18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kilka cytatów

Pyrdyljusz • 2013-10-18, 00:12
Kilka cytatów ("sławnych ludzi") na temat znienawidzonej (mam nadzieję) nacji żydowskiej.






Ten post ma na celu szerzenie nienawiści między etnicznej

brorze

2013-10-18, 17:16
Bo przecież każdy żyd to sk***ysun. I każdy, kto ma ciemną karnacje to islamista, brudas i terrorysta. Każdy murzyn urodził się w afryce i nie ma mózgu oraz każdy Niemiec to hitlerowiec.


mam korzenie żydowskie, gunwo

Karollo94

2013-10-18, 17:26
Za Wagnera piwo :)

Ojciec_Stiffmeistera

2013-10-18, 19:15
Ehhh... kiedy huty i przedsiębiorstwa Hindusa padały, żydowska huta CMC w Zawierciu szła pełną parą zatrudniając kupe ludzi. Wątpię ,żeby oni mieli jakiekolwiek roszczenia i pretensje czy huta jest żydowska czy nieżydowska. Problem Polaków to wielka zazdrość, przedsiębiorczy, spokojni żydzi dorabiali się przez wieki kiedy hulaszczy tryb życia naszych rodaków wykańczał ich od środka. Teraz tamci trzęsą bankami, firmami, przemysłem bo sami sobie to zawdzięczają i mają silne państwo lejące arabów na prawo i lewo. Wielu sadoli posiada ból dupy za Palestynę czego kompletnie nie rozumiem bo w jednym poście "ciapata zaraza" a po chwili "zabrać żydom tereny, oddać palestyńczykom". Przypominam ,że żydzi leją po dupach arabusów i robią biznesy z naszymi rodakami.

hogg

2013-10-18, 22:07
Szeryfian napisał/a:

Słyszałem, ze Azoty Tarnów chce kupić jakiś żydowski biznesman. Oczywiście Tarnów nie chce tego sprzedać, bo nie sprzeda czegoś co przynosi spore zyski i się to opłaca.

No i co jest najlepsze:
Facet uważa, że nie chcemy tego sprzedać ze względu na to, że on jest żydem. Ponoć facet zakłada z tego powody sprawy w sądzie gdzie głównym powodem jest wg. niego antysemityzm. Oczywiście łatwo się domyśleć, że facet idealnie wykorzystuje swoją narodowość dla własnych korzyści. Za takie coś powinien być pierdel.

Równie dobrze ja mógłbym jako Polak pojechać do Niemiec i powiedziałbym, że chcę kupić jakąś firmę, spółkę bo tak się mi zachciało. Przedsiębiorca by mi odmówił a ja bym oskarżył go o nazizm...

W tym, że w Niemczech zamknęli by mnie w psychiatryku za takie pozwy a u nas są brane na poważnie :amused:



Słyszałeś... pokaż źródło tej wiedzy, szczególnie dotyczące sądu. W którym sądzie jest złożony pozew i jak sformułowany jest zarzut, przeciwko komu i kto jest powodem.

Sz...........an

2013-10-18, 23:36
Pyrdyljusz napisał/a:

"Żyd współczesny nie może żyć bez antysemityzmu. Jeśli antysemityzm gdzieś nie istnieje, on go stworzy" - stwierdził Isaac Bashevis Singer, laureat Nagrody Nobla



Święte słowa :) Piwo.

JackCola

2013-10-19, 01:24
Rostowski nawet nie jest Polakiem. To Brytyjczyk pochodzenia żydowskiego. Obejmując urząd ministra nie miał nawet polskiego obywatelstwa a nazywał się Rothfeld. Gdy to wyszło na jaw szybko nadano mu polskie obywatelstwo. Nawet nie wiadomo na jakiej podstawie. Rothfeld to namiestnik zachodniej finansjery na Polskę. Tak naprawdę to on podejmuje wszystkie decyzje, nie Tusk. Widać to na konferencjach prasowych na których wyraźnie można zaobserwować jak Tusk po każdym słowie szuka akceptacji u Rostowskiego i jak się go boi.
PO wygrało wybory tylko dlatego że dysponowało największym budżetem na kampanię wyborczą. To jest regułą współczesnego świata że wygrywa ta partia która wyda najwięcej na kampanię. Banki i międzynarodowe korporacje finansowe to wiedzą i dlatego finansują kampanie partiom które potem się rewanżują uchwalając korzystne dla bankierów ustawy. Tak niestety działa współczesna demokracja. To pozory i fikcja demokracji. Niezależnie która patia wygrywa, zawsze korzyści mają tylko finansiści. Zwykli obywatele mają coraz gorzej. Nic się już na to nie poradzi bo za daleko to zaszło. Żadne protesty ani manifestacje nie pomogą bo oni gotowi są rozstrzelać połowę społeczeństwa byle tylko nie utracić swoich przywilejów i zysków. Nawet ten nieuk i analfabeta Komorowski podpisał stosowną ustawę która pozwala użyć wojska do tłumienia demonstracji wyrażających nie zadowolenie społeczne. A za udział w nielegalnej demonstracji grozi nawet 15 lat więzienia.

zypon

2013-10-19, 23:27
co za frustraci dżizas. Spokojnie już: jesteście arcyinteligentnymi erudytami, a wręcz geniuszami którzy z powodu żydowskiego spisku, który ogarnął cały świat nie możecie rozwinąć skrzydeł i zrobić czegoś ciekawego w życiu. Wy oczywiście nie jesteście winni, wy jesteście solą tej ziemi .... ale ci żydzi ... ahh gdyby nie oni wiedlibyście żywot wielki i chwalebny...