18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kierownica

euphonist • 2012-12-17, 16:16
Kierownica w Peugeocie. Mamy eksperta na sali?

koperGT

2012-12-17, 19:15
kylu napisał/a:

elektryczne wspomaganie kierownicy w francuskim polonezie zdechło...z resztą w tych szrotach wszystko co ma styczność z elektrycznością pada...miałem kiedyś nieprzyjemność posiadać francuski cud techniki i po tygodniu jedyna myśl jaką miałem to spalić to to w p*zdu...



Przyjacielu to partner ... w partnerze jest hydrauliczne wspomaganie.

darekesp

2012-12-17, 19:17
Z tego co wiem sterowane elektrycznie czyli adin ch*j widzisz jak furga

Czajol3

2012-12-17, 19:19
wspomaganie nawaliło - co za jełop, gdzieś to widział w swojej deskorolce?

masterwow

2012-12-17, 19:29
Maciarewicz zwołuje już komisje.

Zl...........ny

2012-12-17, 19:47
I tak większego gówno od reno nie ma, miałem, używałem, cierpiałem :<

bravoteampolska

2012-12-17, 19:52
Gdzieś to w necie widziałem jako układ antywłamaniowy , zresztą moim zdaniem grubo popie**olony układ antywłamaniowy .
Przy takim czymś cała maglownica i końcówki drążków dostają porządny wpie**ol .Parę takich zabaw i nagle okazuję się że na typowej drodze typu kocie łby , cały układ kierowniczy tłucze się jak sam sk***ysyn

hakeryk2

2012-12-17, 19:54
@up miałem kiedyś Renault 19 ... teraz mam Peżota 406.

Jestę masochisto.

WyscigowyJELCZ

2012-12-17, 19:59
pie**olicie, fakt zajeździłem w tym roku xantie, teraz mam clio 2 i bardzo fajne autko, po 25tys km umarły 2 spręzyny tylko z lewej strony! a ojciec ma peugeota 806 i w ciągu 3 ostatnich lat wymienione tylko płyny i hamulce, zrobione z 80 tys, teraz auto ma 410 tys przejechane

Quaswerty

2012-12-17, 20:02
Ale żona k***a schowała wibrator :D Weź teraz to wyciąg... :D

blendziooh

2012-12-17, 20:11
Znowu debile wychwalają niemieckie cuda techniki, a francuzy mieszają z błotem. Tak tak, wiem, że wasz wieśniacki, 20 letni vw/bmw/opel (niepotrzebne skreślić) jest lepszy.
Tatuś kiedyś kupił sobie niemiecki samochód, po 20 latach otrzymaliście go jako pierwszy samochód i nagle "francuzy be, niemieckie zajebiste!".

Prawda jest tylko jedna i napiszę każdy wyraz z dużej litery, coby każdy zrozumiał:

Wszystkie Samochody Aktualnie Produkowane pie**olą Się Po Upłynięciu Okresu Gwarancji, A Polaczki Kupują Używany, Popsuty Shit Tylko Dlatego, Że Ich Nie Stać Na Nowy.

Wy mówicie o pancernych samochodach z lat 80 i początku lat 90 i macie do k***y nędzy racje, ale wtedy produkowano samochody a nie złom.
Teraz Francuzy/Niemce/Japońce to samochody budowane z klocków, inżynierowie wyliczają wytrzymałość materiałów tak, aby 1 dzień po gwarancji wasz nowiutki samochodzik się sp***olił. I nie są to moje słowa, a słowa wykładowców z Politechnik.

je...........ę

2012-12-17, 20:25
soban2100,

Kolejna teoria spiskowa ,o godzinie 0 w dniu minięcia gwarancji samochód eksploduje a na niebie ukazuje się numer do serwisu :)

w takim razie,Może powinniśmy żądać gwarancji na dwa lata na autostrady ? Chociaż dwa lata by wytrzymały zanim by się rozleciały a nie jeden dzień :)

malwa321

2012-12-17, 20:28
Kumpel jest mechanikiem i od razu wiedziałem co powie... zepsuta :D

szejq

2012-12-17, 20:42
Operator kamery ma głos jak BU z 3da kru:D

TataHalyn

2012-12-17, 20:43
Ale koledzy, którzy zaczęli wychwalać tu nowe auta zapomnieli o jednej k***a kwestii. Peugeot i Renaulty to są auta francuskie, produkowane przez narody, które mają AUTOSTRADY i RÓWNE DROGI. Tak u nich jest to nie do pomyślenia, że w drodze może być dziura. Jeśli którykolwiek z was jest taki mądry to niech weźmie na próbę nowego renault espace i volskwagkena sharana i przejedzie się po dziurach, lecę o zakład (i stawiam cały majątek) że przy espace resory puszczą z 60% większym prawdopodobieństwem niż vw, dlatego że te auta są produkowane dla j***nych żabojadów, którzy nie wiedzą co to dziura w asfalcie!

bz...........ue

2012-12-17, 21:07
TataHalyn napisał/a:

Ale koledzy, którzy zaczęli wychwalać tu nowe auta zapomnieli o jednej k***a kwestii. Peugeot i Renaulty to są auta francuskie, produkowane przez narody, które mają AUTOSTRADY i RÓWNE DROGI. Tak u nich jest to nie do pomyślenia, że w drodze może być dziura. Jeśli którykolwiek z was jest taki mądry to niech weźmie na próbę nowego renault espace i volskwagkena sharana i przejedzie się po dziurach, lecę o zakład (i stawiam cały majątek) że przy espace resory puszczą z 60% większym prawdopodobieństwem niż vw, dlatego że te auta są produkowane dla j***nych żabojadów, którzy nie wiedzą co to dziura w asfalcie!



Chyba kolega nie był nigdy we Francji. przejedź się proszę obwodnica Paryża to zobaczysz co to znaczy ch*jowa droga. Co do samych samochodów produkcji Frajencuskiej, to prawda jest taka, że Francuzi tak jak Polacy nie potrafią nic zrobić porządnie. Jedyna różnica polega na tym, że my chociaż potrafimy gotować.