18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kliki medialne w Polsce

Mycroft • 2013-10-10, 22:20
Za profilem FB MaxTV - kliki medialne i rodzinne w telewizjach publicznych...


Samudaripen

2013-10-10, 22:44
Mariusz Sram Golonko
Nie wiem jak wy, ale ja strzelam na niego focha po dzisiejszym odcinku. Zdecydowanie nie mówił jak jest.
Jedyne co mi się podobało to ta mapa i jak mówił o tym, że czarni nie potrafią stworzyć cywilizowanego państwa, a wg. mnie wręcz niszczą takie państwa po objęciu władzy (przykład USA) i jeszcze nadal pozostają dumni..
Niech lepiej zostaną przy sporcie i muzyce to im w miarę wychodzi np. koszykówka i piłka nożna oraz blues, h*j-hop itd;)

Pisiorowaty

2013-10-10, 23:39
I dojdź tu człowieku gdzieś o wlasnych siłach, staraj, zasuwaj, ciężko tyraj. Taki ch*j jak słonia nos. Wszystko już i tak jest ustawione przez dupowłazów. Zamiast kłamać dzieciom że mogą być kim chcą w życiu, odrazu trzeba walić prosto z mostu :
- Kaczka to maks co może z ciebie być.

Ra...........it

2013-10-11, 00:30
Po Marcinie mellerze nie jedźcie, co że syn swojego ojca, chłop mądry i lansuje fajne dupcie

Policeman

2013-10-11, 00:38
Piotr Ikonowicz - brat Magdy Gesler,- dzieci komunistycznych działaczy. Miecugow - syn stalinowskiego dziennikarza. Klan Ziętarskich - ojciecj, dzieci, żony i psy.

Zarammoth

2013-10-11, 00:54
Ależ ból dupska. Sami zazdrośnicy. Wy jesteście tak dobroduszni, że pewnie nie załatwilibyście pracy komuś z rodziny, albo odmówili pieniędzy w spadku od dziadka-komucha? Nie sądzę.

____

2013-10-11, 00:56
Jak dla mnie korzenie mają dobre, w końcu ich rodziny odstawiły teatrzyk pod tytułem "obalamy komunę", nabrało się parę milionów ludzi, za granicą co niektórzy też uwierzyli. Mamy 2013 rok, lepszy standard życia niż przed 1989 - jednakże gdyby naprawdę udało się dokonać reformy władzy to teraz mielibyśmy poziom byłego NRD a nie tworu komuno-kapitalo-łapówko-nepotycznego

soqu1

2013-10-11, 00:59
Tadeusz Kraśko wygląda jak chuck Norris :)

Ziaba

2013-10-11, 02:51
Ile k***A lat można roztrząsywać te same sprawy , komuna , k***a , sb , k***a , stalin , k***a , Katyń , k***a , oficerzy , k***a , ruscy , źli , ruscy , złodzieje , ruscy , żydzi , niemcy , k***A , TVN... Tak to są wydarzenia historyczne Polski , ważne. Trzeba je pamiętać , szanować... ale k***A na Boga. HISTORYCZNE ! Nie można wkoło o tym pie**olić bo i tak przeszłości nie zmienicie. Lepiej zastanowić się nad przyszłością... i nie stawać , ani po stronie jednej , ani drugiej , tylko stworzyć trzecią. Mam nadzieje że inteligentniejsza część Sadoli rozumie o co Mi chodzi. A jeżeli tak bardzo Wam to przeszkadza ze wuj siostrzeńca wziął go do roboty (Wy też pewnie macie roboty dzieki Cioci , Wujkowi , Szwagrowi , koledze taty itp.)... To weźcie przypnijcie sobie do dupy bombe i to wszystko rozpie**olcie... bo takie rzucanie słów na wiatr Wam sie na nic nie zda... Zaraz będzie ból dupy ze "to przecież media" , 'oni ogłupiają społeczeństwo'... NIE k***A społeczeństwo same jest GŁUPIE i patrzy co te k***y pokazują... dają soba manipulować jak szmatami. A gdyby nie społeczeństwo to media nie miałyby racji bytu , bo to z ich portfela wyciągane są pieniądze (oglądalność , reklamy , te sprawy)... Więc wystarczyłoby nie właczać telewizora , radia , nie otwierać gazety...
(Chociaż , swoja droga... wtedy by te k***y ocenzurowały internet.)

A z reszta , nie chce mi sie już pisac bo pewnie i tak mnie wszyscy debile opie**olą ze "bronie SB-ków" -k***a , jak rzucanie grochem o ściane.

Sz...........jk

2013-10-11, 08:57
@Ziaba

Te sprawy trzeba "roztrząsywać" do śmierci ostatniego komucha zasiadającego w publicznych instytucjach.

Ciekawie się składa, że potomkowie działaczy komunistycznych mają lewicowe poglądy... Wynieśli to z domu.

voidinfinity

2013-10-11, 09:40
Zarammoth napisał/a:

Ależ ból dupska. Sami zazdrośnicy. Wy jesteście tak dobroduszni, że pewnie nie załatwilibyście pracy komuś z rodziny, albo odmówili pieniędzy w spadku od dziadka-komucha? Nie sądzę.



Nepotyzm jest fajny co nie? :-P Sól tej ziemi.

Lordzik92

2013-10-11, 09:48
Gdyby jeszcze te k***y zyly lewicowa idea, gdzie na wzor jest stawiane utopijne spoleczenstwo rownosci wszystkich klas. To co nami rzadzi to nawet nie mozna nazwac lewica, to mieszanka sk***ysynstwa z chora chwioscia,bez zwracania uwagi w przyszlosc. Dlatego uwazam ze wszystkim tym ,,wladcom" naleza sie brutalne tortury ku uciesze gawiedzi.

voidinfinity

2013-10-11, 09:49
Ziaba napisał/a:

Tak to są wydarzenia historyczne Polski , ważne. Trzeba je pamiętać , szanować... ale k***A na Boga. HISTORYCZNE ! Nie można wkoło o tym pie**olić bo i tak przeszłości nie zmienicie.



Wydarzenia historyczne mają to do siebie, że wpływają na teraźniejszość. Kto nie zna historii jest skazany na jej powtarzanie - a o transformacji ustrojowej w Polsce większość osób ch*ja wie.

W świadomości zbiorowej jest hasło - odsunięto komuchów od władzy...tylko że nie do końca. Zostały układy i przywileje, które są chronione.

Dlatego w tym kraju może wyjść jakiś potomek/pociotek dawnej nomenklatury (ktoś kogo bieda w dupę nigdy nie zakuła) i prawić tobie i innym farmazony - o tym co powinno się, albo czego nie powinno się. I najgorsze jest - że wielu jełopów im wierzy - bo ma ich za ludzi wiarygodnych.

Żeby stworzyć przyszłość, trzeba uporządkować sprawy bieżące.

ferdziu7

2013-10-11, 09:50
Dla mnie Max już trochę przesadza, przecież to nie tylko dzieje się w tv publicznej, ale w całej Polsce. Oczernia TVP za stare czasy. Dla uzupełnienia dla gimbów, Max "dawno temu" (dla gimbów dawno) pracował w TVP i go wypieprzyli na zbity ryj.

samotny_nawigator

2013-10-11, 10:02
Co to ma być? A Lis, jego obecna i była żona. A reszta bandy?