18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ork.Fajny

2013-10-23, 15:10
luck0 napisał/a:

A idzcie w p*zdu z tym tematem. Piętnować nepotyzm co za bzdura. Po pierwsze jeżeli mój ojciec ma firmę i mogę u niego pracować to czemu miałbym tego nie robić. Nauczę się fachu, poznam strukture ect. Po drugie jak ktoś wyżej wspomniał, dlaczego dzieci mają odpowiadać za rodziców. Wszyscy są dorośli i robią co chcą i jeżeli mój ojciec jest alkoholikiem to nie znaczy, że ja muszę być. Wszyscy, którzy zazdroszczą tym osobom to że miały łatwiej powiem jedno: KIJ WAM W DUPĘ. Ruszcie dupę i zacznijcie pracować nad tym aby móc ich zwalczać skoro tak wam przeszkadzają albo miejcie ich w dupie i starajcie się z nich doić hajs. Takie plakaty gówno zrobią.


Tylko że twój ojciec nie był(chyba) zbrodniarzem uwikłanym w krwawy system komunistyczny, a ty nie jesteś dzieckiem które go broni zamiast potępić, otwarcie powiedzieć prawdę, a nawet jeśli sytuacja tego wymaga to być w pierwszym szeregu by wysłać go do paki albo na szubienicę.
Rodzina, rodziną ale zbrodnie należy karać.
Nikt nie będzie się czepiał jeśli twój ojciec to mądry, w jakieś dziedzinie życia, człowiek który uczciwie tą mądrością zdobył firmę i zarabia krocie, a ty się u niego uczysz by przejąć pałeczkę. Znaczy się przez "nikt" mam na myśli nie-socjalistów.

Pa...........na

2013-10-23, 15:39
Ork.Fajny, To chciałem wyjąkać właśnie ! Góra(upx) coś pie**oli o nepotyzmie i ble dzieci nie winne, przecież cały ich rodziny wiedziały o swoich pie**olonych komunistycznych korzeniach daje rękę uciąć że to wykorzystali aby ich wepchnąć do koryta! Panowie, Panie to są osoby publiczne oni maja, przynajmniej powinni być czyści aby właśnie nie było takich sytuacji jak ta! To dobrze pokazuje jak daleko w ciemnej dupie jesteśmy, nasza kochana Polska jest zgniła do szpiku kości mam na myśli władze ustawodawczą, wykonawczą, sądowniczą, nfz, media itd. Co by się nie wgłębić czy to na grubszą wodę czy lokalnie większość osób na stołkach ma powiązania ze starym system i dalej prowadzą śmierdzące nie etyczne zarządzanie, są osoby zdrowe etycznie bez rodzinnych powiązań ale zaraz system ich wchłania !! Warto się zainteresować tym co się dzieje działo i dziać będzie choćby dla naszych dzieci.

dogip Piwko za ważne i prawdziwe informacje które są w obiegu ale o tym nikt nie chce mówić !

qwachu

2013-10-23, 16:16
Zlikwidować (sprzedać) TVP jako publiczną telewizję (niech działa w pełni prywatnie) i po problemie. Jak ktoś do własnej prywatnej firmy zatrudnić syna to ch*j wszystkich będzie to obchodził i ile kasy ciągnie, dopóki to prywatna kasa a nie publiczna.

Wszelkie orędzia można sobie wykupić (w końcu nie ma ich aż tyle), w sumie to tak ważne wiadomości, że pewnie stacje same z siebie niusa sprzedadzą za free, a utrzymywanie za pieniądze podatników tych aparatczyków i darmozjadów, oraz nierentownych programów w stylu kocham teatr którego oglądają może 3 osoby, a łoży się w ramach grantów od państwa na rzecz "kultury" z funduszy publicznych gruby hajs.

W socjalizmie zawsze znajdą się problemy, których gdzie indziej nie ma.

EvulMastah

2013-10-23, 19:22
Ja wiem, że wy macie po 15 lat i nie za bardzo wiecie co się dzieje na świecie, ale jak ktoś ma ustawioną rodzinę, to sam też jest ustawiony. I to raczej nie ma nic wspólnego z kumunizmem. A w ogóle piętnować ludzi za rodzinę to już w ogóle absurd, z restą tak samo jak ślepy rasizm, ale ja wiem wiem wiem, spoko, biała rasa i "prawica" (bo ch*ja wiecie co to jest Prawica), tylko takich wspiera sadolowe gimbazjum :)

Nawet jeśli prawda, to gówno mnie to obchodzi, szukanie sensacji i poklasku, bo sezon ogórkowy u Maxa.

stalowyszczur

2013-10-23, 20:24
Fajnie, czarno na bialym ze dzisiejsza opiniotworcza wierchuszka to w linii prostej potomkowie k*** ktore niszczyly ten kraj, a jakies pedaly beda jeszcze gardlowac ze nie nalezy oceniac dzieci po ich rodzicach. No spoko, ale to ze te dziennikarskie szmaty kontynuuja dzielo swoich starych, tudziez wybielaja ich jak moga. to juz zupelny przypadek.

Dobrze, ze juz nie mieszkam w tym chorym kraju, nie ma juz nadziei dla Polski, w koncu nasze wrodzone sk***ysynstwo wzielo gore nad naszym wrodzonym patriotyzmem.

ka...........ma

2013-10-23, 20:46
Mycroft napisał/a:

Część druga...

Obrazek



Zapomniałeś umieścić w tym panteonie medialnym (a raczej celebryckim) Jarosław "PolskęZbaw" Kaczyńskiego wraz z opisem jego, jego brata i jego ojca. Kim był ów ojciec, czym zajmowali się śp. Lech i Jarek na studiach, na jaki temat pisali prace itp itd ;)

kokos19

2013-10-23, 21:17
@kawał-chama mógłbyś podzielić się z nami tymi informacjami bo chętnie poszerzył bym swoją wiedzę.

WalniętyKnur

2013-10-24, 00:24
Wymierająca Mniejszość Sowiecka niech w końcu zemrze na amen. Nie ma sensu podkreślanie ich obecności w SB, czy czymś tam. byli komuchami - za ten sam fakt zasługują na odstrzał.

pisage

2013-10-24, 10:00
kokos19 napisał/a:

@kawał-chama mógłbyś podzielić się z nami tymi informacjami bo chętnie poszerzył bym swoją wiedzę.




To fragment jednego z moich postów:

Rajmund Kaczyński to żołnierz AK walczący w Powstaniu Warszawskim. Został nawet ranny (stracił palec). Po wypadku wg słów przełożonego "nie wykazywał zapału do walki". Po wojnie (bodaj w 1946) został odznaczony orderem Virtuti Militari. Jednak mam pewne wątpliwości co do zasadności przyznania odznaczenia. Po pierwsze nie odznaczył się wyjątkowym męstwem. Po drugie na piśmie potwierdzającym nie ma numeru rozkazu, ani nazwiska dowódcy. Po trzecie odznaczenia przyznawane były przez AK w czasie walk, a nie po wojnie.
Później został mianowany kierownikiem tzw. kursów zerowych, czyli studiów mających wyrównać braki edukacyjne młodzieży wiejskiej przed pójściem na studia. Można by rzec, że to takie "śmieciowe" stanowisko, dla ludzi bez ambicji. Żaden szanujący się ówczesny profesor nie chciał go objąć, bo wiązało się z użeraniem się z wiejskimi, tępawymi działaczami partyjnymi, którzy za parę lat mieli tworzyć elitę kraju.
Ponadto pan Rajmund wyjeżdżał w latach 50. za granicę, na co pozwolić sobie mogli tylko ludzie całkowicie lojalni wobec władzy. W zamian za oddanie otrzymał mieszkanie w inteligenckiej dzielnicy Warszawy.
Dodam jeszcze, że pani Jadwiga Kaczyńska wcale nie była taka doskonałą Matką Polką, na jaką ją kreują media. Wybłagała na kolanach rolę w filmie dla synów. Później o małego słonia Lecha nie wyrzucili ze szkoły (takie pseudo-oficerskie liceum dla trudnej młodzieży), ale ona wychodziła u wykładowców przywrócenie syna. No i jako polonistka przez całe życie nie potrafiła nauczyć dzieci poprawnie wypowiadać się po polsku.

Fa...........um

2013-10-24, 12:18
pisage napisał/a:




To fragment jednego z moich postów:

Rajmund Kaczyński to żołnierz AK walczący w Powstaniu Warszawskim. Został nawet ranny (stracił palec). Po wypadku wg słów przełożonego "nie wykazywał zapału do walki". Po wojnie (bodaj w 1946) został odznaczony orderem Virtuti Militari. Jednak mam pewne wątpliwości co do zasadności przyznania odznaczenia. Po pierwsze nie odznaczył się wyjątkowym męstwem. Po drugie na piśmie potwierdzającym nie ma numeru rozkazu, ani nazwiska dowódcy. Po trzecie odznaczenia przyznawane były przez AK w czasie walk, a nie po wojnie.
Później został mianowany kierownikiem tzw. kursów zerowych, czyli studiów mających wyrównać braki edukacyjne młodzieży wiejskiej przed pójściem na studia. Można by rzec, że to takie "śmieciowe" stanowisko, dla ludzi bez ambicji. Żaden szanujący się ówczesny profesor nie chciał go objąć, bo wiązało się z użeraniem się z wiejskimi, tępawymi działaczami partyjnymi, którzy za parę lat mieli tworzyć elitę kraju.
Ponadto pan Rajmund wyjeżdżał w latach 50. za granicę, na co pozwolić sobie mogli tylko ludzie całkowicie lojalni wobec władzy. W zamian za oddanie otrzymał mieszkanie w inteligenckiej dzielnicy Warszawy.
Dodam jeszcze, że pani Jadwiga Kaczyńska wcale nie była taka doskonałą Matką Polką, na jaką ją kreują media. Wybłagała na kolanach rolę w filmie dla synów. Później o małego słonia Lecha nie wyrzucili ze szkoły (takie pseudo-oficerskie liceum dla trudnej młodzieży), ale ona wychodziła u wykładowców przywrócenie syna. No i jako polonistka przez całe życie nie potrafiła nauczyć dzieci poprawnie wypowiadać się po polsku.



A czy ktoś pisał, że Kaczyńscy są lepsi? Więc co ma twój wywód do tematu? Bo ma tyle wspólnego co islam z prawami kobiet.

Kaczyńscy stali się "anty" po kłótni z Wałęsą, których ich odsunął od koryta. Ale szli z elektrykiem ramie w ramię długi czas, co dobitnie świadczy kim są. No dobra byli, bo został jeden.

gmbs

2013-10-24, 14:32
Buenor napisał/a:

@gmbs
a za jaką stawkę pracowałeś z polecenia rodziców lub tego psa co przytoczyłeś??

ok. dać robotę i niech pokaże co potrafi. Niech się pnie szczebel po szczeblu w górę, jak szary człowiek (wielu nawet takiej możliwości nie ma), a nie wskakuje na szczyt i mydli oczy ludziom, że jest odpowiedni, bo pracuje >20 lat na tym stanowisku.

Dać robotę, a załatwić posadkę to znaczna różnica, nie daj się zwodzić



Zgadzam się, ale ja pisałem o załatwieniu roboty, a osoby wymienione w grafice (jeżeli zapoznasz się z ich historią) też miały załatwioną robotę a nie posadkę. No może poza jednym wyjątkiem onetu no ale z drugiej strony w końcu to prywatny obszar więc co w tym dziwnego?

pisage

2013-10-24, 15:24
Tabernak napisał/a:



A czy ktoś pisał, że Kaczyńscy są lepsi? Więc co ma twój wywód do tematu? Bo ma tyle wspólnego co islam z prawami kobiet.

Kaczyńscy stali się "anty" po kłótni z Wałęsą, których ich odsunął od koryta. Ale szli z elektrykiem ramie w ramię długi czas, co dobitnie świadczy kim są. No dobra byli, bo został jeden.



Ktoś zapytał, inny odpowiedział. Mój post nie odnosi się do tematu, ale do innej wypowiedzi, więc się nie bulwersuj.
Temat jest o pokrewieństwie pomiędzy dzisiejszymi "ważnymi osobistościami medialnymi", a zbrodniarzami z poprzedniej epoki.
Kaczyńscy akurat podchodzą pod tą kategorię.