18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kierowca ubera odwozi klienta

GeorgeHarvey1 • 2023-10-10, 14:21

Odwozi go w p*zdu na ch*j

tolek01

2023-10-10, 20:05
j***na k***a banderowska

pyjo84

2023-10-10, 20:11
To urki już są korę już są Japonii już są i za chwilę są żydzi i luźniej będą Hamas

Molch

2023-10-10, 21:16
Putin rozpoczął właśnie kontrofensywę kontrofensywy upadlińskiej. Podobno chce zdobyć 5 okręgów upadliny.

Masterp326

2023-10-10, 21:20
Ukry powinni dziennie z rana dostawać wpie**ol, k***y j***ne

KazimierzOdnowiciel

2023-10-10, 22:07
KremufkowyPotwor napisał/a:

Jak pisałem że wam Ukraińcy wyjdą uszami to mnie każdy wyśmiewał i zgłaszał komentarze, a teraz wielce ich wyzywacie i życzycie śmieci. Lepiej późno niż wcale, ale niesmak pozostał.



Nie zesraj się z podniety. Każdy normalny człowiek wie że szoszony zaczną się panoszyć. Ukry to 90% zjeby, im bliżej do ruskich nie do Europy. Tylko k***a im daj jak nie to Zalenski powiedział gdzie ma Polskę... w dupie. Ale po mału świat otwiera przymrużone oczy na tego Bękarta Ukraine. Można sobie z nimi łatwo poradzić odebrać świadczenia 500+. Każdy ukr co odpie**ala natychmiast powinien być deportowany na Ukrainie. Momętalnie by usiedli na dupach.

Kriski

2023-10-10, 22:31
pyjo84 napisał/a:

To urki już są korę już są Japonii już są i za chwilę są żydzi i luźniej będą Hamas



Że k***a co?

crookla

2023-10-10, 23:06
farcz88 napisał/a:

I co on na tym ugrał bo nie kumam jak uber to chyba można jakaś skargę czy coś na niego wysłać ze ucieka czy coś ? Chyba ze chodziło o 15 zeta za kurs No to wtedy master of evil z niego



pewnie koleś naj***ny jak świnia

smc

2023-10-10, 23:47
Połowa ruskich trolli tutaj.

Podczas rejestracji powinno się obowiązkowo pisać: ФСБ - шлюха. Niech gniją w kolonii karnej.

MaxLosI

2023-10-11, 00:31
Ja bym od razu zadzwonił na policje, żeby czekali w miejscu tam gdzie chciałem jechać. Pewnie złodziej kierowca ma jeszcze fałszywe prawko.

Czy kierowca Ubera, w takiej sytuacji dostaje kasę za przejazd?

Andrzejas

2023-10-11, 02:10
Chwilę myślałem, co tu się stało i dlaczego niby ukras jest tu ch*jem.
Dopiero po chwili zrozumiałem, że to nie ukras jest ch*jem, tylko klient frajerem!
Bo jak nazwać inaczej kogoś, który płaci za cokolwiek z góry?
Jakby ten durny banan zadzwonił po normalną taksówkę, to nie byłoby takiego cyrku.
Płaci się po wykonaniu usługi/otrzymaniu towaru. Zawsze. Wszędzie.

neo001

2023-10-11, 03:15
A gdzie OdbytUpadlińca i Żyda? W tematach żydowsko-arabskich nakłania do zajęcia się własnymi sprawami, a tu bandera wyraża wdzięczność za możliwość pracy w bezpiecznym państwie :lol:

Drewski

2023-10-11, 07:24
ukraińskie k***y!! JEBAĆ UKRAINĘ ‼️

metyoo

2023-10-11, 08:09
Cipczan napisał/a:

Przecież to po sąsiedzku jest. Czarnobyl ci nie dał lekcji?



jakiej lekcji jak on ojcu wtedy przeskakiwał z jajka na jajko i jakimś cudem nie skończył w pościeli, a czarnobyl to fajny serial GBO.

swoją drogą wybredny sk***ysyn, "nie pojedzie więcej tutaj"... wskoczy mnożnik to będzie zapie**alał w podskokach :D

mit2

2023-10-11, 22:25
neo001 napisał/a:

A gdzie OdbytUpadlińca i Żyda? W tematach żydowsko-arabskich nakłania do zajęcia się własnymi sprawami, a tu bandera wyraża wdzięczność za możliwość pracy w bezpiecznym państwie :lol:


Takie kurewki jak on odzywają się tylko w tematach dla nich wygodnych, gdy mają 100% pewności, że dysponują jakimiś szczątkami argumentów do dyskusji.
Ewentualnie przypełznie tu, zarzuci gównianym baitem i będzie z pianą na pysku walił konia do monitora czekając na odpowiedzi :lol: