18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kilka porad dla żony katoliczki

mare30ks • 2014-03-19, 13:25
dobrze by bylo jakby wszystkie kobiety wziely sobie te rady do serca :)

FatboyFat

2014-03-19, 13:30
Walczcie z kościołem dalej pojeby...

cys23

2014-03-19, 13:34
Gdy żona nie popuszcza ci szpary to wiedz, że coś się dzieje

el...........wy

2014-03-19, 13:46
Co ty k***a czytasz. Jak na to, że uważasz się za mądrzejszego wyłącznie dlatego, że jesteś starszy, to wrzucając tu fragmenty swojej lektury, pokazujesz, że jesteś albo pojebem, albo w rubryce praca na fejsbuku masz "szlachta nie pracuje".

Reginald911

2014-03-19, 14:29
Niektórzy mawiają co klery mogą wiedzieć o współżyciu,miłości i tworzeniu więzi rodzinnych.. A prawda jest taka że mają bogatsze życie seksualne jak 70% sadoli :banany:

~Velture

2014-03-19, 15:03
Cytat:

Gdy żona nie popuszcza ci szpary to wiedz, że coś się dzieje


Gdy szpara twojej żony robi się luźna i nie wiesz czy już wszedłeś to wiedz ,że coś się dzieje.

rantanplan

2014-03-19, 17:11
@up doświadczenia Ci tak podpowiadają?

Zarammoth

2014-03-19, 17:23
@FatboyFat: Gościu wkleił fragment jakiegoś poradnika przedmałżeńskiego dla katoli bez zbędnego komentarza i to już jest walka z kościołem? To może w ramach tej walki zacznę wklejać cytaty z biblii?

LiquidKaczor

2014-03-19, 18:28
Zarammoth, zacznij wklejać cytaty z biblii a ja lecę po popcorn

j-t-t-s

2014-03-19, 18:29
"Mąż znajduje swoją tożsamość przez stosunek płciowy."

Ej... k***a to nie fair!

Z tego wynika, że facet musi tylko w coś wcisnąć ku*asa... i już odkrywa sens życia.

mare30ks

2014-03-19, 18:57
pistacjusz, tylko sie nie posraj z wrazenia :) podeslal mi to znajony ktory znalazl to gdzies na fb to podrzucam dalej ku uciesze szerszej publicznosci

józekdeluxe

2014-03-20, 08:30
j-t-t-s napisał/a:

Z tego wynika, że facet musi tylko w coś wcisnąć ku*asa... i już odkrywa sens życia.




Zarammoth

2014-03-20, 09:45
LiquidKaczor napisał/a:

Zarammoth, zacznij wklejać cytaty z biblii a ja lecę po popcorn


Kpł 19:19
19.(...) Nie będziesz nosił ubrania utkanego z dwóch rodzajów nici.

Kpł 19:27
27. Nie będziecie obcinać w kółko włosów na głowie. Nie będziesz golił włosów po bokach brody.

Pwt 25:11-12
11. Jeśli się bić będą mężczyźni, mężczyzna i jego brat, i zbliży się żona jednego z nich i - chcąc wyrwać męża z rąk bijącego - wyciągnie rękę i chwyci go za części wstydliwe,
12. odetniesz jej rękę, nie będzie twe oko miało litości.

Kpł 22:24
24. Zwierzęcia, która ma jądra zgniecione, starte, wyrwane albo wycięte, nie będziecie składać w ofierze Panu i nie będziecie takich rzeczy robić w waszym kraju.

Wj 21:28
28. Jeśliby wół pobódł mężczyznę lub kobietę tak, iż ponieśliby śmierć, wówczas wół musi być ukamienowany

Pwt 22:13-14
13. Jeśli ktoś poślubi żonę, zbliży się do niej, a potem ją znienawidzi,
14. zarzucając jej złe czyny, i zniesławi ją mówiąc: Poślubiłem tę kobietę, a zbliżywszy się do niej, nie znalazłem u niej oznak dziewictwa,
Pwt 22:20-21
20. (...) jeśli oskarżenie to okaże się prawdziwym, bo nie znalazły się dowody dziewictwa młodej kobiety,
21. wyprowadzą młodą kobietę do drzwi domu ojca i kamienowaćją będą mężowie tego miasta, aż umrze, bo dopuściła się bezeceństwa w Izraelu, uprawiając rozpustę w domu ojca. Usuniesz zło spośród siebie.

Wj 35:2-3
2. Sześć dni będziesz wykonywał pracę, ale dzień siódmy będzie dla was świętym szabatem odpoczynku dla Pana; ktokolwiek zaś pracowałby w tym dniu, ma być ukarany śmiercią.
3. Nie będziecie rozpalać ognia w dniu szabatu w waszych mieszkaniach.

Lb 31:14-18
17. Zabijecie więc spośród dzieci wszystkich chłopców, a spośród kobiet te, które już obcowały z mężczyzną.
18. Jedynie wszystkie dziewczęta, które jeszcze nie obcowały z mężczyzną, zostawicie dla siebie przy życiu.

Jechać dalej? :amused:

PS: Ilu ludzi zabiliście z powodu ostrzyżonej głowy czy pracy w niedzielę? :P

Freedomik

2014-03-20, 09:53
Zgadzam się z Zarammothem. Jaka to walka z kościołem? Rozpowszechnianiem ich nakazów?

Kościół to wrzód na dupie i niech odpowiada za swoje słowa w tym kraju. Czemu nie przejmować się KK? A czym? Islamem czy hinduizmem, skoro oni tu nie włażą ze swoimi bajkami?

Mojoo

2014-03-20, 10:01
ja pie**ole, upy, @Zammaroth, Freedomik, a nie przyszło wam do głowy geniusze, że napisał to sarkastyczne "walczcie dalej z kościołem" w myśl tego, że artykuł zajebiście stawia sprawy damsko-męski, wniosek - kościół nie jest taki zły..