18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta Kubica

Fedor • 2013-04-05, 17:03
Opowiem wam moją przygode z wczorajszego dyżuru "nocnego".
Na pogotowie dostaliśmy wezwanie koło 6 rano o gościu który zatrzymał się krążeniowo na rynku w mojej mieścinie - dodam że wjazd na owy rynek jest dość wąski. Więc my fru do karetki, sygnał i zapie**alamy na miejsce. Dojeżdzamy już w ten zaułek a tam kobitka, która chyba przyjechała odebrać koleżanke zablokowała nam wjazd :-x Wszystko jeszcze zrozumiem - chociaż mogła się pięknota domyślić że jedziemy skoro słyszała sygnał a ludzie zebrali się na płycie rynku. No i tu dochodzimy do kulminacji - Baba zamiast dać wsteczny i sp***alać to zaczęła wyczyniać jakieś cuda na kiju, pół koperty, cofanie i zatrzymywanie się. My nie mogliśmy czekać więc wypadliśmy tak jak stanęła karetka i biegliśmy do poszkodowanego. Trzeba tu wyjaśnić że w takich akcjach bierze udział 3 ratowników i każdy bierze część potrzebnego sprzętu - a nasz kierowca męczył się z tym mistrzem kierownicy. Sytuacja musiała wyglądać komicznie ponieważ wyglądaliśmy jak jacyś murzyni z zaj***nym sprzętem RTV - Ja biegnę z defibrylatorem, kufrem i torbą z lekami, a kolega z deską ortopedyczną i drugim kufrem. Muszę dodać że facio miał kurewskie szczęście bo w tłumie znalazł się ktoś ogarnięty i robił mu RKO - bądźmy szczerzy, może nie uratował mu życie ale chłop dzięki niemu się nie odkorował i nie został jarzyną. Gdy zabraliśmy się za poszkodowanego renimacja trwała mniej niż 2 minuty i chłop wrócił krążeniowo. Patrzymy za kierowcę - ten siedzi u baby w aucie i jej wyofuje bo ta się poddała w swoich staraniach. Więc my fru chłopa na deske a jeden z ludków tam stojących musiał pomóc nam się zabrać ze sprzętem medyczym. Końcowa faza wyglądała tak że my biegliśmy równo z kierowcą do karetki żeby wieźć już gościa na SOR. Co mnie rozwaliło na samym końcu to tekst tej panny do nas jak ją mijaliśmy - "sorry chłopaki" :mrgreen:

Aspiryna92

2013-04-05, 18:19
z takimi historyjkami to na piekielnych spie*dalać!

KAMA_PL

2013-04-05, 19:49
Piwko dla Ciebie że ratujesz ludzkie życie mając już... Yyy... Dopiero 21 lat.. :shock:

Fedor

2013-04-05, 19:57
KAMA_PL napisał/a:

Piwko dla Ciebie że ratujesz ludzkie życie mając już... Yyy... Dopiero 21 lat.. :shock:


Dzięki :) robie to już ponad pół roku, a dlatego w tak młodym wieku ponieważ ja skończyłem 2 letnie studium ratownictwa - ale robie w kielcach zaocznie licencjat z tego zawodu ;-)

Kaprys

2013-04-05, 20:52
No właśnie, to nie piekielni. Filmik by się przydał.

A browca dam, może sam będę leżał i zdychał, więc dobre to, że ch*j z kretynką, biegniemy.

Marxe

2013-04-05, 20:59
Przeczytałem i się zastanawiam: czy ta laska prawo jazdy w Kinder niespodziance znalazła ?

Towdi

2013-04-05, 21:05
lubię takie historie. Szanuję to czym się zajmujesz.

Ale żeby nie było tak słodko to żryj gruz. pozdro

MichaU

2013-04-05, 21:06
Baby do garów.

myrney

2013-04-05, 21:08
Taranem taką trzeba było ;)

raper900

2013-04-05, 21:08
Laska r*chable chociaż była?

Żarcik taki...

Ale serio, ładna?

raper900

2013-04-05, 21:14
@up właśnie po to jest opcja wrzuć zdjęcia, żeby p*zdeczki nie przeklejały tych zajebiście długich url-i z google grafika.

Co do RKO - wpisz sobie w google Resuscytacja Krążeniowo - Oddechowa i więcej nie pie**ol.

Leginek

2013-04-05, 21:16
@2up RKO - Resuscytacja Krążeniowo-oddechowa -.-

KMD

2013-04-05, 21:18
Wiem, co to jest ziomek, chciałem tylko błysnąć inteligentnym dowcipem.