18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kilka akcji Mameda Khalidova

Fermes • 2014-12-07, 01:03


Kilka ładnych akcji Mameda ;)

Tradyt

2014-12-07, 01:06
Ciekawe jak jego akcje wyglądałyby w UFC...

Michael_Myers

2014-12-07, 01:10
Dzisiaj liczyłem że rozpie**oli gościa, a tu lipa.

kalium

2014-12-07, 02:23
@Tradyt - nie będzie UFC. Tu ma za dobrze. Za dużo do stracenia tam ma. Tu może składać hołdy przed swoim Bogiem. Tu wie, że zawsze wygra. Kasy od zaj***nia i komfort psychiczny. Rozpie**alanie przebrzmiałych gwiazd czy typowych kelnerów. Raz na pół roku. Na ch*j mu się pchać w coś, gdzie ktoś mu w końcu zapie**oli. Mit się jebnie i Polshit straci bohatera...
Kasa Panie, kasa. Nic więcej.

Bociek

2014-12-07, 02:49
Stream mi padł w ostatniej rundzie wygrał bóbr z californii czy nasz kozojeb?

casimus

2014-12-07, 04:24
@up
Kozojeb wygrał.

Echis

2014-12-07, 08:38
Khalidovem to się jarają ludzie, którzy znają MMA z KSW. Pudzianowski i Khalidov najlepsi polscy zawodnicy.

Tradyt

2014-12-07, 08:51
kalium napisał/a:

@Tradyt - nie będzie UFC. Tu ma za dobrze. Za dużo do stracenia tam ma. Tu może składać hołdy przed swoim Bogiem. Tu wie, że zawsze wygra. Kasy od zaj***nia i komfort psychiczny. Rozpie**alanie przebrzmiałych gwiazd czy typowych kelnerów. Raz na pół roku. Na ch*j mu się pchać w coś, gdzie ktoś mu w końcu zapie**oli. Mit się jebnie i Polshit straci bohatera...
Kasa Panie, kasa. Nic więcej.


Wiem to doskonale napisałem to z ironią ;-)

sheriff180

2014-12-07, 10:01
jarają się tym muzłumańskim ciołkiem

takija

2014-12-07, 13:36
Faktem jest że walczy zajebiście, każdy kto temu zaprzecza, to albo jest skończonym debilem, albo ignorantem....czyli też debilem. Faktem jest też to że nie walczy tak dobrze żeby trafić do UFC i coś tam wywalczyć. Jednak poziom tego co pokazuje spokojnie wystarcza żeby....zarabiać na nim kase i płacić mu za to ładny %.

KSW to nie jest spektakl sportowy....to zwykłe biznesowe show, mające dac ludziom troche rozrywki, pokazując te same twarze. Czy walki są ustawiane? Teraz już nie muszą być....chyba że ustawianiem nazywamy konfrontacje ze słabszym zawodnikiem. KSW ma już renomę i kase robi samo z siebie ;) Właściciele wiedzieli w co sie wbic i jak to zrobić. Teraz nie licza sie już wyniki pojedynków a twarze i nazwiska biorące w nich udział.

Tyle odemnie ;)

okrutnik z lasu

2014-12-07, 14:41
Ciekawe, czy żonę w domu też tak napie**ala? W końcu religia zobowiązuje.

Ag...........ei

2014-12-07, 16:26
Mamed- małpa z cyrku

absens137

2014-12-07, 19:50
@kalium- Co Ty chlopie pieprzysz. Przecież Mamed chce iść do UFC dostał propozycje ale za mało kasy proponowali.
Khalidov chce i dązy do tego by walczyc w UFC. Nie pojedzie jeżeli nie bedzie mu się to oplacało to chyba jasne.
Na dodatek dostał propozycje od organizacji STRIKEFORCE i BELATOR. KSW zapewne chce go zatrzymac i daje podwyzki.
To kwestia czasu jak zobaczymy go w UFC jak będą dobre warunki. "Oferta bedzie dobra to ide do UFC. Oferta będzie słaba zostaje w KSW." Proste i logiczne. To jego praca chłopie i sam tego nie ukrywa że liczy się kasa.

S.W.A.T

2014-12-07, 20:57
Ciapak jak każdy. Kibicowałem Cooperowi, w ogóle to KSW to była jakaś kpina. Remisy tam gdzie ich nie było, a tam gdzie remis to wygrywa ciapek. Śmiech na sali.