18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kilka ciekawych coverów [ zbiorczy ]

Wyborowa • 2009-08-04, 22:38
Los Colorados - Hot & Cold (Kate Perry)


The Baseballs - Umbrella (Rihanna)


Hayseed Dixie - Ace Of Spades (Motorhead)


The Zimmers - My Generation (The Who)


Unknown - Nothing Else Matters (Metallica)


Richard Cheese - Guerilla Radio (Rage Against The Machine)



Jeżeli znacie jakieś ciekawe covery to też wrzucajcie!

Nemayu

2014-07-10, 23:29
Cytat:

epicki
Dzień dobry.
Chciałbym zapytać o zastosowanie słowa epicki. W internetowym slangu coraz popularniejszy jest zwrot epic fail, który można tłumaczyć jako totalną porażkę. Słowo epic jest również używane do określenia czegoś wspaniałego, np. epic movie, epic win. Wiele osób tłumaczy epic dosłownie jako epicki, np. epicka porażka lub epicki film, by opisać film, który bardzo się im spodobał. Mam jednak wrażenie, że takie zastosowanie słowa epicki jest błędne.

I jest to słuszne wrażenie. W opisywanych przykładach mamy bowiem do czynienia ze zjawiskiem tzw. neosemantyzacji, czyli nadaniu wyrazowi dobrze zakorzenionemu na rodzimym gruncie nowego znaczenia pod wpływem języka obcego. Przymiotnik epic ma w angielszczyźnie szersze znaczenie niż w polszczyźnie, jego odpowiednikiem w języku polskim może być nie tylko przymiotnik epicki, lecz także przymiotniki imponujący, epokowy, heroiczny itp. O porażce dużego kalibru lepiej powiedzieć po polsku, że była ciężka, dotkliwa, sromotna, ale nie epicka. O filmie możemy natomiast powiedzieć, że był epicki, lecz nie wtedy, gdy się nam podobał, lecz wówczas, kiedy jego dominantę stanowił pełen rozmachu i złożony narracyjnie obraz ukazywanej na ekranie rzeczywistości. Zasadniczo neosemantyzmy są uznawane za elementy błędne. Należy jednak dodać, iż czasami – na mocy kryterium uzualnego (użycia) – wchodzą do normy potocznej.
— Adam Wolański


Co do filmiku. Niech sobie śpiewają. Co mnie to? Mam zacząć bić brawo? Jakby to chociaż byli Polacy, ale nie. To jacyś ch*j wie kto, ch*j wie skąd, śpiewający ch*j wie co i ch*j wie po co.

marcinc53

2014-07-10, 23:48
@up czyli prawie jak polscy rapierzy?

Falsum

2014-07-11, 00:11
Dzieci :D
No znakomity cover! :D
[nie zdawałem sobie sprawy, że Tool ma takie dobre riffy ;O]

repowski

2014-07-11, 00:41
zajebiste, po prostu rozj***ł mnie ten cover starannością odwzorowania oryginału
Danny Carey pewnie nie powstydził by się tego perkusisty

HanAlister

2014-07-11, 01:30
No fajnie byłoby mieć tyle hajsu, żeby rodzice mogli mi fundnąć od małego gitarę lub perkusję za kilka tysi a potem naukę i szkołę muzyczną zamiast podstawówki. Wtedy to każdy by tak grał. Może i mam ból dupy, ale jakoś mnie nie jarają bananowe dzieci.

Pawelmix1

2014-07-11, 01:42
arcytrudnej? haha poj***ło ;) arcytrudna to ona może być dla raperów, discopolowców czy innych ch*jków

Masterof

2014-07-11, 01:55
Jak się wk***ię to nagram i wrzucę na yt moją solówkę na tamburynie i pozamiatam to całe tałatajstwo.

HakunaBiedota

2014-07-11, 02:35
A teraz spójrz k***o na temat, który jest nad twoim i wypie**alaj w podskokach zanim łeb przy samej dupie upie**olę!

K0saZNosa

2014-07-11, 02:51
Tu przynajmniej cycki sa :amused:

Allatar

2014-07-11, 03:43
Zajebiście arcytrudne skoro małolaty nagrały ...

ny...........20

2014-07-11, 06:02
Z tej młodej to kiedyś niezłą dupa wyrośnie ;)

buszta2

2014-07-11, 06:05
Wyrosną na porządnych ludzi, ja jak byłem mały to śpiewałem mydło wszystko umyje i teraz siedzę bezczynnie przed pracą i oglądam talent innych.

szellboy

2014-07-11, 06:19
Podobno amerykanie nauczyli szczura pilotować F-16 :D

Ra...........py

2014-08-05, 22:22
Ilu z was nak***iało w starego dobrego C&C ? Pamiętacie soundtrack? Tego riffu chyba nie sposób zapomnieć :metalhead:



Widać skąd zaj***ne :hitler:

cris112

2014-08-05, 23:07
o stary z 17 lat tego nie słyszałem :D
X