18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kilka akcji Mameda Khalidova

Fermes • 2014-12-07, 01:03


Kilka ładnych akcji Mameda ;)

NafazowanyKoleś

2014-12-07, 21:14
absens137 napisał/a:

@kalium- Co Ty chlopie pieprzysz. Przecież Mamed chce iść do UFC dostał propozycje ale za mało kasy proponowali.
Khalidov chce i dązy do tego by walczyc w UFC. Nie pojedzie jeżeli nie bedzie mu się to oplacało to chyba jasne.
Na dodatek dostał propozycje od organizacji STRIKEFORCE i BELATOR. KSW zapewne chce go zatrzymac i daje podwyzki.
To kwestia czasu jak zobaczymy go w UFC jak będą dobre warunki. "Oferta bedzie dobra to ide do UFC. Oferta będzie słaba zostaje w KSW." Proste i logiczne. To jego praca chłopie i sam tego nie ukrywa że liczy się kasa.




Imbecylu do UFC się nie idzie dla kasy. "za mało płacą" to wypie**alaj. To oni jemu robią łaskę a nie on im, takich jak on to zbierają z podwórek.


Kozojeb to p*zda i siedzi w KSW bo tak mu wygodnie, kalium wyjaśnił wszystko dosadnie.

Myslenice

2014-12-07, 21:32
@kalium i @NafazowanyKoleś

Wy się tak znacie na MMA jak murzyn na robocie :!:

Fakt, że jego "wiara" też mi nie leży, ale umiem docenić profesjonalność. Koleś jest zawodowcem w 100% co tylko potwierdza to, że dostał propozycje z 3 największych federacji j***nej USA. Więc za oceanem też mądre łeby - takie jak wy - stwierdziły, że zarobimy na nim w ch*j $$$. Ale głupie polaczki będą sobie dalej wmawiać, że UFC się nie odmawia dla idei - dam sobie poobijać mózg za pary tysi i będą wielkim murzynem na dzielni, bo walczyłem na UFC i zniknę szybciej niż się pojawiłem. Ludzie myślcie trochę!

Odmówił i ch*j - może miał swoje powody - np. sportowe, który pustołeby takie jak wy nie bierzecie pod uwagę. A może się szanuje na tyle, że nie da sobie - tak jak większość z Was - obić ryje za tysiąc zielonych. Nie trzeba być po ekonomii, żeby wiedzieć, że póki co, za takie grosze i nawet ja - gruba p*zda, sprzed monitora - nie pojechał bym do hameryki, jak mi tu lepiej płacą i jestem na topie dla sadisticowej idei - co być nie zrobił jesteś kozojebcą i mamy cię w ch*ju!

Ciekawe czy którakolwiek p*zda z Was stanęła by przed nim i pogadała z nim z twarzą z twarz o tym i wtedy wygłaszała swoje mądre idee!

spacner

2014-12-07, 21:51
@Myslenice widać ,że gówno wiesz o UFC bo tam zawodnik ktory walczy efektownie dostaje takie cos jak "bonus" za poddanie/KO (wieczoru/roku/miesiąca) rekordzista zrobił w taki sposób z 15tys. około 150tys.
Więc skończ pie**olić bo nikt nie da "pogromcy kelnerów" nie wiadomo jakiej stawki za walkę

Myslenice

2014-12-07, 22:01
spacner napisał/a:

@Myslenice widać ,że gówno wiesz o UFC bo tam zawodnik ktory walczy efektownie dostaje takie cos jak "bonus" za poddanie/KO (wieczoru/roku/miesiąca) rekordzista zrobił w taki sposób z 15tys. około 150tys.
Więc skończ pie**olić bo nikt nie da "pogromcy kelnerów" nie wiadomo jakiej stawki za walkę



Ja UFC oglądałem za nim ty wiedziałeś do czego służy to co masz między nogami :idzwch*j:

Czyli według twojego myślenia jak mi się uda i wygram całą pulę - a szansę są mizerne - i dostane 2-3x więcej niż KSW to ślepo tam mam zapie**alać? Gratuluje rozumowania!

spacner

2014-12-07, 22:08
"Chcesz być najlepszy ,pokonaj najlepszego"
Mameda logika jest inna, liczą sie tylko $$$$$$$$ !
A taki kretyn jak ty łyka promowanie Mameda przez żałosne KSW, przed każdą galą jego przeciwników przedstawiają jako mistrzów nad mistrzami a tak naprawde to ogórki ktore nigdy nic w świecie MMA nie osiągnely. A teraz po slabej walce bedą pie**olić ,ze przed walką był prawie, że sparaliżowany a taki ogór jak ty to łyknie.

Pozdrawiam :*

takija

2014-12-07, 22:11
spacner napisał/a:

"Chcesz być najlepszy ,pokonaj najlepszego"
Mameda logika jest inna, liczą sie tylko $$$$$$$$ !
A taki kretyn jak ty łyka promowanie Mameda przez żałosne KSW, przed każdą galą jego przeciwników przedstawiają jako mistrzów nad mistrzami a tak naprawde to ogórki ktore nigdy nic w świecie MMA nie osiągnely. A teraz po slabej walce bedą pie**olić ,ze przed walką był prawie, że sparaliżowany a taki ogór jak ty to łyknie.

Pozdrawiam :*



Czekam na dzień w którym udowodnisz że jesteś lepszy od tych ogórków....

Myslenice

2014-12-07, 22:17
takija napisał/a:



Czekam na dzień w którym udowodnisz że jesteś lepszy od tych ogórków....



AMEN!!! :idzwch*j:

spacner

2014-12-07, 22:20
@takija Typowy kretyński post gadamy o zawodowcach a nie o moich umiejętnościach. Pewnie wyj***ł by mi wszystkie zęby i tu sie zgodze, ale to samo zrobiła by z nim czołówka światowego MMA do ktorej on nie nalezy i nie bedzie nalezal!

kalium

2014-12-07, 22:22
Ja nie udowodnię. Wiem, że chłop dużo (k***a, co to jest dużo?) pracuje. Wiem, że nie mam z nim szans na ulicy. Chyba, że mu z tyłu, zza pleców zapie**olę i dobrze trafię przypadkiem.

Ale k***a, weźcie się ogarnijcie. Przecież to wasz uwielbiony temat, ciapaty. To k***a jak to jest, bo w zasranym KSW się bije i trzepie kasę to już jest dobry innowierca?

To k***a gdzie jest ten zły w takim razie? Myślenie ma kolosalną przyszłość.

kih0n

2014-12-07, 22:22
bardziej żenujące od tych walk w KSW są walki Wrestlingu amerykańskiego...
pamiętam jak się Mamed prosił o możliwość walki za oceanem, jak go chcieli zgarnąć to dupa zmiękła.
Dostałby tam takie baty że jeździłby na wózku. Tu ma cieplutko i pewne wygrane.

Myslenice

2014-12-07, 22:26
@kalium

Ja nie rozmawiam o jego wierzę, tylko o umiejętnościach - chyba, że chcieli go do UFC bo jebie kozy - a to sorry, mój błąd!

bowmanek

2014-12-07, 22:49
Różnie są opinie na jego temat, każdy Janusz sportowy ma własną.

Koleś ma umiejętności i pracuje nad sobą. Ustawił się w Polsce, robi kasę i jest popularny. Na ch*j mu jechać do USA i ryzykować?

toto92

2014-12-07, 22:51
Polak qurwa

królik90

2014-12-07, 23:55
@bowmanek
Bo istnieje coś takiego jak ambicja sportowa. Mamed nie ma takiej ambicji. Dla niego liczy się hajs. Patrz na Janka Błachowicza. Miał w dupie hajs KSW. Chciał się realizować pod względem sportowym i poszedl do ufc, choć tam początkowo dostaje mniej pieniedzy. Ale jak wygra z 2-3 walki to powinien wyjść na zero i byc rozpoznawalnym na swiecie, a nie byc lokalnym bohaterem januszy, który obija zabłąkanych kelnerów.