyły w 1945, gdy "wyzwalały" nas zwycięskie wojska kacapskie.
Dlatego każdy myślący Polak powinien wspierać wlaczących z tą "kulturową inwazją" Ukraińców, żeby ruska armia połamała sobie tam zęby. Nikt nikomu nie każe ich kochać. Wystarczy docenić, że robią dla nas dobrą robotę.



Urkry to ta sama kultura co Ruskie, bo od nich się wywodzi,i dokładnie tak samo nas wyzwalali, j***na amebo.