18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kilka cytatów

Pyrdyljusz • 2013-10-18, 00:12
Kilka cytatów ("sławnych ludzi") na temat znienawidzonej (mam nadzieję) nacji żydowskiej.






Ten post ma na celu szerzenie nienawiści między etnicznej

ReveN_RV

2013-10-18, 00:17
Za wjazd na żydów zawsze piwko :-D

Sz...........an

2013-10-18, 01:09
Słyszałem, ze Azoty Tarnów chce kupić jakiś żydowski biznesman. Oczywiście Tarnów nie chce tego sprzedać, bo nie sprzeda czegoś co przynosi spore zyski i się to opłaca.

No i co jest najlepsze:
Facet uważa, że nie chcemy tego sprzedać ze względu na to, że on jest żydem. Ponoć facet zakłada z tego powody sprawy w sądzie gdzie głównym powodem jest wg. niego antysemityzm. Oczywiście łatwo się domyśleć, że facet idealnie wykorzystuje swoją narodowość dla własnych korzyści. Za takie coś powinien być pierdel.

Równie dobrze ja mógłbym jako Polak pojechać do Niemiec i powiedziałbym, że chcę kupić jakąś firmę, spółkę bo tak się mi zachciało. Przedsiębiorca by mi odmówił a ja bym oskarżył go o nazizm...

W tym, że w Niemczech zamknęli by mnie w psychiatryku za takie pozwy a u nas są brane na poważnie :amused:

Pyrdyljusz

2013-10-18, 01:23
"Żyd współczesny nie może żyć bez antysemityzmu. Jeśli antysemityzm gdzieś nie istnieje, on go stworzy" - stwierdził Isaac Bashevis Singer, laureat Nagrody Nobla

RockyWood

2013-10-18, 02:46
Henry Ford'a studiowałem - wydał nawet coś ciekawego o żydach, mianowicie "Międzynarodowy żyd" - POLECAM! :D :D :D :D :D

zypon

2013-10-18, 08:13
ooo proszę życiowy nieudacznik, który zj***ł swoje życie próbuje zwalić winę na mitycznych żydów, których w życiu nie widział.... aa przepraszam zapomniałem! przecież jest ich pełno: w sejmie, mediach, bankach, w warzywniaku, w nocy w zaułku, w łóżku twojej matki....\
macie wybitnie nasrane ... siedzicie w domu i zarzucacie takie filmiki... to żenada i bieda, wasze życie jest smutne i ponure

nie nie jestem żydem, uważam że to upierdliwa nacja, że nie mają racji w bardzo wielu kwestiach, że świat jest niesprawiedliwi w sprawie palestyny ...... ale te wasze teorie spiskowe kwalifikują was na badania psychiatryczne

-=coma=-

2013-10-18, 09:01
zypon napisał/a:

ooo proszę życiowy nieudacznik, który zj***ł swoje życie próbuje zwalić winę na mitycznych żydów, których w życiu nie widział.... aa przepraszam zapomniałem! przecież jest ich pełno: w sejmie, mediach, bankach, w warzywniaku, w nocy w zaułku, w łóżku twojej matki....\
macie wybitnie nasrane ... siedzicie w domu i zarzucacie takie filmiki... to żenada i bieda, wasze życie jest smutne i ponure

nie nie jestem żydem, uważam że to upierdliwa nacja, że nie mają racji w bardzo wielu kwestiach, że świat jest niesprawiedliwi w sprawie palestyny ...... ale te wasze teorie spiskowe kwalifikują was na badania psychiatryczne



Tyle trafnych cytatów znanych i wielkich ludzi, ale i tak znajdzie się jakiś matoł, który wyjedzie z popularnym ostatnio zwrotem "teoria spiskowa" i będzie starał się jak najbardziej podważyć i zakłamać prawdę. Wszyscy, którzy jednak starają się znaleźć mądrość w historycznych dziejach, tak by nie powtarzać starych błędów to dla niego "nieudacznicy życiowi", którzy mają "wybitnie nasrane". Kwintesencja lewactwa. Na pohybel takim jak ty.

zypon

2013-10-18, 09:57
-=coma=- napisał/a:



Tyle trafnych cytatów znanych i wielkich ludzi, ale i tak znajdzie się jakiś matoł, który wyjedzie z popularnym ostatnio zwrotem "teoria spiskowa" i będzie starał się jak najbardziej podważyć i zakłamać prawdę. Wszyscy, którzy jednak starają się znaleźć mądrość w historycznych dziejach, tak by nie powtarzać starych błędów to dla niego "nieudacznicy życiowi", którzy mają "wybitnie nasrane". Kwintesencja lewactwa. Na pohybel takim jak ty.



oczywiście każdy który nie pała najwyższą nienawiścią do żydów i gejów to lewak, nieważne jakie ma poglądy na gospodarkę o swobody obywatelskie. A socjalista o skrajnie interwencjonistycznych poglądach na gospodarkę który nienawidzi żydów to prawicowiec pełną piersią tak ?

jakby poszukać to można by znaleźć tyle samo wypowiedzi równie "znanych" ludzi (jak to sprytnie określiłeś) tyle, że pozytywnych dla żydów. Ja nie wiem gdzie jest prawda, ale ty widzę że wiesz bardzo dobrze.

Tyle że dla ciebie jak ktoś nie wiem jak kompetentny powie coś dobrego o żydach - to dla ciebie będzie to z całą pewnością żydowski agent. Złożyłeś sobie w tej pustej głowie jakiś tam obraz świata i jeśli ktoś powie coś zgodnego z tym obrazem jest to autorytet, a jeśli ktoś powie coś niezgodnego jest żydowskim agentem, żydem, lewakiem etc.

Reprezentujesz tok myślenia (a właściwie masz jakąś dysfunkcje) podobny jak ci którzy są pewni że pod Smoleńskiem był zamach - jakieś mało istotne nieścisłości czy niedomówienia są podnoszone do rangi dowodów o najwyższej wartości, ale każdy twardy dowód który przeczy ich wersji to dowód sfabrykowany... w myśl zasady "jeśli dowody przeczą nam, tym gorzej dla dowodów"

Ja nie mówię, że żydzi to zło / dobro /zaraza/ zbawienie dla świata , to naród jak każdy inny mający swoje przywary. Wiele rzeczy mnie denerwuje w tej nacji - jak w każdej poza naszą.

P.s.
Henry Ford to było gość ... i coś tam sobie myślał o żydach... ale wy jesteście zjebami którzy spędzając życie w domu zastanawiają się kto jest temu winny - bo przecież napewno nie wy...

-=coma=- napisał/a:



.....Wszyscy, którzy jednak starają się znaleźć mądrość w historycznych dziejach, tak by nie powtarzać starych błędów ......



o k***a.... brawo
a powiedz mi co tobie żydzi zrobili ? :)

-=coma=-

2013-10-18, 10:09
zypon napisał/a:



oczywiście każdy który nie pała najwyższą nienawiścią do żydów i gejów to lewak, nieważne jakie ma poglądy na gospodarkę o swobody obywatelskie. A socjalista o skrajnie interwencjonistycznych poglądach na gospodarkę który nienawidzi żydów to prawicowiec pełną piersią tak ?



A gdzie ja piszę o nienawiści do żydów? Jeśli jakaś wypowiedź ci nie odpowiada to zawsze dopowiadasz do niej to co sobie uroiłeś by móc ją skrytykować? Historia pokazała jaką nacją są żydzi i że trzeba mieć do nich odpowiedni dystans. To nie jest nienawiść a zdrowy rozsądek. Jest cecha, której żydom możemy pozazdrościć a jest nią żyłka do interesów i jedność. Oni wszyscy mówią jednym głosem jak naród i nie dają na siebie pluć jak "politycznie poprawni". Zawsze będą promować lewactwo w innych krajach bo im to na rękę. Kraj bez tożsamości narodowej to słaby kraj.

zypon napisał/a:



jakby poszukać to można by znaleźć tyle samo wypowiedzi równie "znanych" ludzi (jak to sprytnie określiłeś) tyle, że pozytywnych dla żydów. Ja nie wiem gdzie jest prawda, ale ty widzę że wiesz bardzo dobrze.

Tyle że dla ciebie jak ktoś nie wiem jak kompetentny powie coś dobrego o żydach - to dla ciebie będzie to z całą pewnością żydowski agent. Złożyłeś sobie w tej pustej głowie jakiś tam obraz świata i jeśli ktoś powie coś zgodnego z tym obrazem jest to autorytet, a jeśli ktoś powie coś niezgodnego jest żydowskim agentem, żydem, lewakiem etc.




Poszukaj, znajdź, przytocz. Takie cytaty, które pochodzą z historii. Chętnie się wtedy do nich odniosę bo póki co twoje słowa pozostają puste.

zypon napisał/a:



Reprezentujesz tok myślenia (a właściwie masz jakąś dysfunkcje) podobny jak ci którzy są pewni że pod Smoleńskiem był zamach - jakieś mało istotne nieścisłości czy niedomówienia są podnoszone do rangi dowodów o najwyższej wartości, ale każdy twardy dowód który przeczy ich wersji to dowód sfabrykowany... w myśl zasady "jeśli dowody przeczą nam, tym gorzej dla dowodów"



Powiedział gość, który zarzucił mi nienawiść do żydów... Zastanów się dobrze, który z nas ma dysfunkcję i fabrykuje "dowody" na swoje potrzeby.

zypon napisał/a:




Ja nie mówię, że żydzi to zło / dobro /zaraza/ zbawienie dla świata , to naród jak każdy inny mający swoje przywary. Wiele rzeczy mnie denerwuje w tej nacji - jak w każdej poza naszą.



A ja po prostu te ich przywary, które mają wpływ na naszą rzeczywistość dostrzegam i mi się nie podobają. Nie ma drugiego narodu, dla którego inne nacje znaczyły by tak niewiele. Zacytuję ci część artykułu, cyt.:
"Gojów Bóg wyjął spod prawa

Stanowisko Talmudu ws. okłamywania gojów zawiera halachiczna sentencja: Pozwala się na okłamywanie goja (poganina) [1]. O prawie i biznesie, Talmud mówi, że goje są poniżej Żydów. Wg Jewish Encyclopedia(1905), gojów od samego początku Bóg wyjął spod prawa [2]:

Fragment mowy pożegnalnej Mojżesza Pan zszedł z Synaju i ukazał się im w Seir; zaświecił z Góry Paranwskazuje, że Wszechmogący oferował Torę również narodom gojów, ale że nie chcieli jej przyjąć, wycofał im Swoją światłą ochronę prawną i przeniósł ich prawa własności na Izrael, który stosował Jego prawo. Cytat z Habakuka potwierdza to: Bóg przyszedł z Temanu, a Święty z góry Paran […] Stanął i zmierzył ziemię, którą ujrzał, i odsunął [wyjął spod prawa] narody… Talmud dodaje, że On widział, kiedy narody gojowskie stanowczo odmówiły posłuszeństwa 7 nakazom moralnym Noego i dlatego zdecydował wyjąć ich spod prawa. (Baba Kama 38a)

Rabini wierzylii, że goje pokazywali głupotę myśląc, że warto było przestrzegać ich praw. Talmud odmawia gojom statusu człowieka, więc nie mogą być sąsiadami Żydów:

Przyczyną dyskryminacji był też podły i błędny charakter Gojów […] Z takim charakterem… byłoby oczywiście dosyć niebezpieczne by wierzyć Gojowi jako świadkowi […] Nie można by na nim polegać jak na Żydzie w dotrzymywaniu obietnicy czy słowa honoru (Bek 13b). Goj […] nie jest sąsiadem w rozumieniu odwzajemniania się i odpowiedzialności za straty spowodowane przez jego zaniedbania; nawet nie pilnuje swojego bydła. Nawet najlepsze gojowskie prawa były za prostackie, by pozwolić na obopólność.

Znaczenie tych fragmentów jest oczywiste: skoro zwierzęta nie mogą być sąsiadami człowieka, a zachowań ani praw świata zwierzęcego nie muszą przestrzegać ludzie, to świat gojowski jest poniżej żydowskiego. Źródło potwierdza to: Tora wyjęła spod prawa kwestię gojów, podobnie jak bydła."

tutaj masz całość: http://mar*cha.wordpress.com/2011/03/11/talmud-zacheca-zydow-do-oszustwa/


zypon napisał/a:



P.s.
Henry Ford to było gość ... i coś tam sobie myślał o żydach... ale wy jesteście zjebami którzy spędzając życie w domu zastanawiają się kto jest temu winny - bo przecież napewno nie wy...



Według mnie na miano "zjeba" zasługuje ten, który za wszelką cenę stara się bronić ludzi, dla których znaczy mniej niż robak. No chyba, że jednak jesteś żydem, wtedy zgodnie z talmudem, możesz kłamać goja takiego jak ja bez oporów i wyrzutów sumienia.

Polamane_OkO

2013-10-18, 10:37
Ja-pier-do-le... Jak Was czytam to widz tylko... Żydzi to... Żydzi tamto... Żydzi mi ukradli pracę, dlatego wale gruchę co wieczór słuchając narzekać Mamy kiedy się wreszcie wyniosę z chałupy bo mam przecież 23 lata... Żydzi postawili nowy fotoradar bo im mało, moich pieniędzy im mało, chcą mnie okraść a ja przecież nic takiego nie robię, no jak jest taka droga to chyba oczywiste, że można pocisnąć 130 na budziku... Żydzi mi odbili chłopaka a był to mój pierwszy pindol który ssałem, przecież normalnie by mnie nie zostawił...

Co Oni Wam k***a zrobili? Spotkaliście ich kiedyś? Rozmawialiście z Nimi? Byliście w Izraelu i widzieliście jak się użerają z Hamasem? ch*ja wiecie i ch*ja widzieliście.

Ja tam byłem, durne cymbały, byłem tam przez dobre pół roku i z KBK-AK MS w ręce a orłem na berecie stałem obok nich ramie w ramie przeciw tej prawdziwej i toczącej raka cywilizacji hołocie zwanej muzułmanami. To jest największy wróg. I mój i Twój. Pojmijcie to wreszcie bo mnie krew zalewa jak się po żydach ciska - narodzie który potrafi sam się przeciwstawić temu szlamowi płynącemu z wschodu.

Ktoś zaraz bryknie - ale to USa im pomaga. No jasne, że tak. Bo jak trzeba to Izrael sobie rączki pobrudzi, tego zgasi, tego zdmuchnie a USa już niekoniecznie.

Qrwa co druga Kobieta z Izraela skopała by Wam dupę tak szybko, że nawet niemielibyście czasu na niechcący chwyt za cyc. Dlaczego? bo tam każdy się szkoli w służbie zasadniczej. Nie ma to tamto. Tam nie ma pedalstwa, pedofili, nędzy i żebractwa. k***a patrząc pod tym kontem to my dla nich jesteśmy wieś i ciemnogród. Tak taka prawda, boląca ale jednak.

Mój pradziadek był w partyzantce. Nie dokonał czegoś wspaniałego, jak samozwańczy atak z molotowem na PZIV, nie była nazwiskiem powszechnie znanym - ot zwykłym żołnierzem AK. Wiecie, gdy byłem małym chłopakiem i jechałem do Niego na wieś, siadałem z garncem pełnym mleka na brzegu jego łóżka, a On leżąc, opowiadała mi wspaniałe historie o odwadze, honorze, walce do samego końca. Historie o sprycie, wytrwałości o chęci do walki i o chęci do życia. I wiecie co wynikało z wielu tych "przygód"? To, że teraz mi za Was wstyd, wstyd mi za te ogolone p*zdy z krzyżami celtyckimi, za tych wszystkich internetowych pieniaczy, za to bezmózgie-zidiociałe społeczeństwo któremu garstka idiotów-fanatyków wpie**ala do głów drobnym maczkiem slogan mające na celu znaleźć winnych na ich życiową niekompetencję.

Tak qrwa dla jasności sytuacji co by się każdy nie popluł z wrażenia.

Czy jestem przeciw islamowi/ciapakom/koziojebcom - TAK
Czy jestem przeciw cyganom/gruzjojadom - TAK
Czy jestem przeciw murzynom/bambusom/ - NIE bo ma to w dupie co robią za wielką wodą, nie ja ich tam targałem statkami na siłę...
Czy jestem przeciwko Żydom/Izraelitom - NIE - bo Oni są buforem na zachód, bo póki co Oni jako jedyni cisną kozimfanom na ostro nie przebierając w środkach - rakieta za rakietę, ostrzał za ostrzał, bomba za bombę i za to im brawa!




zypon

2013-10-18, 10:44
-=coma=- napisał/a:



A gdzie ja piszę o ...................................... których znaczy mniej niż robak. No chyba, że jednak jesteś żydem, wtedy zgodnie z talmudem, możesz kłamać goja takiego jak ja bez oporów i wyrzutów sumienia.




dobra dobra.... ale co tobie żydzi zrobili ?

p.s.
urocza ta stronka której link zapodałeś. Z całą pewnością nie pałasz do żydów nienawiścią

Kozar

2013-10-18, 10:55
"cytaty" - fejk jak ch*j

Zarammoth

2013-10-18, 10:55
Żydzi po prostu mają głowę do interesów + wspierają się nawzajem. Nie jestem z tego powodu zły, chciałbym żebyśmy my, Polacy tak robili.

A to że siedzą na najwyższych szczeblach medycyny i bankowości to zasługa polskich królów - radzę poczytać historii (zwłaszcza jak owe profesje były postrzegane w odległych czasach).

Trzecia sprawa - podczas IIWW zginęli żydzi biedniejsi, mniej wpływowi, zwykli szarzy sąsiedzi każdego Polaka. Grube ryby dawno się wykupiły lub znajdowali się, że tak powiem wysoko, nawet u nazistów.

-=coma=-

2013-10-18, 11:05
zypon napisał/a:




dobra dobra.... ale co tobie żydzi zrobili ?



dobra dobra... Tylko tyle wyniosłeś z tego co napisałem? Nie odniesiesz się do materiałów, które ci przedstawiłem, nic nie powiesz o żydowskich prawach zawartych w talmudzie, nie podasz cytatów, o których pisałeś? Interesuje cie tylko jedna linijka do której się nie odniosłem? Dlaczego mnie to nie dziwi...

W odpowiedzi na twoje pytanie nie będę się rozpisywać, znowu podam cytat:
"Podziemne Państwo Polskie w skrajnych warunkach okupacji nie tylko udzielało zorganizowanej pomocy Żydom („Żegota”), ale i karało śmiercią tych, którzy ich wydawali Niemcom."
Całość artykułu: http://wpolityce.pl/artykuly/52736-drzewko-dla-polski-kazdy-polski-zyd-ktory-przezyl-niemiecka-okupacje-przezyl-dzieki-polakom-bez-polskiej-pomocy-musial-zginac-nie-mial-sie-gdzie-ukryc-przed-niemcami

Polacy uratowali tysiące żydów podczas wojny - to fakt. Owszem, zdarzali się tacy, którzy ich wydawali - jak w każdym narodzie znajdzie się czarna owca. Ale nie powinno się przez ich pryzmat widzieć całego narodu. Co tymczasem robią żydzi? Z wdzięczności ubiegają się o odszkodowania za utracone majątki... Nie od niemców, którzy byli agresorami a od Polaków... Za jakąkolwiek krytykę dorabiają innym "gębę" antysemity. Pomyśl lemingu czy na świecie istnieje określenie "antypolak"? Jeśli by istniało nosiłoby je większośc żydów.

Nie ma tu miejsca na lewacki zniewieściały płacz pt. "co oni ci zrobili" (ci biedni żydzi uciśnieni pod każdym względem niemal) bo tego co zrobili nam jako narodowi nie da się już odwrócić. Należało by raczej zapytać czego nie chcesz żeby ci kiedyś zrobili.

Fa...........um

2013-10-18, 11:13
Wolę Żydów od lewactwa.

BTW. Bardzo mnie ciekawi jak to jest możliwe, że wielu polskich betonowych katolików jest antysemitami, kiedy to chrześcijaństwo jest niczym innym jak żydowską sektą, której członkowie dostali od swoich kopa w dupę. Jeszua był Żydem.

Ale zapomniałem ... prawdziwy Polak książek nie czyta. Szczególnie historycznych. Szczególnie poważnych.