18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kiedys bylo lepiej

Aneta18 • 2013-12-30, 13:50
Kiedys bylo lepiej... Na przyklad gdy ktos zaczynal pie**olic bzdury o Bogu to sie ch*ja gwozdziami do krzyza przybijalo...

FatboyFat

2013-12-30, 22:44
@Leet, dodaj jedyne słuszne radio, jedyną słuszną partię i przebijane szpilką wyroby gumowe i masz definicję katola. Jak już pisałem katol i katolik to nie jest to samo.

uneventful

2013-12-30, 22:47
a ja jestem katolikiem i mnie ten żart uraził. ale nie spinam, niech każdy sobie ścieli tak jak chce.

PS. wszyscy by tylko narzekali, że wiara jest nie poparta naukowo, żal po prostu. Gdyby była udowodniona to nazywalibyśmy ją nauką, a nie wiarą. "Ateiści"....

kielon89

2013-12-31, 00:08
@Crewloor

Trochę się zagalopowałeś cymbale. Nie zapominaj ile złego zrobiło chrześcijaństwo dla świata, np drogi krzyżowe były tak o sobie i pokojowe? Żart. Tego było więcej. BTW czy to nie przypadkiem religia nie popycha ciapakow do tego żeby wpie**alali się nam w życie? Zresztą wydaje mi się że jesteś zbyt ograniczony do własnego podwórka żeby pojąc, że istnieje coś jeszcze oprócz katoli, i że większośc religii jest od siebie podobna. Świat bez religii byłby lepszy. 90 % wojen miały mniejsze lub większe podstawy religijne.

Ps. tak może ssać moją lewacką pałe. :orgazm:

TomozTM87

2013-12-31, 00:49
z tym bólem dupy to coś czuję że to jakiś nowy rodzaj zabawy i że peda... homosie :D już i na sadistica zawitały...

Crewloor

2013-12-31, 15:19
@kielon89

Cymbałem, to ojca możesz nazywać. ,,Większość religii jest od siebie podobna..." Brawo! Druga sprawa to o czym Ty k***a do mnie mówisz? Wyprawy krzyżowe były organizowane przeciwko ciapakom i co z tego? Wojna jak wojna, najechali, pozabijali, zagarnęli łupy i tyle. Podążając za Twoim tokiem myślenia, gdyby wszyscy ludzie byli ateistami, problem islamizacji Europy by się skończył? No k***a litości...

P.S. Wal konia do końca życia :mrgreen:

kielon89

2013-12-31, 17:17
Gdyby wszysyc byli ateistami nie byloby ciapakow sztruclu...

Klimak1

2014-01-01, 14:02
k***a flaszkę bym za ten tekst dał a nie piwo :D amen