18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kłamstwo ma krótkie nóżki, czyli kacapskie pierdolenie

CaÅ‚y_Idiota • 2015-06-02, 16:12
Bombowce Su-24 Floty Czarnomorskiej wymusiły zmianę kursu na amerykańskim niszczycielu USS Ross pływającym po Morzu Czarnym. Poderwane na rozkaz bombowce Su-24 zademonstrowały Amerykanom gotowość do ostrego powstrzymania przekraczania granicy i obrony interesów kraju. - poinformowała w sobotę agencja RIA Nowosti, powołując się na źródło w strukturach siłowych Krymu.

Okazało się, że to nie bombowce tylko bombowiec, nie przepędził tylko przeleciał obok i nie był w gotowości do ostrego powstrzymywania czegokolwiek bo był nieuzbrojony. :amused:



Propaganda kacapska w zderzeniu z rzeczywistością. :-)

kalium

2015-06-02, 19:45
Cały_Internet napisał/a:


I jeszcze mnie hamburgerowcem nazywasz, choć ci pokazałem, że się mylisz. :lol:



Zamotałeś się chłopaku. Jeszcze mógł mieć podwieszone pod kadłubem, czego na tym filmie nie widać. Mniejsza z tym. Widzisz, uprawiasz propagandę, być może nieświadomie. Bo gdybyś napisał tak:
"Rosjanie podali bla bla bla. Teraz patrzcie jaki filmik podali do wiadomości publicznej Amerykanie" - wszystko by było ok. A ty niestety wyciągasz wnioski o propagandzie jednego kraju, opierając się na propagandzie innego kraju. Jedni i drudzy ch*je a ty się dajesz wplątać w te gierki. Wszystko opierając na filmiku, który 3 dni czekał na zamieszczenie w necie. No weź się zastanów trochę.

woytasw

2015-06-02, 19:48
A phalanxy czekały na otwarcie ognie :)

KOLABORACJONISTA

2015-06-02, 19:53
kalium napisał/a:



Zamotałeś się chłopaku. Jeszcze mógł mieć podwieszone pod kadłubem, czego na tym filmie nie widać. Mniejsza z tym. Widzisz, uprawiasz propagandę, być może nieświadomie. Bo gdybyś napisał tak:
"Rosjanie podali bla bla bla. Teraz patrzcie jaki filmik podali do wiadomości publicznej Amerykanie" - wszystko by było ok. A ty niestety wyciągasz wnioski o propagandzie jednego kraju, opierając się na propagandzie innego kraju. Jedni i drudzy ch*je a ty się dajesz wplątać w te gierki. Wszystko opierając na filmiku, który 3 dni czekał na zamieszczenie w necie. No weź się zastanów trochę.

Nie warchol się już, ty gówno wiesz, więc nie rzucaj się, że inni wiedzą odrobinę mniej gówna od ciebie.
Z takim podejściem powineneś na stałe odłączyć Internet bo przecież wszyscy kłamią.

kalium

2015-06-02, 20:01
Nie k***a, ty masz monopol na prawdÄ™. Do tego monopol na prawdÄ™ ma tylko USA.
Na ch*j się wpie**alasz, skoro ja piszę do konkretnej osoby w konkretnej sprawie? Co żeś dodał do tej dyskusji frustracie? Kto tu kogo oskarża o kłamstwa?

Lecz się człowieku.

sa...........ek

2015-06-02, 20:06
Cały_Internet napisał/a:



Zarzucasz mi, że sieję propagandę niczym media reżimowe Kim Dzong Una ponieważ napisałem, że bombowiec nie był uzbrojony. A nie był, co doskonale widać na filmie.
Nie trzeba siedzieć w militariach i znać konstrukcje wszystkich radzieckich samolotów aby wiedzieć jaki typ uzbrojenia ma SU-24. Wystarczyło przed napisaniem komentarza poświęcić kilka minut na lekturę specyfikacji maszyny dostępnej w sieci. Istnieją dziesiątki, jeśli nie setki, profesjonalnych portali tematycznych. Nawet Wikipedia, by ci służyła pomocą, gdybyś wykazał minimum inicjatywy.

I jeszcze mnie hamburgerowcem nazywasz, choć ci pokazałem, że się mylisz. :lol:





Edit
Niepotrzebnie wdałem się w polemikę z trollem wychwalającym socjalizm. :roll:


Człowieku to ja się pytam o pierwsze! a ty cały czas O DRUGIM GADASZ!, przestań siać propagandę!. Dawaj dowody że nie zmienił kursu!.

KOLABORACJONISTA

2015-06-02, 20:09
sadystycznymirek napisał/a:

szał


To może podaj dowody, że zmienił kurs. Na ch*j autor ma ci cokolwiek udowadniać? Ty udowodnij, że się myli i w ten sposób wykaż się jako porządny dyskutant.

kalium napisał/a:

Nie k***a, ty masz monopol na prawdÄ™. Do tego monopol na prawdÄ™ ma tylko USA.
Na ch*j się wpie**alasz, skoro ja piszę do konkretnej osoby w konkretnej sprawie? Co żeś dodał do tej dyskusji frustracie? Kto tu kogo oskarża o kłamstwa?

Lecz się człowieku.


I czego uprawiasz propagandÄ™ jak w TVN? Co dodajesz dyskuscji frustracie nazywajÄ…c wszystko propagandÄ…?

kalium

2015-06-02, 20:42
Przykro mi to stwierdzić. Niestety muszę. Niedowartościowany debil, używający pojęć, których nawet nie rozumie.
Wskaż mi cymbale chociaż jedno zadnie, które tu napisałem i jest propagandą?

melkor89

2015-06-02, 21:07
Nic sie nie zmieniło :D

adams_123

2015-06-02, 21:14
propaganda jest jednych i drugich, a to w którą uwierzą ludzie zależy po której stronie barykady są.

PÃ...........Ä™

2015-06-02, 21:16
Czy to prawda, że w Moskwie na Placu Czerwonym rozdają samochody? Prawda!!! Tylko, że nie w Moskwie, a w Leningradzie. I nie na Placu Czerwonym, tylko na ulicy Rewolucji. I nie samochody tylko rowery. I nie rozdają, tylko kradną.

Cały_Idiota

2015-06-02, 21:27
xaus,
Nie "co zrobiły" tylko "co Rosjanie napisali, że zrobiły". To spora różnica. :-)

kalium

2015-06-02, 21:48
Taka sama spora różnica jest wtedy, kiedy ty wyciągasz jakiekolwiek wnioski na podstawie filmiku. Który nawiasem mówiąc zerżnąłeś bardzo szybko z wypoku. Nadal nie rozumiesz istoty sprawy. Tak Rosjanie napisali. Tobie nikt nie musi nic pisać, bo ty od razu wiesz lepiej. Wciąż nie potrafisz pojąć jednego, że to działania psychologiczne. My wam podpłyniemy. No to my wam pokażemy, że to widzimy i się wcale nie boimy. Tak szczerze, ty masz jakieś pojęcie o wojskowości? Czy też już po tej stronie jesteś, że jeden okręt USA jest niezwyciężony a Rosjanie nie mają środków by go zniszczyć? Na serio jesteś tak naiwny?

KOLABORACJONISTA

2015-06-02, 22:04
kalium napisał/a:

Wskaż mi cymbale chociaż jedno zadnie, które tu napisałem i jest propagandą?


Cytat:

Zarzucasz komuÅ› propagandÄ™ sam jÄ… uprawiajÄ…c.



Pozatym jak tak cie boli stwierdzenie, że to ruska propaganda wystarczy spojrzeć w tekst; co tam jest? RIA Novosti. Jedno z kilku rosyjskich anglojęzycznych mediów propagandowych - ropagandowych z definicji, nie mające nic wspólnego z tym filmikiem. Więc sorry, taki relatywizm i sieczkę jaką tu uprawiasz nie ma nic wspólnego ani z fanbojstwem amerykańców, ani z niefanbojstwem ruskich. Każdy normalny prędzej uwierzy temu losowemu filmikowi niż mediom nastawionym na czystą propagandę.
kalium napisał/a:

Czy też już po tej stronie jesteś, że jeden okręt USA jest niezwyciężony a Rosjanie nie mają środków by go zniszczyć? Na serio jesteś tak naiwny?

Za to ty jesteś wystarczająco naiwny żeby wierzyć że pilotem wyłączy się aegisa (którego pewnie nawet nie "włączyli") :lol: Ach i ta twoja super znajomość wojskowości, no dosłownie tytan działań strategicznych, który sprowadza sytuację do absurdu typu "szanse 1 okręt vs ...". Podpowiem: amerykańce nie puszczają okrętów pojedynczo w czasie działań wojennych.

Jakie Rosjanie mają aktualnie skuteczne środki przeciwokrętowe? Zdradź nam, ciekawy jestem.

kalium

2015-06-02, 22:49
Idź spać człowieku. Już ci napisałem, dla mnie jesteś sfrustrowanym idiotą, który gubi sens wypowiedzi innych przez swoją pianę na pysku. pie**olisz mi coś o konflikcie globalnym w kontekście takiej sytuacji? A co tam mogą wpuścić? Tylko takie gówna.
Co ty mi tu pie**olisz o AEGIS? Czy ja coś o tym pisałem? Kto tu k***a pisze o konflikcie na szeroką skalę i o szansach jednych i drugich na morzu?
Bierz k***a leki chłopie. Zdwojone dawki.

Zrobię coś dla ciebie. USA rozpie**oli FR w 30 minut, ruskie nie mają żadnych szans. Nawet nie zdążą pierdnąć. Jesteś teraz szczęśliwy? Dopisz sobie co tam jeszcze chcesz, jak skończysz, daj znać na PW. Ja ci to wszystko potwierdzę.