18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kinect 2 - szpiegowanie graczy

Dz...........ak • 2013-05-24, 15:04
Serwis ExtremeTech dotarł do złożonego przez Microsoft wniosku patentowego na rozwiązanie technologiczne, które pozwoliłoby nowej wersji Kinecta liczyć ludzi siedzących przed telewizorem. Sprzęt mógłby w ten sposób sprawdzać czy np. kupiony film (albo licencja na streamingowanie go) ogląda "opłacona liczba osób".



Wyobraźcie sobie sytuację, w której kupujecie film czy grę, albo odpalacie streaming i chcecie obejrzeć/zagrać w to na imprezie. Odpalacie więc Xboksa One (który bez Kinecta nie będzie działał) i zamiast obrazu widzicie informację żądającą od was większej ilości pieniędzy. Za każdą dodatkową osobę, której wasza licencja nie przewidziała.

Źródło: cdaction.pl




Wielkiego Brata trzeba będzie teraz oszukiwać. :-)

Pierre d'Ollony

2013-05-24, 23:50
O prawach autorskich to będą jaja jak drukarki 3d wejdą do powszechnego użytku. Drukowanie na takiej drukarce części do kolejnej drukarki + poradnik "zrób ją sam" i rozdawanie jej znajomym, aby sami sobie złożyli - bezcenne. Później ci znajomi będą drukowali sobie karabiny aby powystrzelać ch*jów z sejmu, rowery, czołgi, komputery, dz**ki, i pomoce kuchenne. A na końcu jak już cały świat pie**olnie to sobie wydrukujemy nowy świat bo k***a czemu nie. To będą jaja

le...........ce

2013-05-24, 23:51
thebill napisał/a:

i3770gtx670OC16GB1600MhzDDR3 ten kto rozumie co napisalem ten wie ze my..MY! olewamy kinecta i konsole i wszystko inne.



Ubuntu 12.04 [xx.xx] Ten kto wie co napisałem, ten wie, że cały "majkroszit" jest ch*ja wart. Pozdrawiam ;)

KMD

2013-05-24, 23:55
Nie kupujcie tych konsol z nowej generacji, bo mam od niedawna PS3 i chcę się nacieszyć...

Ne...........es

2013-05-25, 00:08
gowno prawda, to sa tylko teorie robia przez fanboyow sony. glupi jestescie jesli w to wierzycie

pozatym widac po komentarzach ze ludzie wierza we wszystko co jest napisane w necie, wiec nie wiem na ch*j sie wypowiadam ;d

makabrax

2013-05-25, 00:10
@AJKS
a teraz idź pograć w coś innego niż quake na tym swoim srinuxie...

le...........ce

2013-05-25, 00:14
makabrax napisał/a:

@AJKS
a teraz idź pograć w coś innego niż quake na tym swoim srinuxie...



Spokojnie panie ;) używam obydwu tych systemów na jednym komputerze :)

Różnica jest taka, że ten przeze mnie wymieniony w poprzednim poście jest darmowy ;)

skandal89

2013-05-25, 00:15
Nexures napisał/a:

gowno prawda, to sa tylko teorie robia przez fanboyow sony. glupi jestescie jesli w to wierzycie

pozatym widac po komentarzach ze ludzie wierza we wszystko co jest napisane w necie, wiec nie wiem na ch*j sie wypowiadam ;d



To co powiesz na to, że na X One trzeba będzie płacić za używane gry, w tym sensie, że jak pożyczsz od kogoś grę to wyskoczy Ci okno, że musisz za nią zapłacić, żeby pograć? Spisek fanów sony? Nie to z konferencji MS. Po tych pazernych ch*jach wszystkiego można się spodziewać, choć przyznam, że pad mają lepszy, przynajmniej ten z 360.

tepad.no

2013-05-25, 01:20
wysokogatunkowy napisał/a:

Oczywiście murzynów nie dotyczy! Zgaszą światło i kinect ch*ja policzy :D



N**** - designed to steal :mrgreen:

JH...........DS

2013-05-25, 01:30
Pierre d'Ollony napisał/a:

O prawach autorskich to będą jaja jak drukarki 3d wejdą do powszechnego użytku. Drukowanie na takiej drukarce części do kolejnej drukarki + poradnik "zrób ją sam" i rozdawanie jej znajomym, aby sami sobie złożyli - bezcenne. Później ci znajomi będą drukowali sobie karabiny aby powystrzelać ch*jów z sejmu, rowery, czołgi, komputery, dz**ki, i pomoce kuchenne. A na końcu jak już cały świat pie**olnie to sobie wydrukujemy nowy świat bo k***a czemu nie. To będą jaja



rozj***łeś mi banie, dawno się tan nie uśmiałem

ZnanyJakoZaganiacz

2013-05-25, 09:07
"Źródło: cdaction.pl"

Zajebiście rzetelne źródło, fanboju. :facepalm:

Dz...........ak

2013-05-25, 09:17
Dżamal napisał/a:

"Źródło: cdaction.pl"

Zajebiście rzetelne źródło, fanboju. :facepalm:



Jakbyś kretynie nie zauważył, pierwotnym źródłem jest serwis ExtremeTech oraz sam Microsoft, którego patentu tyczy się tekst na obydwu portalach.

Suguru

2013-05-25, 09:50
Freakky napisał/a:

pie**olę tą paradę wynaturzeń, którym ciągle mało przy dupie.

Lepiej zainwestować grosze w to :

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

i mieć o wiele lepszą frajdę.



Huehuehue, mam PSOne i PS2, totez wyj***ne na najnowsze Gownoboxy None czy PS4... Zakup PS3 to byla pomylka... I szczerze, to konsole skonczyly sie po PS2...

ki...........lu

2013-05-25, 09:54
Założę się o skrzynkę wódki, że za 200-300 lat (o ile tyle jeszcze ludzkość wytrzyma) to nasze prawnuki będą za powietrze płacić.

Raikiri73

2013-05-25, 22:01
wysokogatunkowy napisał/a:

Oczywiście murzynów nie dotyczy! Zgaszą światło i kinect ch*ja policzy :D



A to dobre, mówisz zupełnie tak jakby murzyni mieli prąd i w ogóle domy. Hahaha niezły jesteś, masz piwo :-)

Ne...........es

2013-05-28, 18:21
skandal89 napisał/a:



To co powiesz na to, że na X One trzeba będzie płacić za używane gry, w tym sensie, że jak pożyczsz od kogoś grę to wyskoczy Ci okno, że musisz za nią zapłacić, żeby pograć? Spisek fanów sony? Nie to z konferencji MS. Po tych pazernych ch*jach wszystkiego można się spodziewać, choć przyznam, że pad mają lepszy, przynajmniej ten z 360.



To nie prawda :P podobno cos tam gadali, ale typek z support chatu powiedzial ze odrazu pomysl zostal oddalony. mowie ci, jak chcesz sie dowiedziec jakich kolwiek info. to wejdz na glowna stronke. wszystko sie okaze jak konsola wyjdzie, a nie jak glupi ludzie pie**ola na stronkac :) wejdz sobie na xbox.com i tam masz wszystko o xbox one ;-)