18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Kiedyś cie znajde

AdiOsAmigos • 2016-08-25, 04:29
Od 10 lat nie paliłem zielska jakoś tak po liceum nie było z kim ;p dzisiaj odwiedzając rodziców zaczepiłem rękawem i oderwał mi się guzik, niestety pękł w pół. Więc pytam się matuli czy nie ma jakiegoś to bym sobie przyszył od razu bo ja w domu takich rzeczy nie posiadam. Matula mówi że babcia chyba miała w tej swojej puszce z guzikami ale ona nie wie. No więc schodzę do piwnicy szukać rzeczy babci i po kilku minutach znajduję ową puszkę a raczej pojemnik po ciastkach marki Wedel ;p Potrząsam i słyszę że w środku grzechoczą guziki. Otwieram, Patrze a w środku guziki a na nich 2 lolki jeszcze w woreczku :D Pierwsza myśl WTF ?? I nagle oświecenie... k***a to są te 2 lolki które kiedyś schowałem tak żeby matula nie znalazła ale zapomniałem gdzie, przez prawie rok chodziłem osrany ze je znajdzie zanim ja to zrobię aż w końcu uznałem że chyba jednak musiałem je spalić bo nigdzie nie ma a fundamentów nie będę rozkopywał :) No i tak teraz jak wróciłem do domu siedzę sobie upalony i rozkminiam, k***a przez 10 lat nikomu w domu nie odpruł się guzik ??? jprd :) a babcia przez tyle lat je zbierała odpruwała nawet ze starych ciuchów i zawsze powtarzała że się przydadzą i miała racje :) Dzięki babciu kochana nawet nie zdajesz sobie sprawy jaki jestem szczęśliwy że je miałaś a ja je dzisiaj znalazłem :maryska:

Nimr0d

2016-08-26, 09:56
Po 10 latach byś się już nimi nie upalił bo z czasem zielsko traci właściwości, ja kiedyś 3 lata schowane miałem i dobrze zapakowane a nie kopało już w ogóle.

Xa...........ii

2016-08-26, 18:01
30 lat i WTF, jprd i emotek naj***nych jakbym czytał relacje z dnia koleżanki z gimnazjum.

Sadistic się stacza, takie gówno ma 500 piw...

Pu...........le

2016-08-27, 22:52
[EDIT]

k***a, po co ja sie w ten temat w ogóle wpisywałem.

RuraZ

2016-09-22, 02:38
Niespodziewane znalezienie baki zawsze na propsie! - powiedział pan policjant; po czym wsadził cię na 3 lata. ;P