18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kliczko dostaje wpierdol

Janusz~ • 2012-01-15, 21:54
Trafia tutaj sporo filmów z różnych sportów, więc chciałbym ukrócić pie**olenia hejterów typu "iście sadystyczne". Walka miała miejsce 8 marca 2003 roku. Wladimir Kliczko (młodszy i lepszy z braci, ten który walczył z Haye' em a nie z Adamkiem) walczył z Corneliusem "Corrie" Sandersem, blisko 40-letnim bokserem z RPA.
Warto zobaczyć wielkiego mistrza ledwo stojącego na nogach. Wrzucam całą walkę, ale niecierpliwi mogą przewinąć do 2:30.



andreez91

2012-01-15, 22:01
i co z tego jak nie ma na braci mocnych i długo nie będzie ;)

Megi

2012-01-15, 22:03
Uprzedzając wszelkie komenty i głodne pie**olenie, bracia Kliczko i tak są światowej klasy sławami a to miało miejsce prawie 10 lat temu i każdy bokser niewiem jak dobry i tak dostał wpie**ol via Cassius Clay (Ali) vs. Joe Fraizer

BongMan

2012-01-15, 23:10
Megi dobrze gada. Polać mu!

Numernabis

2012-01-15, 23:17
darujcie sobie to "pie**olenie hejterów" przed każdym filmikiem.

Chata

2012-01-15, 23:27
Kliczko chyba był po melanzu

Janusz~

2012-01-15, 23:36
Megi napisał/a:

Uprzedzając wszelkie komenty i głodne pie**olenie, bracia Kliczko i tak są światowej klasy sławami a to miało miejsce prawie 10 lat temu i każdy bokser niewiem jak dobry i tak dostał wpie**ol via Cassius Clay (Ali) vs. Joe Fraizer



Zajebista walka swoją drogą, można całość znaleźć na YT. A co do samego filmiku tutaj, to miałem w zamiarze pokazanie, że (mimo swojej bezsprzecznej dominacji w wadze ciężkiej) Kliczka da się pokonać. Co więcej, da się go znokautować na początku walki. A co do pie**olenia, że to było niemal 10 lat temu - nie widzę związku. To akurat powinno przemawiać za Władimirem, bo był w szczycie formy i miał na koncie 40 wygranych walk.

Megi

2012-01-15, 23:45
Tytanowy Janusz napisał/a:



Zajebista walka swoją drogą, można całość znaleźć na YT. A co do samego filmiku tutaj, to miałem w zamiarze pokazanie, że (mimo swojej bezsprzecznej dominacji w wadze ciężkiej) Kliczka da się pokonać. Co więcej, da się go znokautować na początku walki. A co do pie**olenia, że to było niemal 10 lat temu - nie widzę związku. To akurat powinno przemawiać za Władimirem, bo był w szczycie formy i miał na koncie 40 wygranych walk.



Moja myśl była taka, że chociaż nie wiem jak dobry będzie jeden zawodnik (w tym wypadku Kliczko, a w moim przykładzie Ali) i czy będzie to szczyt formy czy też nie ZAWSZE znajdzie się jakiś inny, który mu wpie**oli (Sanders, Fraizer).

Żołądkowa napisał/a:

darujcie sobie to "pie**olenie hejterów" przed każdym filmikiem.


Nie chodzi o hejtowanie tylko o rozsądne podejście do tego co widzisz.

Janusz~

2012-01-16, 00:19
Megi napisał/a:

Moja myśl była taka, że chociaż nie wiem jak dobry będzie jeden zawodnik (w tym wypadku Kliczko, a w moim przykładzie Ali) i czy będzie to szczyt formy czy też nie ZAWSZE znajdzie się jakiś inny, który mu wpie**oli (Sanders, Fraizer).



zgodziłbym się z Tobą gdyby nie http://pl.wikipedia.org/wiki/Rocky_Marciano

ma...........00

2012-01-16, 00:57
A co to Kliczko ,Batman , ze musi k***a z każdym wygrywać?

Massdeath

2012-01-16, 15:20
Mniej rozj***ny był 10 lat temu - po przegranej naszprycowali go czarnobylskimi kociołkami panoramix'a i leje teraz kogo popadnie.

Takeda

2012-01-16, 20:19
Tytanowy Januszu z Mołdawii, aleś Ty odkrywczy! Kto by pomyślał, że Władek ma szklaną szczękę? Każdy dobrze o tym wie, tylko żeby jej dotknąć, najpierw trzeba się samemu odkryć, co w większości przypadków kończy się tak, jak się kończy.

Nomineus

2012-01-16, 20:30
ale i tak Rocky Balboa by mu naj***ł ] :->