18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kierowca taxi wymusza pierwszeństwo i potem bezczelnie hamuj

KleksOlsztyn • 2015-05-12, 18:26
olsztyn taxi wymuszenie pierwszeństwa taksówkarz złotówa debil cham

crankshaft

2015-05-14, 03:12
nepster napisał/a:

@crankshaft jesteś pie**olonym debilem. Kierunkowskaz wrzucasz kiedy zmieniasz kierunek jazdy a nie jak zjeżdżasz z drogi z pierwszeństwem. Prawko jeśli je masz to chyba tylko z paprykowych. Taksówkarz jest bucem ale na to pomaga tylko ołów kaliber 5.56, ostrzegawczy magazynek w tył głowy na pewno ostudziłby jego zapał do szybkiego wymuszania. Jak dla mnie taki kretyn od teraz powinien móc tylko prowadzić wózek inwalidzki... swój.



k***a, gdzieś ty prawo jazdy zdawał. Ołów 5 (k***a debilu, przecinek, nie k***a żadna kropka) 56 toś ty widział tylko na filmach. Bo co to jest płaszcz pocisku nawet nie wiesz. Ołów to ty możesz mieć w środku. Ostrzegawczy magazynek w tył głowy? Ty k***a czytasz co piszesz? Jest bardzo możliwe, że masz też więcej ołowiu niż rozumu w głowie. Nawet jednego nie potrafisz pojąć. Akurat w tym miejscu takie wymuszenia można kręcić 100 razy dziennie. Ale to jeszcze trzeba mieć mózg, nie ołów w tej pustej kapucynie. Bo gdybyś to chociaż raz widział, to byś wiedział jedno. Że ten co jedzie z pierwszeństwem to się tam kula góra 30 na godzinę. I wtedy by złotówa zdążył. Jesteś tak głupi, że nie potrafisz zauważyć, jak specjalnie przyśpiesza twój idol? A po co ja się pytam, przecież to już dawno zostało ustalone.

8broda8

2015-05-14, 16:13
Poskarż się jego mamie to dostanie karę na resztę tygodnia

gta2

2015-05-14, 16:17
Straszne faktycznie.... napewno powinno sie znalezc na glownej.

Sonal

2015-05-14, 16:28
Chciałem to samo napisać co @nepster - do wszystkich ułomów (a największy to crankshaft), którzy pytali o kierunkowskaz przyjeździe na wprost.
Za to zapewne ciule na tym skrzyżowaniu skręcając w lewo - nie włączają. Janusze oszczędności na żarówkach.

Loaloa

2015-05-14, 16:44
Właśnie dlatego tak bardzo gardzę polactwem. Noż k***a normalnie vendetta, chłop żywemu nie przepuści. I wy takim frustratom chcecie rozdawać klamki.

okozabojca

2015-05-14, 16:46
Chce być na siłę fajny na sadolu , idz na policje i pokarz materiały dowodowe

Emilian89

2015-05-14, 16:54
hehehehehe Olsztyn k***a no bez presady nie pokazales kultury ch*j a nie kierowca z ciebie

Baldzi

2015-05-14, 17:00
Chciałeś zabłysnąć pokazać jak jedziesz cwaniaka a sam jesteś pedał nie kierowca, wyjechał ci, spoko, ale k***a to co później zrobiłeś to ewidentne zj***nie mózgowe. Najlepsze jest to, że to jest ślepa uliczka i ch*ja ci dało to wyprzedzanie.

Castagiro

2015-05-14, 17:33
Taksiarz wymusił, ok, racja, ch*jowo się zachował ale, nagrywający jeszcze większa k***a za to hamowanie przed ryjem!

Johny212

2015-05-14, 17:39
Nagrywający jest idiotą i powinien oddać prawko, pozdrawiam - ekspert :D

Castagiro

2015-05-14, 17:39
Sonal napisał/a:

Chciałem to samo napisać co @nepster - do wszystkich ułomów (a największy to crankshaft), którzy pytali o kierunkowskaz przyjeździe na wprost.
Za to zapewne ciule na tym skrzyżowaniu skręcając w lewo - nie włączają. Janusze oszczędności na żarówkach.



Wybacz ziomuś ale w tej sytuacji akurat to gość powinien włączyć kierunkowskaz. Dlaczego? Popatrz na znaki poziome a będziesz wiedzieć dlaczego a przynajmniej powinieneś jeśli zdałeś prawo jazdy.

Lysack

2015-05-14, 17:43
Szkoda, że Ci w dupę nie wjechał - wtedy byłaby Twoja wina, bo wyprzedziłeś i zajechałeś gościowi drogę hamując przy tym bez powodu.

Złotówy takie akcje chętnie wykorzystują do darmowej naprawy swoich przytyranych aut.

Ja...........nk

2015-05-14, 17:57
ale ku*asiarz z ciebie... zamiast leciutko zwolnić i puścić chłopa, to k***a gazu dodajesz, gdyby każdy zaśmiecał internet takimi zj***nymi filmikami z wyimaginowanymi problemami, to.... zresztą szkoda gadac.

boowa1986

2015-05-14, 18:03
Labalbal napisał/a:

k***a juz nie mogłeś go przepuścić? tylko trzeba trąbić i nie wiadomo co robic... ja pierdziele, widziałes ze jedzie trzba było minimalnie zwolnic i było by git.. ale co zrobic jak sie jest wieśniakiem. ciekawe czy ty szczesliwy jestes jak nikt cie nie chce wpuścić a sie spieszysz ;) odpowiedz sb szczerze sam



k***a w dupę j***na mać. Jak widzę te pseudo-skróty ''bd'' ''sb'' to już wiadomo że gimbaza atakuje. Do ch*ja pana takie to trudne czy lenistwo bierze górę napisać ''będę'' ''sobie'' Stary was z armaty karmił, że nie potraficie pisać po polsku ?

mandarynka.

2015-05-14, 18:36
Jak dla mnie to ten przedostatni "tag" pod filmem dotyczy autora ;)