18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kieszonkowiec pokazuje swoje umiejętności

MichaU • 2013-02-06, 10:25
j***ny...


Biały cygan :shock:

senor_peralta

2013-02-06, 12:57
Jakim cudem "kieszonkowiec" włożył długopis do portfela gościa w jasnej marynarce? W 2:42 dopiero wyciąga długopis z marynarki jednego z tych kolesi i chowa go do tylnej kieszeni swoich spodni i na tym kończy się show - później już tylko każdy mówi co mu zniknęło. "Kieszonkowiec" po tym już nawet nie dotyka kolesia w jasnej marynarce. Trochę podrasowali te jego umiejętności.
Fake, więc piwa nie ma.

MichaU

2013-02-06, 13:04
senor_peralta napisał/a:

Fake, więc piwa nie ma.



Nie dasz mi piwa? Na chyba się rozpłaczę :(

senor_peralta

2013-02-06, 13:15
msnrc napisał/a:



Nie dasz mi piwa? Na chyba się rozpłaczę :(



Większym powodem do płaczu powinno być to, że zaimponował Ci i wstawiłeś tu taki fake :emo:

Drzewko

2013-02-06, 14:14
Znacie jakieś ciekawe artykuły o kieszonkowcach i ich opisanych (w artykule) sposobach.

Ra...........it

2013-02-06, 14:45
Drzewko - ty już lepeij nie kombinuj. do nauki albo do roboty... My sadole od razu wiemy że nie ionteresuje cię to tylko w teorii

Stefan_Sigal

2013-02-06, 16:46
Jeżż napisał/a:

Jak bozia pokarała złodzieji:

Kolega miał Passata r 2005 (ładne, ale strasznie trefne auto) - dokładał do niego srednio 7-8 tysi rocznie, jak padł silnik, podreperował tak zeby tylko (tak, wiem że nieładnie) i dał w komis. Nie dość ze wyr*chał komis (1:0) to rok późniaj z usmiechem na ustach spotkaliśmy bandę cyganów w tym passacie (2:0)

życie czasami jednak daje uśmiech!




3:0 bo jakiś dziadek w niemczech wciąż się łudzi że policja znajdzie jego Passata

Mr Dan

2013-02-06, 20:55
k***a, oglądałem ten film i ni ch*ja nawet nie zauważyłem, że zabrał mu wtedy zegarek, a starałem się zwracać uwagę na szczegóły. Boję się przez ten film o własną kasę...

demz

2013-02-07, 11:54
Z tym kolesiem były programy na Discovery Channel pt. "Test your brain". Polecam. :)