18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

KO w wykonaniu 12 latka na gali MMA w Polsce

byzyn • 2014-04-29, 12:31
Jakiś czas temu w Rawiczu, w woj. wielkopolskim odbyła się I Rawicka Gala Sportu MMA, podczas której odbyła się walka na zasadach Muay Thai... Walkę te stoczyli dwaj dwunastolatkowie, moze nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, ze walka nie odbyła się w Tajlandi :idzwch*j:

Organizator nie zadbał nawet o odpowiednie odzianie tych mlodych wojowników, powinni mieć przede wszystkim KASKI jak również ochraniacze na łokcie i kolana.


anetamineta

2014-04-29, 18:58
koniu HH @ochraniacze na tułów to tylko w taekwondo

Proximat3

2014-04-29, 19:10
Team oborowo ja pie**olę :D

donmelone

2014-04-29, 19:19
buła i dajesz łokieć... :D

Modrzew88

2014-04-29, 19:30
Organizator i rodzice idioci do utylizacji.

NUSSET

2014-04-29, 19:40
wszystko ok ale to sami zawodnicy wyszli z propozycją ze nie chcą kasków

zielman

2014-04-29, 19:48
Ale wy pie**olicie to to jest nie do pomyślenia, dzieciaki wyrosna na prawdziwych mężczyzn a nie na ciotki. Sam ćwiczę ani ja ani żaden z moich kolegów nie ma problemów ze względu na swoje walki czy to KO. Na takich galach np. na PZKB po takim knockdownie zawodnicy nie moga walczyć na zawodach przez 1-3 miesiące, wszystko w trosce o zdrowie. Dzieciaki ćwicząc sztuki walki kształtują swój charakter, widzą efekty swojej ciężkiej pracy, uczą się dyscypliny itd. Nie przeżywajcie.

veirodo

2014-04-29, 20:45
Najmana by już rozj***ł

grondir

2014-04-29, 21:02
@zielman tu nie chodzi debilu na kogo wyrosną ,i nie o to ,że dostają trochę po ryju ,tylko to ,że po paru latach ,takiego ostrego napie**alania w okresie dojrzewania ,rozwoju mózgu ,będą mieli we lbie jak w dupie po ,sliwkach ,kumasz? czy masz za daleko do łba?

ellsworth

2014-04-29, 21:32
Oj tam, kiedyś napie**alano się bez rękawic i też było dobrze, a teraz to najchętniej by ich w styropian całych zapakowali.

byzyn

2014-04-29, 22:07
Ludzie przeciez tu nie chodzi o to na kogo wyrosną, tak osobiscie jestem przekonany, ze beda mieli wiecej porzadnych wartosci w głowie niż nie jeden nie trenujacy. Nie o to tu chodzi tylko po pierwsze o to jakie jest prawo w Polsce, które zabrania walk full-contactowych dwunastolatkom! Po drugie sam ten knockout zle wyglada... fajnie wam sie oglada jak jeden dzieciak (widac, ze o wiele bardziej ogarniety) knockout'uje drugiego, ktory zdecydowanie mniej od niego potrafi?? Co innego jak ogladamy dwoch doroslych chlopaków, ale ten dzieciak to tam pewnie mame wolal pod nosem.

@ NUSSET
wszystko ok ale to sami zawodnicy wyszli z propozycją ze nie chcą kasków

I uwazasz, ze organizator powinien się na to zgodzic? Nie jednokrotnie startowałem w zawodach, amatorskich oczywiscie, organizowanych przed zwiazki lub po prostu przez jakeigos kluby/zrzeszennia i jakos nigdy nie spotkalem się z czyms takim zeby ktos przyszedl do walki i powiedzial "ja nie ubieram kasku, bo nie chce", nie masz ochraniaczy na sobie to nie walczysz, proste do widzenia.

bartoszbarto

2014-04-29, 22:50
Odebrać dzieci tym psychopatycznym "rodzicom"

Paniczyk

2014-04-30, 00:11
Agresor bardziej jadowity, widać po ubarwieniu łusek.

bongo155

2014-04-30, 08:28
a jak mu mleczaki powybijał ?

Herhard

2014-04-30, 16:10
Organizatorzy powinni mieć za to KO w dupala siedząc w pace,to narażanie dzieciaków na poważne urazy.
P.S. ta muza chyba specjalnie jest tak wk***iająca,budzi agresję.

Pu...........le

2014-05-01, 12:44
natking napisał/a:

Trzeba mieć niezły pie**olnik pod kopułą, żeby posłać własne dziecko na tego typu zabawy. Kilka knockoutów i w wieku 15 lat będzie na poziomie mentalnym Binkowskiego.



zawsze można ch*jemuje dzikie węże wypisywać na sadisticu, nie mając osiągniętego nic jak tylko tanią najebkę w akademiku.