18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta za kierownicÄ…

lllll • 2011-12-24, 10:16
Ktoś ma racjonalne wytłumaczenie co ona chciała zrobić?



Sarkos

2011-12-24, 13:45
Bin Laden napisał/a:



No i właśnie to dojeżdżanie do końca pasa jest błędem...
Wystarczy przejechać się trasą Warszawa-Katowice tam co chwilę są takie utrudnienia i przez matołów którzy jechali do końca pasa który się kończy i wciskają się na siłę są korki (i są uradowani bo wyprzedzili 7 samochodów), widząc znak o przeniesieniu ruchu na drugi pas powinno się go zmieniać (w dogodnych momentach) jak najszybciej.



Poucz się trochę przepisów, a potem się mądrzyj, za blokowanie pasa ruchu przewidziany jest mandat - art. 90 Kodeksu wykroczeń stanowi, że kto tamuje lub utrudnia ruch na drodze publicznej, podlega karze grzywny.
Pomijając już fakt, że jest to zwykłe buractwo. Jakby każdy zachował odstęp i przy końcu pasa samochody wjeżdżałyby na zasadzie zamka błyskawicznego (tak jak w innych krajach), to wcale by korka nie było.

Mindfuck

2011-12-24, 13:51
kolejna tępa c**a na SBE, wjedź od Spodka do Sosnowca... Normalne. Trasa 4km w 25min.

WhyMe?

2011-12-24, 14:00
Tablica rejestracyjna tu wiele tłumaczy :trollencjusz:

ma...........ar

2011-12-24, 14:02
Bin Laden, zrób tak w Niemczech, to dostaniesz mandat. Dodam, że przepisy dotyczące zmiany pasa i u nas i w Niemczech są takie same, tylko u nich Policja je egzekwuje. Tak samo zresztą jak kierowcy. jak ustawiasz się na prawym pasie a lewy zostawiasz wolny, to ty jesteś winien że jakiś burak tym pasem pojechał do przodu. Pas był wolny to pojechał, co miał stać. Jakby połowa kierowców ustawiła się na jednym pasie, a druga połowa na drugim, to by było wszystko ok, a korek miałby połowę długości. Niestety niektórym trudno to zrozumieć.

Bin Laden

2011-12-24, 14:10
Santrok napisał/a:



Poucz się trochę przepisów, a potem się mądrzyj, za blokowanie pasa ruchu przewidziany jest mandat - art. 90 Kodeksu wykroczeń stanowi, że kto tamuje lub utrudnia ruch na drodze publicznej, podlega karze grzywny.
Pomijając już fakt, że jest to zwykłe buractwo. Jakby każdy zachował odstęp i przy końcu pasa samochody wjeżdżałyby na zasadzie zamka błyskawicznego (tak jak w innych krajach), to wcale by korka nie było.



Jakie blokowanie pasa ruchu?! Wracając z Piotrkowa Tryb. widziałem taką sytuację że prawy pas kończył się za 300m ja z kierowcą jechaliśmy lewym, za nami było z 10 metrów odstępu ale nikt nie raczył z prawego zjechać w tą lukę tylko gazu i do przodu, jak już jeden z drugim dojechał do końca prawego czekali jak te barany aż ich ktoś wpuści jednocześnie spowalniając lewy pas.

I kto tutaj utrudnia ruch?

sarkazm

2011-12-24, 14:17
I dlatego tak mnie cieszÄ… zmiany w egzaminie na prawo jazdy ;D

Sarkos

2011-12-24, 14:24
Bin Laden napisał/a:



Jakie blokowanie pasa ruchu?! Wracając z Piotrkowa Tryb. widziałem taką sytuację że prawy pas kończył się za 300m ja z kierowcą jechaliśmy lewym, za nami było z 10 metrów odstępu ale nikt nie raczył z prawego zjechać w tą lukę tylko gazu i do przodu, jak już jeden z drugim dojechał do końca prawego czekali jak te barany aż ich ktoś wpuści jednocześnie spowalniając lewy pas.

I kto tutaj utrudnia ruch?



Normalne, nie wiem czego tutaj nie rozumiesz. To o czym piszesz to faktycznie buractwo, ale piszę o sytuacji kiedy jest ciąg samochodów i nie ma jak zaraz przed zwężeniem zmienić pasa.

Ostrovsky

2011-12-24, 14:55
Zmieniała status na facebooku na "w korku"

Sradowazy

2011-12-24, 15:23
W każdym cywilizowanym kraju jeżeli dwa pasy schodzą się w jeden to kierowcy jeżdżą na przysłowiowy zamek, a w Polsce ta zasada nazywa się na cwaniaka. To co ta baba odstawia to zwykłe blokowanie właśnie po to by nie jechać metodą na zamek.

uÅ...........ik

2011-12-24, 15:57
Komu sp***oliła z kuchni? Przyznać się!

gelek

2011-12-24, 16:02
@up
Żarty o kuchni pokazują, że jesteś na prawdę mięski :)

cold_dj

2011-12-24, 16:09
SBE... to cos jak w rosji stan umyslu

Ke...........nt

2011-12-24, 17:49
Gorolica i tyle. Nie ma się co dziwić.

Thao

2011-12-24, 20:36
SBE i wszystko jasne...

D@Ri0

2011-12-24, 20:37
ona chyba po prostu powiedziała '' pie**olE NIE JADE ''