18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kierowca ubera odwozi klienta

GeorgeHarvey1 • 2023-10-10, 14:21

Odwozi go w p*zdu na ch*j

Cipczan

2023-10-10, 14:59
Zabawny pie**olony jak Zełeński w kanadyjskim knesecie.

lukas_21221

2023-10-10, 15:06
j***ne k***a upadlińskie śmiecie. Oby im wkońcu ruscy przyj***li atomem. Pfu upadlina

Cipczan

2023-10-10, 15:18
lukas_21221 napisał/a:

j***ne k***a upadlińskie śmiecie. Oby im wkońcu ruscy przyj***li atomem. Pfu upadlina



Przecież to po sąsiedzku jest. Czarnobyl ci nie dał lekcji?


Prosty

2023-10-10, 15:40
Cipczan napisał/a:

Przecież to po sąsiedzku jest. Czarnobyl ci nie dał lekcji?



Zostaw go wk***il sie

KremufkowyPotwor

2023-10-10, 16:16
Jak pisałem że wam Ukraińcy wyjdą uszami to mnie każdy wyśmiewał i zgłaszał komentarze, a teraz wielce ich wyzywacie i życzycie śmieci. Lepiej późno niż wcale, ale niesmak pozostał.

dżonyłojlker

2023-10-10, 16:36
KremufkowyPotwor napisał/a:

Jak pisałem że wam Ukraińcy wyjdą uszami to mnie każdy wyśmiewał i zgłaszał komentarze, a teraz wielce ich wyzywacie i życzycie śmieci. Lepiej późno niż wcale, ale niesmak pozostał.



Przejrzałem twoje komentarze - ani słowa o banderowcach. Wygląda na to, że sam jesteś takim lemingiem, który dopiero teraz przejrzał na oczy.

KremufkowyPotwor

2023-10-10, 16:39
Bo były kasowane, złego słowa nie można było powiedzieć... Od dawna już sobie dałem spokój

Roger Waters

2023-10-10, 16:42
KremufkowyPotwor napisał/a:

Bo były kasowane, złego słowa nie można było powiedzieć... Od dawna już sobie dałem spokój



...co Ty bredzisz?
Jak możesz pisać 'od dawna dałem spokój:, jak Twoje konto na Sadistic jest założone pół roku po wybuchu wojny?
Dobrze się czujesz?
Potrzebujesz pomocy?

TRQPL

2023-10-10, 16:48
KremufkowyPotwor napisał/a:

Jak pisałem że wam Ukraińcy wyjdą uszami to mnie każdy wyśmiewał i zgłaszał komentarze, a teraz wielce ich wyzywacie i życzycie śmieci. Lepiej późno niż wcale, ale niesmak pozostał.



To umyj zęby cwaniaczku z morskiej piany.

farcz88

2023-10-10, 17:07
I co on na tym ugrał bo nie kumam jak uber to chyba można jakaś skargę czy coś na niego wysłać ze ucieka czy coś ? Chyba ze chodziło o 15 zeta za kurs No to wtedy master of evil z niego

Kriski

2023-10-10, 17:54
farcz88 napisał/a:

I co on na tym ugrał bo nie kumam jak uber to chyba można jakaś skargę czy coś na niego wysłać ze ucieka czy coś ? Chyba ze chodziło o 15 zeta za kurs No to wtedy master of evil z niego



Może się zemścił za pobicie z tego tematu https://www.sadistic.pl/gnoj-tej-ziemi-vt580037.htm, może koleś zostawił torbę z lapkiem, tych może, można mnożyć.
Uber to teraz nazwa własna tanich przewoźników, połowa jak nie więcej uberów jeździ na lewo przejrzyj ogłoszenia w FB, więc można tylko domniemywać.
Do tego nie każdy ze wschodnim akcentem to Ukrainiec, są też Czeczeńcy, Kazachowie, Ormianie i kupa ruskich.

LLime

2023-10-10, 18:27



Kriski napisał/a:

może koleś zostawił torbę z lapkiem, tych może, można mnożyć



o widzisz.. dobrze, że zwróciłeś uwagę na takie coś - nie wysiadać jeśli bagaż zostaje w aucie... a tym samym lepiej nie chować nic do bagażnika.