18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kłótnia kierowcy z pasażerem

Ostrovsky • 2015-09-10, 15:53
kierowca to ciapak :mikolaj:


spoiler

Essent

2015-09-10, 16:34
W anglii tak jest.Jak ktoś nie zapłaci za bilet albo robi burdy to bus driver zatrzymuje busika i ma wyj***ne.Ci,co jadą razem np.do pracy sami delikwentem się zajmują typu wypie**olić z autobusu na ulicę.

Loaloa

2015-09-10, 16:44
Typ najpierw mówi, że przycisk "na żądanie" należy nacisnąć na 30 sekund przed przystankiem (bzdura), potem schodzi do 10 sekund. Coś mi się wydaje, że to specyficzny sposób członka Chrystusa Narodów na walkę z islamizacją Europy. Incydent miał miejsce w Londynie w autobusie linii 24, w okolicy stacji metra Mornington crescent. Ciekawe czy ktoś zgłosił sprawę do firmy obsługującej tę linię i czy podjęto jakieś kroki.

dzarul

2015-09-10, 16:54
Loaloa napisał/a:

Typ najpierw mówi, że przycisk "na żądanie" należy nacisnąć na 30 sekund przed przystankiem (bzdura), potem schodzi do 10 sekund. Coś mi się wydaje, że to specyficzny sposób członka Chrystusa Narodów na walkę z islamizacją Europy. Incydent miał miejsce w Londynie w autobusie linii 24, w okolicy stacji metra Mornington crescent. Ciekawe czy ktoś zgłosił sprawę do firmy obsługującej tę linię i czy podjęto jakieś kroki.


Pewnie ty lewacka c**o dawno go podj***łaś.

dmnunited

2015-09-10, 17:49
przecież to "Nasz" :D

-sp***alaj k***a! you talk to me fuck off?

bekłem.

W............R.

2015-09-10, 18:47
Fun fact: ten news dotarł do mnie innymi kanałami jako opowieść, która zaczyna się od tego, że kierowca nie zatrzymał się na żądanie, bo Turek wcisnął przycisk na wysokości przystanku i chciał, żeby zatrzymać autobus. Kierowca mu odpowiedział, że już nie może, na co ten po akcencie zorientował się, że to Polak i powiedział kierowcy właśnie "you from Poland? so sp***alaj!"... Kierowca się wk***ił, zagroził wysadzeniem pasażera, na co ten zaczął nagrywać.

dzarul

2015-09-10, 18:50
W.S.N.R. napisał/a:

Fun fact: Kierowca się wk***ił, zagroził wysadzeniem pasażera, na co ten zaczął nagrywać.


Kierowcą był Polak nie muslim więc na pewno nie groził mu wysadzeniem...

lorddiod

2015-09-10, 19:17
gdyby w UK nie obowiązywało prawo nietykalności (jaky kierowca wpie**olił czy nawet dotknął śmiecia miałby nasrane w paierach i po robocie) to jak to w polsce bywa zbierałby swoje pozłacane zęby z chodnika

Fret

2015-09-10, 19:27
To był Jarek 'Pasha' Jarząbkowski my friend :D

gandolfini

2015-09-10, 20:15
He not give you. How I can take k***a! Polacy na wyspach :D

aus88

2015-09-10, 20:15
czy ten co interweniował zaraz po tym jak kierowca ruszył powiedział "dziękuję" ?

PTX

2015-09-10, 20:22
wida ze oglada streamy Pashy "my friend"

mpietrzak90

2015-09-10, 20:26
z akcentu pasażer bardziej pasuje na shitskina - hindusa. Shit skiny mają w UK sklepy często są one otwarte całą dobę bo cwaniacy wiedzą, że Polaki przyjdą z klubu jeszcze Tyskiego wziąć na drogę. Siedzę w UK już od lipca (na szczęście za tydzień powrót do naszego pięknego kraju) i shitskin z mojej okolicy w Cambridge już jak mnie widzi w sklepie to tylko podłapuje: 4 tyskie, dobrze jest k***a, ktoś wcześniej go tego nauczył i teraz za każdym razem jak jakiś Polak wchodzi to tak ten hindus nawija.

Grzyb18

2015-09-10, 20:42
Maj frend :D Ktoś się paszy naoglądał :D

Autystyczny_Klaun

2015-09-10, 20:52
@up myślisz że tylko Pasha potrafi mówić "my friend"? To normalne powiedzenie, nie utożsamiaj tego z nikim.

Ogólnie poczytajcie sobie komentarze na Yt, ten typ to typowy debil przeszkadzający w pracy ludziom i kierowcy. Szkoda, że nie można takich zabijać od razu.