18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kierowca ucieka z płonącego auta

szymy • 2014-05-26, 00:54
Kierowca Frank Cannistra, biorący udział w zawodach drag race, ucieka z płonącej Mazdy RX-3.

Kiedy po wypuszczeniu spadochronu i zdjęciu nogi z gazu okazuje się, że auto nadal przyspiesza (zablokowana szeroko otwarta przepustnica) i nie da się normalnie wyhamować, kierowca postanawia skierować je prosto w ścianę bezpieczeństwa. Wszystko to dzieje się przy prędkości 250 km/h.


Pan_Inżynier

2014-05-26, 18:53
Nie lepiej było nacisnąć sprzęgło/zrzucić na luz? Wtedy by już nie przyspieszało, silnik by se powył, on by wyhamował i wtedy sp***olił...

Sleepy

2014-05-26, 18:54
kłamczuszek z tego kierowcy. auto wpadło w poślizg po redukcji, nawet na chwilę nie skierował kierownicy w lewo

kielek

2014-05-26, 19:02
W sportowych autach montuje się tzw hebel- coś się dzieje to wyłączasz nim prąd i silnik gaśnie :P

nanab

2014-05-26, 19:05
On(a) niczym nie rozni sie od bab ktore myla gaz hamulcem, normalnie zatrzymac samochdu nie umie tylko na full gazie w sciane

szymy

2014-05-26, 19:27
nanab napisał/a:

On(a) niczym nie rozni sie od bab ktore myla gaz hamulcem, normalnie zatrzymac samochdu nie umie tylko na full gazie w sciane



Gościu na co dzień prowadzi pizzerię więc podejrzewam, że za zarobiony hajs po prostu się bawi. Zawodowcem raczej nie jest.

Talpy

2014-05-26, 19:35
kielek napisał/a:

W sportowych autach montuje się tzw hebel- coś się dzieje to wyłączasz nim prąd i silnik gaśnie :P



k***a, dałem Ci piwo przez przypadek :/
I co z tego, że silnik zgaśnie? Wtedy traci całkowita kontrolę nad samochodem, tak to chociaż biegami by zbił prędkość. Tylko tu to już nie miał za bardzo czasu

Pan_Doktur

2014-05-26, 20:56
szymy napisał/a:



Przyszedł k***a wielki znawca. Przetłumaczyłem i streściłem to, co powiedział w wywiadzie sam kierowca. No, ale zawsze znajdzie się banda, jak to nazwałeś przygłupów, która wie lepiej.



tej no ale to wygląda na nie udaną redukcję, a nie umyśle działanie

Sosen9

2014-05-26, 21:44
"kierowca postanawia skierować je prosto w ścianę bezpieczeństwa." To teraz tak się mówi na utratę panowania nad autem? Wszyscy kiepscy kierowcy płci, żeńskiej znalazło tłumaczenie na brak umiejętności parkowania.

krakowiak69

2014-05-26, 22:22
Patyk, to jakaś kłówka, tzw dogbox - auta jeździ w Australii więc domyślam się że od PPG.

nanab

2014-05-26, 23:47
Talpy napisał/a:

I co z tego, że silnik zgaśnie? Wtedy traci całkowita kontrolę nad samochodem, tak to chociaż biegami by zbił prędkość. Tylko tu to już nie miał za bardzo czasu


nom hamowac silnikiem z gazm wcisnietym do dechy :homer: a jak wylaczy sie silnik to nie da sie zredykowac i hamowac? :homer: :homer:

longlong7

2014-05-27, 00:08
ReniferPL napisał/a:

@longlong7
ojciec ci tak wmówił, żebyś nie uciekał jak cie w dupsko ładował?


Stu letni Reniferu Pe El, któryś przybył z dupy.
Nie Mierz Wszystkich Swoją Miarą