18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Kiedyś cie znajde

AdiOsAmigos • 2016-08-25, 04:29
Od 10 lat nie paliłem zielska jakoś tak po liceum nie było z kim ;p dzisiaj odwiedzając rodziców zaczepiłem rękawem i oderwał mi się guzik, niestety pękł w pół. Więc pytam się matuli czy nie ma jakiegoś to bym sobie przyszył od razu bo ja w domu takich rzeczy nie posiadam. Matula mówi że babcia chyba miała w tej swojej puszce z guzikami ale ona nie wie. No więc schodzę do piwnicy szukać rzeczy babci i po kilku minutach znajduję ową puszkę a raczej pojemnik po ciastkach marki Wedel ;p Potrząsam i słyszę że w środku grzechoczą guziki. Otwieram, Patrze a w środku guziki a na nich 2 lolki jeszcze w woreczku :D Pierwsza myśl WTF ?? I nagle oświecenie... k***a to są te 2 lolki które kiedyś schowałem tak żeby matula nie znalazła ale zapomniałem gdzie, przez prawie rok chodziłem osrany ze je znajdzie zanim ja to zrobię aż w końcu uznałem że chyba jednak musiałem je spalić bo nigdzie nie ma a fundamentów nie będę rozkopywał :) No i tak teraz jak wróciłem do domu siedzę sobie upalony i rozkminiam, k***a przez 10 lat nikomu w domu nie odpruł się guzik ??? jprd :) a babcia przez tyle lat je zbierała odpruwała nawet ze starych ciuchów i zawsze powtarzała że się przydadzą i miała racje :) Dzięki babciu kochana nawet nie zdajesz sobie sprawy jaki jestem szczęśliwy że je miałaś a ja je dzisiaj znalazłem :maryska:

neced

2016-08-25, 04:51
Ja tak skitralem 5g i znalazlem 1.5 roku puzniej akurat . na urodziny

bickle027

2016-08-25, 05:19
@późno lub wcale, nie poszedłeś do szkoły.

el...........wy

2016-08-25, 09:06
@up
Styki mu się popaliły od marihuany.

Ra...........hi

2016-08-25, 09:07
Wspaniała historia, pełna skrywanych tajemnic, strachu i finalnej radości. Nic tylko wziąć szklaneczkę bourbonu, usiąść w wygodnym fotelu i delektować się tą powieścią. :kawa:

nowynick

2016-08-25, 09:08
Up

jprd no masz rację, jprd....

yuzik

2016-08-25, 10:36
Spoko faza, na zdrowie :mrgreen:

Moby_Dick

2016-08-25, 10:46
Masz słabą pamięć, lolków była cała pucha. Babka Ci wyjarała puche lolków, a guziki tam to strategiczna zagrywka. Myślisz, że czemu babka tylko przyszywała guziki? I to bardzo często. ;)

BIORESWOJE

2016-08-25, 12:41
I wszyscy żyli długo i szczęśliwie. Koniec.

dziaad

2016-08-25, 15:41
ja dwa lata po opuszczeniu studiów znalazłem kostkę haszu skitraną w krawacie. takie znalezisko:)

Fdslatghdlks

2016-08-25, 18:24
Masz 30 lat i używasz takich sformułowań jak: "WTF", "jprd", ??, ???, ;p
Nie wiem czy to od zielska, czy wrodzone, ale jak na 30 lat zachowujesz się jak niedorozwinięty gnój.
:ja_pie**ole:

Mdeyna

2016-08-25, 21:59
I ta fantastyczna historia ma 305 browarów. Coś tu jest nie tak. Spoko, znalazłeś coś fajnego pod długim czasie ale... to nie jest materiał na sadistic....

AdiOsAmigos

2016-08-25, 23:43
Fdslatghdlks napisał/a:

Masz 30 lat i używasz takich sformułowań jak: "WTF", "jprd", ??, ???, ;p
Nie wiem czy to od zielska, czy wrodzone, ale jak na 30 lat zachowujesz się jak niedorozwinięty gnój.
:ja_pie**ole:



Odezwał się gość co ma 28 lat i w awatarze pepe z blantem ;] łuu chuu dosrałeś mi po całości
Pracuje często z młodymi ludźmi nawet o 10 lat i mam takie a nie inne podejście co sprawia że praca jest przyjemniejsza, no ale pewnie według ciebie powinienem sobie tak jak ty zaaplikować w dupę kij od miotły i koper pod nosem ale ty pewnie gejowska kozią bródkę nosisz bo cie dalej w monopolowym o dowód pytają :)

M4rcin24

2016-08-26, 09:36
'Marihuana jest zdrowa i wcale nie sprawia, że masz dziury w mózgu. Tak dla legalizacji!'