18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobiety i ''ruski mir'' w praktyce

Macx83wwww • 2023-12-04, 00:36
Ofiara pijaka



Kobieta za kurs miała zapłacić 520 rubli, dała dwa banknoty - 500 i 100 rubli, na jej nieszczęście, drugi banknot był lekko rozdarty..



Zwróciła mu uwagę, żeby nie palił


Rak_od_bytu

2023-12-04, 15:32
Maculata napisał/a:

Urkry to ta sama kultura co Ruskie


Już nie.

ktos-666

2023-12-04, 16:19
Maculata napisał/a:

Urkry to ta sama kultura co Ruskie, bo od nich się wywodzi,i dokładnie tak samo nas wyzwalali, j***na amebo.



j***na amebo, Kijów jest kilkaset lat starszy od Moskwy. Ciężko, żeby to Ukraińcy się wywodzili od Rosjan. A Ruscy niszczyli polski naród przez kilka ostatnich stuleci. Zabory, rusyfikacja, wywózki na Sybir - coś ci to mówi?

darek1234

2023-12-04, 19:56
ktos-666 napisał/a:

j***na amebo, Kijów jest kilkaset lat starszy od Moskwy. Ciężko, żeby to Ukraińcy się wywodzili od Rosjan. A Ruscy niszczyli polski naród przez kilka ostatnich stuleci. Zabory, rusyfikacja, wywózki na Sybir - coś ci to mówi?



Te proruSSkie młotki nie mają najmniejszego pojęcia o historii, więc daruj tym prostakom. Coś tam usłyszeli o "riezaniu Lachiw", ale gówno wiedzą o co chodziło

Sraj1

2023-12-04, 20:45
Akurat środkowy film to typowa naj***na damulka z dużego miasta co pewnie pyszczyła, bluzgała i jeszcze drzwiami ostentacyjnie trzaskała. Bardzo słuszny liść.

Pozostałych dwóch nie wiemy, ale pamiętajmy że nigdy nie ma kontrreakcji bez akcji.

sothis

2023-12-04, 22:09
ibrahim napisał/a:

"Co do księży.... Ciekawe co z nimi będzie jak nas zislamizują."
Zislamizują tylko tchórzy. Ja będę do nich napie**alał z kalibru .50, i będę dzielił kulki równo i sprawiedliwie, jak prawdziwy Chrześcijanin., a ty, to jak tam chcesz.



Czekaj, czekaj...Ty masz na imię Ibrahim i zadajesz takie pytanie...? ;)


darek1234 napisał/a:

W jaki sposób "nas zislamizują"? Wytłumacz geniuszu



Prosto. Jak Niemców czy innych Francuzów albo Norwegow. Zobacz sobie listę najczęściej nadawanych tam imion i dawaj dawaj, wykaz mi błąd w rozumowaniu.

Jak wyżej.

modified1

2023-12-04, 23:03
ch*j nas te ruskie szmule obchodzą ;d

kasiarz

2023-12-05, 01:44
Ja się pytam gdzie jest KOD ?

darayavahus

2023-12-05, 11:06
Juzef_Rzelazin napisał/a:

Ale to, ze dla was jest to bulwersujące, nic nie znaczy, to po prostu inna kultura.
Czy ktos sie oburza, jak afrykanie chodzą z nagimi pindolami czy piersiami? Albo ze od tysięcy lat budują chatki z błota i kijków? Nie. Dlaczego? Bo to INNA KULTURA.
Na wschodzie silny agresywny mężczyzna jest atrakcyjny - to inna kultura.
Problem w tym, ze ktos wmawia wydawałoby się normalnym ludziom ( a oni w to wierzą), że mają dzikich przyjmowac pod swoj dach i sie z nimi bratac. Wtedy sceny jak wyzej mamy u siebie.



Rzadko tutaj mądrości takie jak te padają.

darek1234

2023-12-05, 17:09
sothis napisał/a:

Prosto. Jak Niemców czy innych Francuzów albo Norwegow. Zobacz sobie listę najczęściej nadawanych tam imion i dawaj dawaj, wykaz mi błąd w rozumowaniu.



I to świadczy o islamizacji?! :D

sothis

2023-12-05, 17:42
darek1234 napisał/a:

I to świadczy o islamizacji?!



Nie, to że Twoją córke, matkę czy kochankę wyr*cha ciapatych a dziecko nazwie Mohamad o niczym nie świadczy. A w żadnym wypadku o islamizacji.

darek1234

2023-12-05, 20:42
sothis napisał/a:

Nie, to że Twoją córke, matkę czy kochankę wyr*cha ciapatych a dziecko nazwie Mohamad o niczym nie świadczy. A w żadnym wypadku o islamizacji.



To się popisałeś

łopatolog

2023-12-05, 21:52
darek1234 napisał/a:

Te proruSSkie młotki nie mają najmniejszego pojęcia o historii, więc daruj tym prostakom. Coś tam usłyszeli o "riezaniu Lachiw", ale gówno wiedzą o co chodziło



Haha, post gościa który pisze "proruSSkie". Te, historyk! A o SS Galizien słyszałeś? A może o narodowości najokrutniejszych kapo w niemieckich obozach zagłady? Vide Gross-Rosen i budowa kompleksu Riese, takie pierwsze z rzędu. Człowieczku, daj se spokój, bo się kompromitujesz albo po prostu jesteś trollem.Ciężko mi uwierzyć, że można być takim ignorantem z IQ na poziomie numeru buta.

A nie, czekaj. Czego ja oczekuję? Że poszukasz jakichkolwiek informacji na ten temat? Że nie wyprzesz tego bo zakłóca to twój wewnętrzny światopogląd? Że w ogóle jesteś w stanie łączyć fakty i czytać ze zrozumieniem? Możesz już wracać do swojego kółeczka wzajemnej masturbacji pt. "j***ć Putina, polaków trochę mniej, kocham UA".

sothis

2023-12-05, 22:06
darek1234 napisał/a:

To się popisałeś



Na dwie merytoryczne wypowiedzi nie byłeś w stanie nic odpisać...nie wiem czy dobrze czy źle w sumie.

neo001

2023-12-05, 23:55
łopatolog napisał/a:

.


sothis napisał/a:

.



darek1234 to upadliniec ewentualnie fajno uapdliniec. Zasadniczo bez różnicy i od takich śmieci nie ma co oczekiwać merytorycznej i konstruktywnej dyskusji.

darek1234

2023-12-06, 09:33
łopatolog napisał/a:

Haha, post gościa który pisze "proruSSkie". Te, historyk! A o SS Galizien słyszałeś? A może o narodowości najokrutniejszych kapo w niemieckich obozach zagłady? Vide Gross-Rosen i budowa kompleksu Riese, takie pierwsze z rzędu. Człowieczku, daj se spokój, bo się kompromitujesz albo po prostu jesteś trollem.Ciężko mi uwierzyć, że można być takim ignorantem z IQ na poziomie numeru buta.
A nie, czekaj. Czego ja oczekuję? Że poszukasz jakichkolwiek informacji na ten temat? Że nie wyprzesz tego bo zakłóca to twój wewnętrzny światopogląd? Że w ogóle jesteś w stanie łączyć fakty i czytać ze zrozumieniem? Możesz już wracać do swojego kółeczka wzajemnej masturbacji pt. "j***ć Putina, polaków trochę mniej, kocham UA".



Synek, gówno wiesz o historii, choć sam podajesz fakty, i to prawdziwe, ale może skupmy się tylko na Katyniu i morderstwie polskich oficerów? Wtedy każdy Rusek to jest ruSSek. Kumasz aluzję?

neo001 napisał/a:

darek1234 to upadliniec ewentualnie fajno uapdliniec. Zasadniczo bez różnicy i od takich śmieci nie ma co oczekiwać merytorycznej i konstruktywnej dyskusji.



Twoje wypociny może komentować co najwyżej motylek w dupie i Siriuz. Jesteście z jednej kacapskiej chlewni