18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kim Don Tusk

NE...........55 • 2012-07-01, 19:52
Patrząc co ten "pan" robi z naszym pięknym krajem na myśl przychodzi mi tylko jedno:


Mowa oczywiście o fali "samobójstw", a tak bardziej na bieżąco to temat obowiązkowych szczepień, o których szerzej tutaj: SZCZEPIENIA
Dokąd ten kraj zmierza? :erniepalm:

Wdr

2012-07-01, 19:55
do rewolucji mój kolego do rewolucji! i tak już te k***y balansują na linie jak cyrkowce wystarczy jedna iskra i miasta zaczną płonąć bo ludzie podpalą skarbówke zusy ch*je móje itp

th...........ca

2012-07-01, 19:57
na temat tuska juz raz powiedzialem to dostalem warna :-?
wiec pewnie nawet tutaj ta menda kontroluje wypowiedzi :-|

preliator

2012-07-01, 20:38
Widzę, że sadistic jest już wykorzystywany jako tuba polityczna. Nie pałam miłością do Tuska ale pamiętajcie - jeśli ktoś próbuje was do czegoś/kogoś zniechęcić, to sam ma w tym interes.

sdfgs

2012-07-01, 20:47
the_owca, jak zdjęcie ch*ja z rasistowskim podpisem na główną wkleiłeś to się nie dziwię, że warna dostałeś

Mr.Drwalu

2012-07-01, 20:52
MrDarkenRahl napisał/a:

....Mowa oczywiście o fali "samobójstw"...



To nie żadna fala samobójstw. :kawa:
W Polsce od paru miesięcy krąży chciwy i podstępny seryjny samobójca. Mam nadzieję, że polskie służby bezpieczeństwa złapią go jak najszybciej, wydadzą wyrok na niego w formie dożywocia za nim znów kogoś zaatakuje. :amused:

Wdr

2012-07-01, 22:38
@up stary k***a uważaj bo on może to czytać i co jak wpadnie Ci na chate hehe nie no prawda jest taka ludzie że dobrze wiemy że jest w naszym kraju ch*jowo i że to nie jest kwetia tego że Ty jestes k***a z pis Ty z po i innych dziwnych tworów gdzie są ludzie którzy są normalni można ich zostawiać ale większość to zajebiści wałkarze i sorry zdrajcy własnego Państwa i Narodu więc k***a może na chwile od betonować swój mózg i skończyć pie**olić i zrobić to dla Polski a nie k***a wiecznie mówić że ja głosowałem na moja parte bo jest lepsza niż twoja i sp***alaj nieważne z jakiej jesteś k***a klasy społecznej biedy czy bogaty nie ma co o to się k***a pizgać że ja jestem bogaty to ch*j wam w dupę biedni i że tylko biedni nawołują do zmian zaś biedy powie j***ć was bogatych bo macie koryto to nie chcecie nic zmieniać bo to jest poj***ne i prowadzi tylko do tego że jesteśmy w jakimś konflikcie między nami samymi a za naszymi plecami jebią nam takie wały że jak się świat nie skończy to skończy się Polska! tak trudno jest na chwilę o tym zapomnieć i zrobić coś dla kraju aby żyło się nam naprawdę lepiej i dostanej przecież rewolucja totalny rozpie**ol to jest ostateczność myślę że jeśli wszyscy na chwilę zamkniemy swoje mordy i zaczniemy mówić jednym głosem bez podziałów to możemy odzyskać nasz Kraj co za problem zrobić partie znajdą się ludzie od gadania od myślenia jak to k***a posklejać na chwile i zbudować coś nowego znajdzie się wszystko wystarczy chcieć zróbmy to dla Polski co mamy do stracenia jeśli i tak już straciliśmy w własnym kraju poczucie bezpieczeństwa tego że kraj ustanawia mądre prawo które ułatwia Ci życie i Cię chroni na własnym terenie a nie upie**ala na każdym kroku i czym to się różni od komuny faszyzmu? niczym a nawet jest ch*jowesze bo dodano jeszcze do tego jeszcze zj***ną demokracją i co to ma być? ludzie przecież to już nawet nie jest śmieszne tylko tragedia ch*j już w resztę bo od lat 80 można by było napisać książkę o jednym wielkim wale więc pie**olić to i idziemy wszyscy się napić!

~Angel

2012-07-01, 22:45
:roll:

chyba naszkrobałeś najdłuższe zdanie na forum :shock:

pakicito

2012-07-01, 23:36
Cytat:

Widzę, że sadistic jest już wykorzystywany jako tuba polityczna. Nie pałam miłością do Tuska ale pamiętajcie - jeśli ktoś próbuje was do czegoś/kogoś zniechęcić, to sam ma w tym interes.


może taki interes, żeby się Polakom lepiej żyło?

Kruncher

2012-07-02, 01:35
pakicito napisał/a:


może taki interes, żeby się Polakom lepiej żyło?



Na pewno napie**alanie postów na sadolu sprawi, że nam Polakom będzie się żyło lepiej :homer:

fioletowyaligator

2012-07-02, 01:53
Wdr napisał/a:

do rewolucji mój kolego do rewolucji! i tak już te k***y balansują na linie jak cyrkowce wystarczy jedna iskra i miasta zaczną płonąć bo ludzie podpalą skarbówke zusy ch*je móje itp



Czy Ty mówisz serio?

Przecież widzisz, że jest rozpie**ol wokoło. Twoim pomysłem jest zrobienie jeszcze większego bałaganu?

Jeszcze nie widziałem żeby ktoś karabinem zbudował szpital albo wyhodował krowę.

Do roboty!

Przypominam, że w demokracji są sposoby na zmianę rządu inne od zbrojnych.

ostatni

2012-07-02, 02:29
Cytat:

Przypominam, że w demokracji są sposoby na zmianę rządu inne od zbrojnych.




to już zależy kto rządzi mediami, sondażami i liczy głosy