18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kłótnia kierowcy z pasażerem

Ostrovsky • 2015-09-10, 15:53
kierowca to ciapak :mikolaj:


spoiler

co...........us

2015-09-10, 21:12
Nie chciał wyjść i complaina złożyć łobuz jeden.

gregorwsh

2015-09-10, 23:02
Pozwolę sobie zacytować komentarz z YT:

Mao_jad

"Author, if You tell Polish guy "sp***alaj k***a" be sure, Your next step is to the grave." :-D

AntyNooB

2015-09-10, 23:03
He call me sp***alaj k***a :D

kacaraba

2015-09-10, 23:10
aus88 napisał/a:

czy ten co interweniował zaraz po tym jak kierowca ruszył powiedział "dziękuję" ?


Powiedział

Mindfuck

2015-09-11, 02:03
k***a, bez kitu, bardziej rozumiem już jak ciapaty stara się mówić po angielsku ze swoim ciapatym akcentem, niż Polaka, co to za bełkot? Nie zrozumiałem tam nic więcec po za "sp***alaj" po polsku, a z angielskiego że "już nie mógł zatrzymać"... tak samo w sumie czystego angielskiego z akcentem UK nie rozumiem prawie w ogóle, brzmi jak szybko sepleniący typ z tamponami w nosie tonem oznajmiającym a jednocześnie pod koniec wyrazu jakby pytającym samego siebie, czy aby nie pie**oli głupot.
Wolę Hamerykańcki.

W............R.

2015-09-11, 04:37
@up No, dobrze mówisz... Ja bym się bał jeździć autobusem, gdyby kierowcami byli imigranci.

Alonso

2015-09-11, 08:50
Piękna londyńska angielszczyzna.
Współczuję Angolom.

jackalski

2015-09-11, 12:11
W.S.N.R. napisał/a:

@up No, dobrze mówisz... Ja bym się bał jeździć autobusem, gdyby kierowcami byli imigranci.



To uważaj jak jeździsz po Warszawie...

Od pewnego czasu prywatne firmy autobusowe obsługujące linie miejskie administrowane przez ZTM zatrudniają cudzoziemców, głównie z Ukrainy. Na ogół nie jest to problemem, jednakże doszło już do tego, że do warunków ostatniego przetargu został wprowadzony zapis, mówiący, że kierowcy muszą obowiązkowo mówić po polsku w stopniu conajmniej średniozaawansowanym [poziom B1].

... co zapewne wyelminowałoby niektórych użytkowników portalu :idzwch*j: ...