18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kiedys bylo lepiej

Aneta18 • 2013-12-30, 13:50
Kiedys bylo lepiej... Na przyklad gdy ktos zaczynal pie**olic bzdury o Bogu to sie ch*ja gwozdziami do krzyza przybijalo...

orzeszwmorde

2013-12-30, 15:45
I nie było internetów, trolów ( vel troli), hipsterów, spamerów, pedałów, lewaków, gimbusów i bezsensownego pie**olenia.

pakicito

2013-12-30, 15:53
Cytat:

Europa swoją potęgę (która teraz zagasa w dobie, o ironio, ateizacji) opierała głównie na chrześcijaństwie.


żeś przyj***ł, zobacz sobie rozwinięcie krajów skandynawskiej i procent tam mieszkających ateistów

milling

2013-12-30, 15:53
No i co? I ch*j, nie widać żadnej gównoburzy.

Machol

2013-12-30, 16:07
Kiedyś było gorzej, jak chciałeś założyć jakąś religię bez pozwolenia żydów, to Cię gwoździami przybijali. Teraz jest lepiej, zrozumieli że twórcze przekształcenie to nie plagiat, a tantiemy autorskie pobierają sobie z procentem w każdym banku ;-)

FatboyFat

2013-12-30, 16:19
Jestem katolikiem, chodze do kościoła na mszę co niedziela, ale jakoś k***a nie mam problemów z żartami o religii. Temat jak każdy inny. Katolik to nie pie**olony zatwardziały i zapatrzony w obrazek katol.

Ne...........ro

2013-12-30, 17:28
@pakicito

Chyba chodzi Ci o te nieskończone złoża.

Przynajmniej w dawniejszych czasach nie obawiałbym się potopu muzułmańskiego. A chrześcijaństwo rozwoju nie hamuje, ale fanatycy (jak np. Amisze) już tak.

bustafan

2013-12-30, 18:23
@SgtPepper1942
Uważam, że nie masz racji. Amisze w żaden sposób nie hamują rozwoju, tylko konsumpcjonizm w swoim otoczeniu.

pi...........ja

2013-12-30, 18:29
@up
Haha nie hamują a techniki, w tym komputerów i internetu służącego również do nauki nie mają, bo im się nie chce.

Nomvader

2013-12-30, 18:39
Do czego to doszło że byle jaki tekst skierowany w chrześcijan ma tyle samo piw co kazirodztwo co jest esencją sadistica. Ani to śmieszne ani mądre...w sumie jak tak słucham o czym gada gimbaza przechodząc obok niej to poziom żartów w ch*j ten sam.

Bankracy

2013-12-30, 19:05
Jak to chrześcijaństwo nie blokuje nauki? Teraz po prostu nie mogą palić na stosie, kiedyś było inaczej, douczajcie się.

Wiro

2013-12-30, 19:39
ahahahahahaah jakie to złe :DDD PIĘKNE <3

Crewloor

2013-12-30, 20:22
Dowcip niczego sobie, ale muszę napisać coś od siebie. k***a jego za przeproszeniem mać, wk***ia mnie to, że tylko ktoś zrobi wstawkę o tematyce religijnej i już sie k***a zbiega banda sępów internetowych z tekstami ,,BÓL DUPY KATOLI ZA 3, 2, 1", ,,PRZYNIEŚCIE MAŚĆ NA BÓL DUPY". Kontynuujcie dalej swoje gimbo-ateistyczne teksty, z całą pewnością pomoże to wygonić ciapaków z Europy. k***a ludzie, obudźcie się, to właśnie dzięki religii udawało nam się uniknąć napływu szmatogłowych przez ponad 20 stuleci. Ta cała tolerancja protestanckiego zachodniego kościoła i innych organizacji uczyniła to co uczyniła. Nie sraj tam gdzie jesz, przez wieki religia towarzyszyła polskiemu narodowi, dodawała mu otuchy i sprawiała, że ludzie mięli nadzieje i przede wszystkim POKORĘ. Dalej, przekazujcie swoim dzieciakom tą lewacką papkę, nauczajcie ich o gender, niech zapomną o religii. Tfu, gardzę wszystkimi gimbo-ateistami, którzy nie umieją wyjrzeć poza kanon i zaakceptować przekonań drugiego człowieka. Tak samo gardzę katolami, którzy nie umieją zrozumieć, że istnieje coś poza ich religią i są ludzie, dla których Boga nie ma. Znaczna część społeczności sadola postrzega Katolików jako mochery, które ciągle biegają do Kościoła i się modlą... No rzesz k***a... Dobra, chciałbym skończyć swoją wypowiedź dwiema grafikami:

(P.S. Jak tam ateiści, spotykamy się w Kościele na święceniu jajka?) :mikolaj:




Leet

2013-12-30, 20:49
Swoją drogą dziwne, że sadistica - miejsca obnażeń, dewiacji, zła, szyderstwa, czystego sk***ysyństwa itd. - odwiedzają katolicy, ludzie zdawałoby się na tyle wspaniali, lepsi od ateuszy i w ogóle dobrzy, że stroniący od tego wszystkiego.

Ne...........ro

2013-12-30, 21:22
Katolikiem nie jestem, nie bronię nikogo. Ale na sprawę trzeba spojrzeć obiektywnie.

Wiara zazwyczaj jest naiwna. Albo wierzymy w postać zwaną Bogiem opisaną w jakiejś księdze niepopartej faktami, albo w człowieka, który jest wielkim ideologiem i głosząc swoje utopijne hasła tak naprawdę zaciera ręce na myśl o zysku z bezwolnego tłumu.