18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kierowca taxi wymusza pierwszeństwo i potem bezczelnie hamuj

KleksOlsztyn • 2015-05-12, 18:26
olsztyn taxi wymuszenie pierwszeństwa taksówkarz złotówa debil cham

webkoala

2015-05-12, 18:29
NO skanda!oneoneone11 A co dalej się działo? Jakiś urwany ten film.. :/

Labalbal

2015-05-12, 18:36
k***a juz nie mogłeś go przepuścić? tylko trzeba trąbić i nie wiadomo co robic... ja pierdziele, widziałes ze jedzie trzba było minimalnie zwolnic i było by git.. ale co zrobic jak sie jest wieśniakiem. ciekawe czy ty szczesliwy jestes jak nikt cie nie chce wpuścić a sie spieszysz ;) odpowiedz sb szczerze sam

crankshaft

2015-05-12, 18:46
Ale ci wymuszał, o ja pie**olę. A kierunek w prawo miałeś wrzucony? A tak ogólnie to odpierdziel się od tej korporacji. Nowe samochody (mnie to akurat wali), bardzo szybki dojazd, powiadomienie SMS i najniższe ceny w mieście.
Przecież widać pacanie, że specjalnie przyśpieszyłeś.

ballandars

2015-05-12, 19:04
Zeby zarobic i wyzyc w tym kraju trzeba zapie**alac, albo kombinowac. Oni sie po prostu spiesza.
Jak wzywasz taksowke po imprezie, to napewno sapiesz gdzie te ch*je sa kiedy ich potrzeba.

Alonso

2015-05-12, 19:05
Po ch*j mu zajeżdżałeś drogę? Jesteś taki sam jak ten taksiarz.

dumad

2015-05-12, 19:18
Panie. żebyś wiedział co się w Warszawie odpie**ala!
Nie dość że mają te swoje buspasy to jeszcze się perfidnie wpi3rdalają i spychają z drogi. Na debili klaksonu nie oszczędzam.
Raz tak dawałem że aż się spalił :szczerbaty:

khaman

2015-05-12, 19:19
Co za debile @up, złotówa bezczelnie zajeżdża drogę, tu puszczenie gazu, czy przepuszczenie nie wchodzi w drogę, musiał hamować. Potem taxiarz jeszcze hamuje za trąbienie. Mam nadzieję, że dostał wpie**ol.

crankshaft

2015-05-12, 19:43
A wiesz chociaż jak tam leci droga z pierwszeństwem? Bo żeby pojechać tak jak kamerujący trzeba mieć wbity prawy kierunek. Jeszcze coś ci podpowiem, ci taksiarze co jadą w lewo, jadą w 99% pod szpital. I skończ pie**olić, tu żadnego wymuszenia nie było. To kamerkoman sam je spowodował.

siwens84

2015-05-12, 19:56
0:07-0:10 a Ty czy człowiek za kółkiem wykazałeś się fantazją.
Ludziska idą przez pasy (fakt przez wysepkę )ale zatrzymać się by wypadało.
Wymuszenie to wymuszenie.
Źdźbło w czyimś oku widzimy a belki w swojej dupie już nie.

khaman

2015-05-12, 20:07
@crankshaft, ty chyba prawko w chipsach albo w tv widziałeś. Zobacz sobie 0:35 jak leci znak pierwszeństwa i jak prawidłowo auto przed nagrywającym zostało przepuszczone a taksiarz zajechał drogę. To że skręcił w prawo za taksiarzem nie ma znaczenia, bo raczej chciał przerowadzić z nim debatę na temat kodeksu drogowego..

Pietia82

2015-05-12, 22:06
crankshaft napisał/a:

Ale ci wymuszał, o ja pie**olę. A kierunek w prawo miałeś wrzucony?



Wymuszenie to wymuszenie. Zobacz jak jest znak pierwszeństwa a później się odzywaj. Nie ważne gdzie jechał i tak miał pierwszeństwo.

A złotówa kawał ku*asiarza, nie dość że ominął po malowance i ciągłej tych co czekali do skrętu to jeszcze zajechał drogę i się sadzi. Ja bym filmik ze złamasem podesłał gdzie trzeba, kilka stówek i punktów ukróci jego temperament. No chyba że nauczkę dostał, niewidoczną na filmiku.

crankshaft napisał/a:

A wiesz chociaż jak tam leci droga z pierwszeństwem? Bo żeby pojechać tak jak kamerujący trzeba mieć wbity prawy kierunek. Jeszcze coś ci podpowiem, ci taksiarze co jadą w lewo, jadą w 99% pod szpital. I skończ pie**olić, tu żadnego wymuszenia nie było. To kamerkoman sam je spowodował.



Albo jesteś złotówą z Green Taxi albo nie masz prawa jazdy. Przyjrzyj się sytuacji, zobacz jaki szereg wykroczeń (oprócz wymuszenia) popełnił złotówa.

A co, gdyby jechał jak jest pierwszeństwo to wymuszenia by nie było?

:idzwch*j:

EDIT: Zdrowo wam się niektórym we łbach popie**oliło, złotówa jebie w h*ja, omija malowanką przez ciągłą inne samochody (zauważcie że stoi na malowance na której znalazł sie jadąc z pasa do jazdy zgodnie z pierwszeństwem), wymusza pierwszeństwo, na koniec wbija heble i krzyczycie że nic się nie stało? :lodowka: Potencjalni kierowcy PKS z prawem jazdy z paczki czipsów, oczywiście cebulowych.

MoMeK71

2015-05-12, 22:13
Piwko za pojazd na taksówkarzach zawsze się należy !

nepster

2015-05-12, 22:28
@crankshaft jesteś pie**olonym debilem. Kierunkowskaz wrzucasz kiedy zmieniasz kierunek jazdy a nie jak zjeżdżasz z drogi z pierwszeństwem. Prawko jeśli je masz to chyba tylko z paprykowych. Taksówkarz jest bucem ale na to pomaga tylko ołów kaliber 5.56, ostrzegawczy magazynek w tył głowy na pewno ostudziłby jego zapał do szybkiego wymuszania. Jak dla mnie taki kretyn od teraz powinien móc tylko prowadzić wózek inwalidzki... swój.

Krosi

2015-05-12, 23:23
Było mu ryja sprać i nauczyć chama jeździć